Systemy operacyjne Windows 8

System operacyjny Microsoft Windows 8, określany często skrótem Win 8 to szczegółowo dopracowana, innowacyjna wersja systemu operacyjnego z rodziny Windows powstająca na przestrzeni kilku lat, a swoją oficjalną premierę mająca pod koniec roku 2012. Szybko doczekał się oficjalnej aktualizacji do wersji Windows 8.1 wprowadzającej szereg ulepszeń, sprzedawanej również jako osobny system. System operacyjny Windows 8 to:

  • nowoczesny interfejs użytkownika dostosowany także do współpracy z ekranami dotykowymi,
  • sklep Microsoftu z aplikacjami umożliwiający intuicyjną instalację sprawdzonych programów,
  • możliwość autoryzacji biometrycznej,
  • funkcje ułatwiające współpracę w ramach korporacji, firmy,
  • licencja nieograniczona czasowo, czas wsparcia dodatkowego produktu przez Microsoft to 2023 rok,
  • optymalizacja interfejsu oraz systemu pod kątem najważniejszych potrzeb użytkowników.

W systemie Windows 8.1 Microsoft umożliwił przełączanie pomiędzy menu kafelkowym a klasycznym widokiem z paskiem start i listingiem programów, co sprawia, że SO jest bardziej intuicyjne dla osób przyzwyczajonych do starszych produktów. Jednocześnie oprogramowanie udostępnia szereg nowoczesnych udogodnień umożliwiających wykorzystanie zarówno w domu, jak i w firmie czy większych przedsiębiorstwach. Microsoft Windows 8.1 wersje dostępne ma zależne od potrzeb użytkownika, na najpopularniejsze platformy sprzętowe. Wybierz oryginalny Windows 8 Microsoft i ciesz się wysokiej jakości systemem w atrakcyjnej cenie.

Wybierz licencję na Windows 8, pobierz i zainstaluj

System operacyjny Windows 8 dostępny jest w wersji na platformy o architekturze 32-, jak i 64-bitowej - Windows 8 64 bit. Oprogramowanie to jest w pełnej polskiej wersji językowej, określanej przez użytkowników jako Windows 8.1 PL. Jeśli chodzi o Windows 8 cena obejmuje bezterminową licencję elektroniczną, którą po zakupie możesz mieć niemal natychmiast u siebie — przesyłana jest drogą mailową. Jest to wersja ESD — Electronic Software Distribution. W przypadku Windows 8.1 wersje produktu finalne, dostępne w sprzedaży to:

  1. Windows 8.1 - podstawowa wersja systemu, odpowiednia dla normalnych użytkowników korzystających z podstawowych funkcjonalności komputera.
  2. Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Professional - rozszerzona o dodatkowe funkcjonalności wersja,dla profesjonalistów, możliwa do użytkowania komercyjnego również w firmach.
  3. Windows 8.1 Enterprise - pełna wersja oprogramowania z zaawansowanymi funkcjami sieciowymi oraz ułatwiającymi kolaborację w ramach przedsiębiorstwa.

Kiedy już zdecydujesz, która wersja systemu operacyjnego Win 8 będzie dla Ciebie najlepsza, kup w atrakcyjnej cenie swój Windows 8.1. Pobierz licencję na produkt oraz samo oprogramowanie - wystarczy na oficjalnej witrynie Microsoftu skorzystać.z opcji Windows 8 pobierz. Zainstaluj system operacyjny Windows 8 w prosty i intuicyjny sposób dzięki łatwemu wizardowi instalacyjnemu i zacznij korzystać z legalnego, oryginalnego oprogramowania systemowego od firmy Microsoft.