Licencja SQL Server 2012 - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

Dwunasta edycja platformy do gromadzenia i zarządzania informacjami autorstwa Microsoft zadebiutowała w 2012 roku. SQL Server 2012, noszący nazwę kodową Denali, zapewnia szereg narzędzi przydatnych do analizy biznesowej dla firm małych, średnich i dużych. Dlatego cieszy się niezrównaną popularnością. Szczególne zalety tego oprogramowania to obszar Business Intelligence, a także integracja chmury, którą wprowadzono zgodnie z życzeniami i potrzebami użytkowników. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo Microsoft SQL Server 2012 Standard.

Bezpieczeństwo i wygoda

Microsoft SQL Server to jedna z najczęściej wybieranych przez przedstawicieli świata biznesu platform bazodanowych. Serwer SQL to jednak coś więcej niż tabelki na podobieństwo Excela. Wszakże silnik bazy danych jest bardzo istotną częścią całej układanki, ale stanowi jedynie jeden z wielu komponentów tworzących SQL Server. Obsługa systemu realizowana jest za pomocą dedykowanych narzędzi zarządzania. W dużej mierze rozwiązanie to odznacza się wysoką wydajnością, niezawodnością i skalowalnością efektów. Produkt Microsoftu powinien również zwrócić uwagę przedsiębiorstw kładących nacisk na najwyższe standardy bezpieczeństwa. Pod tym względem gigant z Redmond wyznacza standardy dla całej branży. W poszukiwaniu optymalnych metod do realizowania biznesowych celów dostęp do własnej bazy danych SQL będzie trudny do przecenienia. Sprawne zarządzanie dużymi ilościami informacji może zdecydować o sukcesie lub porażce przedsiębiorstwa.

Microsoft SQL Server 2012 w telegraficznym skrócie oferuje:

  • Rozbudowane opcje bezpieczeństwa i szyfrowania tak na dobry początek,
  • Sprawne, przejrzyste gromadzenie danych…
  • … z możliwością wizualizacji baz danych pod kątem analiz pomoże w podejmowaniu trafnych decyzji,
  • Zoptymalizowane rozwiązanie zapewniające wysoką dostępność i odzyskiwanie po awarii w postaci AlwaysOn,
  • Natomiast „XVelocity” zapewni maksymalną wydajność dla zapytań,
  • Kompleksowe wsparcie Microsoft.

Wymagania sprzętowe

Microsoft SQL Server 2012 Standard zoptymalizowano pod kątem jak najlepszego działania na systemach Windows Server 2012, Server 2008 R2 oraz desktopowym Windows 7 i 8. Jest on także kompatybilny ze starszym Windows Server 2008 jak i systemem Vista. Microsoft do sprawnego działania SQL rekomenduje 4GB pamięci RAM a także procesor o taktowaniu wyższym niż 2.0GHz. Wypadku wszelkich pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. W ofercie sklepu Soft360.pl posiadamy również nowsze wersje Microsoft SQL Server, łącznie z najświeższą odsłoną 2019.