Adobe After Effects CC for Teams - Pro Edition MULTI Win/Mac – Odnowienie subskrypcji
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Adobe After Effects CC for Teams - Pro Edition - odnowienie subskrypcji

Adobe After Effects to wiodące w branży oprogramowanie do tworzenia animacji i twórczego komponowania, używane przez wielu artystów zajmujących się grafiką ruchomą i efektami wizualnymi. Oferuje doskonałą kontrolę, bogactwo kreatywnych opcji i integrację z innymi aplikacjami do postprodukcji. A ponieważ After Effects jest częścią Creative Cloud, masz dostęp do wszystkich najnowszych aktualizacji i przyszłych wydań, gdy tylko będą dostępne.

Twórz napisy, wprowadzenia i przejścia kinowe. Obiekty można usuwać z klipów. Zacznij od ognia lub deszczu. Animuj logo lub postać. Możesz nawet nawigować i projektować w przestrzeni 3D. Program After Effects — standard branżowy w dziedzinie animacji i efektów wizualnych — pozwala wprawić w ruch każdy pomysł.

Ważne informacje

Wersja Pro Edition zawiera wszystkie istotne składniki oferowane w ramach usługi Creative Cloud, które są niezwykle przydatne zarówno w pracach zespołowych, jak i w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Ponadto, zapewnia ona możliwość nieograniczonego pobierania zasobów dostępnych w Adobe Stock w licencji Standard.

UWAGA - Produkty z serii CC - Pro Edition są dostępne zarówno jako zestawy aplikacji, jak i pojedyncze programy i są one skierowane do firm oraz organizacji posiadających co najmniej pięciu użytkowników. Aby czerpać pełne korzyści płynące z oferty, minimalnym zamówieniem jest pięć licencji Edycji Pro (z wyjątkiem aplikacji Acrobat Pro).

Dostępna zawartość obejmuje:

  • Standardowe obrazy (tj. zdjęcia, grafiki wektorowe i ilustracje);
  • Standardowe szablony dla programów Photoshop, Illustrator i InDesign;
  • Standardowe zasoby 3D (tj. modele, światła i materiały);

Edycja Pro nie obejmuje:

  • Zasoby na licencji rozszerzonej
  • Filmy (HD lub 4K), określone szablony animacji i pliki audio
  • Określone szablony animacji
  • Zasoby z kolekcji Premium
  • Zasoby z kolekcji na użytek redakcyjny

Obsługa wielu formatów plików

Dostęp

Natychmiastowy dostęp do nowo wydawanych funkcji i aktualizacji

Aplikacje i usługi

100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze, Adobe Fonts, Adobe Portfolio, Adobe Spark

Kompletny pakiet aplikacji i usług

Adobe
After Effects

Adobe Portfolio

Adobe Spark

Adobe Fonts

Adobe Stock
(10 pierwszych obrazów za darmo)

Poznaj możliwości Adobe After Effects

Wjeżdżające napisy końcowe. Obracane słowa. Zawijane czołówki.

Twórz animowane napisy, informacje o autorach i podpisy telewizyjne. Możesz zacząć od zera lub skorzystać z animacji predefiniowanych, jakie oferuje program. Od obracania przez przesuwanie po zjeżdżanie — tekst może być w ruchu.

Animacje pod ręką

Klatki kluczowe i wyrażenia pozwolą wprawić w ruch wszystko. Aby szybko rozpocząć pracę i uzyskać wyjątkowe efekty, można też skorzystać z ustawień predefiniowanych.

Dodaj ekscytujące efekty.

Zmień ustawienia sceny. Dodaj poruszający się obiekt. Selektywnie koryguj kolory. Wybieraj spośród setek efektów i twórz wideo rzeczywistości wirtualnej, aby umieścić swoich odbiorców w samym środku akcji.

Dobra współpraca z innymi.

Twórz kompozycje w programie After Effects i używaj technologii Dynamic Link do eliminacji pośredniego renderowania w programie Adobe Premiere Pro. Importu z programów Photoshop, Illustrator i innych. Współpracuj z innymi i przeprowadzaj integrację z ponad 300 partnerami dostarczającymi oprogramowanie i sprzęt.

