Microsoft Office 2019 MAC - najlepszy wybór dla posiadaczy komputerów Apple

Dla systemów operacyjnych z rodziny MAC OS wersja oprogramowania Office od Microsoftu dostępna jest niemalże od samego początku istnienia programów Word, Excel i PowerPoint. MS Office 2019 Mac to produkt z licencją wieczystą. Kup Office 2019 Mac, którego cena jest konkurencyjna w stosunku do modelu subskrypcyjnego, pobierz licencję oraz oprogramowanie i korzystaj z aplikacji pakietu tak długo, jak tylko potrzebujesz. Najnowszy pakiet Office 2019 dla Maca wymaga system Mac OS (trzy najnowsze wersje systemu).

Klasyczne wersje aplikacji pakietu biurowego Microsoft dla komputera Mac są doskonałym rozwiązaniem biznesowym pozwalającym na idealną przenośność plików pomiędzy różnymi systemami. MS Office 2019 Mac pozwala na dobrą kompatybilność zapisywanych dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych, a także prezentacji z komputerami pracującymi pod kontrolą systemu Windows, określanymi jako PC. W porównaniu do standardowego pakietu biurowego, dostępnego dla użytkowników komputera Apple, Microsoft Office 2019 Mac lepiej radzi sobie z plikami w formacie specyficznym dla pakietu Microsoft, które są jednymi z najczęściej wybieranych formatów zapisu dla dokumentów. Oprogramowanie od Microsoftu Office 2019 Mac stanowi też najczęściej wybierany komercyjny pakiet biurowy do nauki obsługi programów tego typu, dlatego będzie doskonałym rozwiązaniem również dla uczniów.

Kup i pobierz oprogramowanie MS Office 2019 MAC

Pakiet biurowy MS Office 2019 Mac obejmuje klasyczne wersje aplikacji biurowych Microsoftu:

  • Word, czyli zaawansowany edytor tekstu,
  • Excel - nowoczesne arkusze kalkulacyjne,
  • PowerPoint - efektowne prezentacje,
  • Outlook - uniwersalny program pocztowy.

Dodatkowo do ściągnięcia dla systemu MacOS jest program Microsoftu do tworzenia notatek OneNote. Aplikację można pobrać z App Store bez konieczności posiadania klucza na cały pakiet. Licencja w formacie ESD na produkt Microsoft Office 2019 Mac oferowana przez sklep internetowy pozwala na szybkie uzyskanie pożądanego oprogramowania. Wybierz wersję oprogramowania Office 2019 Mac dopasowaną do Twoich potrzeb:

  • Microsoft Office 2019 Home & Business, czyli pakiet aplikacji dla użytkowników domowych i małych firm, zawierający wszystkie wspomniane programy. Licencja tego MS Office 2019 Mac jest dożywotnia, przeznaczona na jeden komputer z możliwością wykorzystania komercyjnego, który można zmieniać co 90 dni.
  • Microsoft Office 2019 Home & Student - pakiet dla użytkowników domowych i uczniów z programami Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Bezterminowa licencja na jeden komputer z możliwością zmiany co 90 dni, Office 2019 Mac tylko do użytku domowego.

Kup swój wybrany oryginalny pakiet oprogramowania Microsoftu w atrakcyjnej cenie i skorzystaj z nowoczesnego interfejsu, wygodnych w użytkowaniu szablonów i narzędzi, możliwości intuicyjnej kooperacji. Pobierz licencję na Office 2019 Mac, uzyskaj klucz i pakiet instalacyjny. Zacznij korzystać z najlepszego według użytkowników pakietu biurowego jeszcze dziś!