Adobe Animate CC Teams ENG Win/Mac – Odnowienie subskrypcji – licencja imienna dla instytucji EDU
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Edukacyjny (EDU)
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Adobe Animate CC

Program Adobe Animate CC oferuje środowisko projektowe oparte na osi czasu, które umożliwia tworzenie animacji wektorowych, reklam, elementów multimedialnych, rozbudowanych materiałów, aplikacji, gier oraz innej zawartości. Program Animate zapewnia natywną obsługę wielu formatów wyjściowych, między innymi HTML5 Canvas i WebGL, a także rozszerzalność na potrzeby formatów niestandardowych, takich jak Snap.SVG.

Program Animate obsługuje też tworzenie i publikowanie w formatach Flash, jak również pakowanie aplikacji Adobe AIR. Dzięki elastycznej obsłudze formatów wyjściowych w programie Animate zawartość można wyświetlać na dowolnych urządzeniach bez potrzeby stosowania wtyczek. Program Animate oferuje najlepsze w klasie narzędzia do rysowania i tworzenia ilustracji, a także zaawansowaną integrację z funkcją Adobe CreativeSync.

Oprogramowanie zawiera dostęp tylko do angielskiej wersji językowej.

Obsługa wielu formatów plików

Dostęp

Natychmiastowy dostęp do nowo wydawanych funkcji i aktualizacji

Aplikacje i usługi

100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze, Adobe Fonts, Adobe Portfolio, Adobe Spark

Kompletny pakiet aplikacji i usług

Adobe Animate

Adobe
Media Encoder

Adobe Portfolio

Adobe Spark

Adobe Fonts

Poznaj możliwości Adobe Animate

Wejdź do gry.

Zaawansowane narzędzia do pracy z ilustracjami i animacjami ułatwiają budowanie interaktywnych elementów internetowych i mobilnych na potrzeby gier oraz reklam. Oprogramowanie pozwala zbudować świat gry, opracować ekran początkowy i zintegrować udźwiękowienie. Animacje można udostępniać jako środowiska rzeczywistości rozszerzonej. Program Animate oferuje wszystkie narzędzia do projektowania i kodowania zasobów.

Ożywianie tworzonych postaci

Pędzle aktywne programu Adobe Fresco rozlewają się i mieszają, dzięki czemu można ich używać jak prawdziwych podczas rysowania oraz szkicowania postaci. Proste animacje poklatkowe ułatwiają tworzenie postaci mrugających oczami, mówiących i poruszających się. Efektowne interaktywne banery mogą reagować na działania użytkowników, takie jak ruchy myszy, dotknięcie czy kliknięcie.

Publikowanie na dowolną platformę

Aby dotrzeć do odbiorców używających komputerów, urządzeń przenośnych i telewizorów, wystarczy wyeksportować animacje na wiele platform. Program obsługuje formaty takie jak HTML5 Canvas, WebGL i Flash/Adobe AIR, a także platformy niestandardowe — na przykład SVG. Nie trzeba pisać kodu, aby dodawać jego elementy do projektów i tworzyć operacje.

Przekonaj się, co nowego można zrobić.

Stale wprowadzamy ulepszenia i nowe funkcje do programu Animate. Członkostwo Creative Cloud oznacza stały dostęp do nowo wydawanych funkcji. Poniżej omawiamy kilka z najnowszych aktualizacji.

Konstruowanie zaawansowane

Połącz postać, montaż i ruch w jeden składnik, który będzie można łatwo edytować, lub mieszaj i dopasowuj, aby spersonalizować każdy element.

Szybkie udostępnianie i publikowanie

Wystarczy jedno kliknięcie, aby udostępnić kompozycję w mediach społecznościowych w ulubionym formacie wyjściowym. Teraz z obsługą serwisów Twitter, YouTube i Vimeo, a także animowanych plików GIF.

Panel zasobów

Ten panel, obsługujący obecnie klipy dźwiękowe i dodatkowe animacje, zawiera gotowe zasoby przyspieszające pracę. Do wyboru są różne postacie, tła, platformy audio i zasoby dotyczące ruchu.

Skorzystaj z samouczka z ćwiczeniami

Przyspiesz rozpoczęcie animacji dzięki nowemu, pomocnemu samouczkowi, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez podstawy pierwszej animacji.

Panel Zasoby

Panel Zasoby umożliwia tworzenie i dostosowywanie interesujących animacji przy użyciu wstępnie wczytanych zasobów.

Ulepszenia osi czasu i symboli

Dostosowując narzędzia osi czasu i korzystając z nowej opcji symboli, możesz w pełni wykorzystać ich możliwości.

Obszar zastosowań:
Edukacyjny
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
65272419BB01A12
Segment rynku:
Edukacyjny
Rodzaj licencji:
Teams
Wersja:
Na użytkownika / imienna
Opcja zakupu:
Odnowienie subskrypcji
Język:
Angielski
Platforma sprzętowa
Windows, macOS
System operacyjny
Windows 11 w wersji 21H2 lub 22H2, Windows 10 w wersji 22H2, macOS 12 (Monterey) lub 13 (Ventura)
Procesor
PC: Procesor Intel Pentium 4, Intel Centrino, Intel Xeon lub Intel Core Duo (albo zgodny), 2 Ghz lub szybszy, MAC: wielordzeniowy procesor Intel z architekturą 64-bitową, procesor Apple z architekturą ARM
Pamięć RAM
8 GB (zalecane 16 GB)
Miejsce na dysku twardym
PC: 4 GB. MAC: 6 GB
Karta graficzna
PC: OpenGL 3.3 lub nowsza wersja (zalecane oprogramowanie DirectX 12 z poziomem funkcji 12_0) MAC: OpenGL 3.3 lub nowsza wersja (zalecana obsługa platformy Metal)
Ekran
1024 x 900 (zalecana rozdzielczość 1280 x 1024)
Karta sieciowa
Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online.