Dodawaj tekst, który się porusza.

Dodawaj słowa piosenek wyłaniające się zza piosenkarza, najważniejsze kwestie pojawiające się obok mówcy albo napisy przebijające czwartą ścianę.

Zmienianie grafiki clipart w efekty wizualne.

Przekształcaj obrazki emoji i popularne symbole w plik vfx opowiadający historię. Dodawaj uśmiechnięte buźki, znaki dolara, dymki i nie tylko do materiału wideo na żywo.

Poruszający się tekst
Dodawaj do nagrania elementy graficzne.

Używaj śledzenia ruchu, aby dodawać efekty graficzne do nagrania przedstawiającego realny świat. Dodawaj nakładki graficzne, pokazuj szczegóły.

Wstawiaj animację do materiału wideo.

Dopasuj poruszające się obiekty do animacji. Twórz wykresy słupkowe wypełniające się, gdy pojazd się porusza, lub wykresy kołowe wypełniające się z efektem obrotu.

Elementy graficzne

Przekonaj się, co nowego można zrobić.

Stale wprowadzamy ulepszenia i nowe funkcje do programu After Effects. Członkostwo Creative Cloud daje możliwość skorzystania z nich bezpośrednio po wydaniu.

Przedstawiamy przestrzeń projektów 3D

Rozwiń projekty 3D, stosując nowe narzędzia, które ułatwią Ci nawigację i projektowanie w przestrzeni 3D. Dodaj wiele kamer do sceny, aby ją okrążać i przesuwać oraz robić najazdy z różnych punktów widzenia.

Narzędzie dla trzech wymiarów

Jedno nowe narzędzie 3D Transform Gizmo umożliwia skalowanie, zmienianie położenia i obracanie warstw 3D. Dzięki wizualnym prowadnicom i wielu trybom ten wielofunkcyjny gadżet oferuje większą wydajność podczas nawigacji 3D.

Animacja rotoskopowa - sztuczna inteligencja

Pędzel rotoskopowy 2 korzysta z technologii Adobe Sensei, dzięki której animacja rotoskopowa jest łatwa, intuicyjna i dokładna. Zaznaczanie i śledzenie obiektów oraz izolowanie ich klatka po klatce odbywa się w sposób automatyczny, dzięki czemu możesz szybko wrócić do pracy twórczej.

Usuwanie obiektów z klipów wideo

Funkcja wypełniania z uwzględnieniem zawartości pozwala pozbyć się niechcianych elementów nawet o 25% szybciej z użyciem zaledwie jednej trzeciej pamięci — bez potrzeby maskowania czy wycinania w każdej klatce z osobna.

Podgląd szkicu 3D w czasie rzeczywistym

Szybciej podejmuj kreatywne decyzje podczas pracy ze scenami 3D. Nowy silnik renderowania 3D w czasie rzeczywistym zapewnia natychmiastową informację zwrotną na temat projektów 3D w panelu Comp, dzięki czemu możesz łatwo podejmować kreatywne decyzje znacznie szybciej i spędzać więcej czasu na iterowaniu projektu.

Ulepszony pasek narzędzi kompozycji

Uzyskaj dostęp do najczęściej używanych narzędzi opcji kompozycji, gdy ich najbardziej potrzebujesz. Zaktualizowany pasek narzędzi panelu Comp w kontekście wyświetla opcje w kontekście projektu i jest bardziej logicznie zorganizowany.

Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
65308749BA01C12
Segment rynku:
Komercyjny
Rodzaj licencji:
Teams
Opcja zakupu:
Odnowienie subskrypcji
Język:
Wielojęzyczny
Platforma sprzętowa
Windows, macOS
System operacyjny
Windows 11, 10, macOS Monterey (wersja 12) lub nowszy
Procesor
PC: Intel 6 generacji lub nowszy lub procesor AMD Ryzen z serii 1000 lub nowszy, MAC: Intel 6thGen lub nowszy, Apple M1
Pamięć RAM
16 GB
Miejsce na dysku twardym
8 GB
Ekran
1920x1080