AVG Internet Security

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 Miesięcy
Systemy operacyjne:
Microsoft
Kod producenta:
ISCEN12EXXS001
44,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Liczba stanowisk / okres
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
 • Klucz produktu
 • Plik instalacyjny do pobrania
 • Instrukcja instalacji i konfiguracji
 • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Cyklicznie realizowane analizy ruchu w sieci przez speców od bezpieczeństwa pokazują, jak ważnym dla naszego spokoju ducha jest posiadanie skutecznego programu antywirusowego. W roku 2019 w przestrzeni internetowej krążyło więcej szkodników niż kiedykolwiek wcześniej i trend ten nie ulegnie zmianie na lepsze w następnych latach. W tych niebezpiecznych czasach z pomocną ręką wychodzi kompleksowe narzędzie, jakim jest AVG Internet Security, którego trzon stanowi program antywirusowy AVG AntiVirus.

Kompleksowa ochrona

Program antywirusowy AVG AntiVirus zbudował swoją rozpoznawalność wśród użytkowników komputerów osobistych głównie dzięki bezbłędnej darmowej wersji, którą każdy może pobrać i przetestować. Program był wielokrotnie doceniany przez recenzentów, zdobywając jednocześnie wyróżnienia w prestiżowych rankingach. Aktualizacje zabezpieczeń dokonywane są w czasie rzeczywistym, a skanowanie obejmuje zarówno złośliwe oprogramowanie oraz wszelkie problemy związane z wydajnością komputera, rozpoznając nieaktualne sterowniki, aplikacje spowalniające pracę, jak i zbędne pliki zaśmiecające dysk. Nie bez znaczenia dla użytkowników jest również prosty i intuicyjny w użytkowaniu interfejs.

Niemniej wersja bezpłatna oprogramowania antywirusowego to dopiero dobry początek, bowiem tylko pełna wersja AVG Internet Security gwarantuje kompleksową ochronę na wszystkich cyfrowych frontach. Program niczym tarcza blokuje wirusy i złośliwe oprogramowanie, chroniąc skrzynkę e-mail, prywatne pliki, hasła oraz kamerkę internetową przed niechcianym dostępem. Twój komputer pozostaje pod stałym nadzorem, a gdy zostanie wykryte podejrzane zachowanie oprogramowania CyberCapture zablokuje nowe zagrożenia, automatycznie przesyłając próbki podejrzanego kodu do analizy.

Skrzynka poczty elektronicznej to pierwsze możliwe miejsce potencjalnego zagrożenia dla komputera. Dlatego aktywna osłona skrzynki e-mail stawia czerwony znak “Stop” złośliwym załącznikom, chroniąc przed atakami typu phishing. Natomiast LinkScanner odcedzi niebezpieczne strony internetowe, które powinniśmy dla własnego bezpieczeństwa unikać szerokim łukiem. Tym samym osłona przed fałszywymi witrynami w sieci odgrywa kluczową rolę szczególnie podczas zakupów online, dokonywania płatności - czyli wszędzie tam, gdzie wymagane jest podanie poufnych informacji. Last, but not least narzędzie Toolbar Remover bez cienia sentymentu usunie z przeglądarki irytujące paski narzędzi i rozszerzenia, które zostały zainstalowane podczas chwili nieuwagi użytkownika. Nie zapominajmy oczywiście o ochronie przed ransomware. Podkreślmy tu wyraźnie, że zabezpieczając osobiste pliki i zdjęcia przed niepowołanym dostępem osób trzecich możemy spać spokojnie.

Zdrowszy komputer

Gdy twój komputer zaczyna wyraźnie dostawać zadyszki nie jest to jeszcze znak o konieczności wymiany podzespołów. Czas na wykonanie cyklicznej konserwacji systemu. AVG TuneUp to bezwzględny asystent w ukrócaniu niechcianych procesów działających w tle. Cotygodniowa optymalizacja komputera automatycznie czyści rejestr chroniąc system Windows, a tryb uśpienia wybudza z letargu programy wtedy, gdy ich naprawdę potrzebujesz, oszczędzając zasoby komputera. Funkcję tę docenią szczególnie właściciele maszyn o dużo słabszej specyfikacji, gdzie każdy dostępny megabajt pamięci operacyjnej ma znaczenie w realizacji codziennych zadań.

Czas nie jest sprzymierzeńcem software’u. AVG nie tylko pozwala odinstalować niepotrzebne aplikacje i usunąć po nich wszelkie pozostałości, ale jednocześnie służy pomocą w aktualizowaniu kluczowych komponentów programowych. Tym samym zapewnisz optymalne warunki swojemu komputerowi. Swoją przydatność udowodni także nieraz niszczarka danych pozwalająca bezpiecznie i trwale usunąć wszelkie pliki z dysku twardego, zapobiegając później ich nieuprawnionemu odzyskaniu. Jednocześnie wykonując wszystkie swoje kluczowe zadania antywirus sam oszczędnie korzysta z zasobów systemu, dlatego nawet leciwe zestawy biurowe i notebooki nie mają problemów z działaniem pakietu AVG Internet Security.

Program również przerwie aktualnie realizowane zadania, gdy moc obliczeniowa potrzebna jest w innym miejscu, na realizację innych zadań. Dlatego, przykładowo, siadając do swojej ulubionej gry online w chwili przerwy od pracy nie musisz martwić się irytującymi przycięciami i problemami z łączem internetowym. Dobrze jest też się dzielić. Dlatego płatne funkcje aplikacji Internet Security można udostępnić członkom rodziny. Wystarczy zaprosić ich do swojej sieci AVG, a otrzymają wszystkie funkcje, z których korzystasz.

AVG Internet Security zapewnia wielopoziomową ochronę dla każdej aktywności online. Jest on gwarancją bezpieczeństwa podczas codziennego korzystania z Internetu podczas pracy lub w czasie wolnym. Dzięki jego skutecznym narzędziom użytkownicy nie muszą obawiać się kradzieży tożsamości, wirusów i innych szkodliwych programów ani odwiedzenia groźnych stron internetowych.

Funkcje AVG Internet Security:

 • Antywirus, Anti-Malware, Anti-Rootkit
 • Technologia oparta na chmurze
 • Bezpieczny Internet i poczta e-mail
 • AVG LinkScanner Surf-Shield
 • AVG Identity Protection
 • Anti-Spyware
 • Ochrona sieci Wi-Fi
 • Ochrona płatności
 • Firewall – dwukierunkowa zapora
 • Ochrona kamery internetowej
 • Ochrona przed Ransomware

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa MS Windows®
System operacyjny PC: MS Windows® 7/8/8.1/10.
Procesor PC: 1,5 GHz lub szybszy
Pamięć RAM PC: 512 MB
Miejsce na dysku twardym PC: 1300 MB wolnej pamięci