Adobe Dreamweaver CC for Teams - Pro Edition ENG Win/Mac – licencja rządowa
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Rządowy (GOV)
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Adobe Dreamweaver CC for Teams - Pro Edition - licencja rządowa

Adobe Dreamweaver to kompleksowy zestaw narzędzi dla projektantów stron internetowych i interfejsów. Jest to rozwiązanie łączące zaawansowane narzędzia do opracowywania szaty projektu, najlepszy w swojej klasie edytor kodu i rozbudowane funkcje zarządzania serwisami. Ta wyjątkowa kombinacja możliwości ułatwia projektowanie i kodowanie serwisów internetowych.

Program Dreamweaver 2023 został przebudowany i uzyskał nowoczesny interfejs oraz szybki i elastyczny mechanizm programowania. Ułatwia to projektantom stron internetowych i programistom interfejsu pisanie kodu oraz zarządzanie serwisami internetowymi, które zachowują doskonały wygląd na każdym ekranie. Wersja Adobe Dreamweaver 2023 zawiera zupełnie nowy mechanizm obsługi kodu, gruntownie odświeżony interfejs użytkownika z możliwością wyboru ciemnych i jasnych motywów kolorów, obsługę nowoczesnych obiegów pracy tworzenia stron WWW, takich jak preprocesory CSS, a także wiele innych funkcji.

Oprogramowanie zawiera dostęp tylko do angielskiej wersji językowej.

Ważne informacje

Wersja Pro Edition zawiera wszystkie istotne składniki oferowane w ramach usługi Creative Cloud, które są niezwykle przydatne zarówno w pracach zespołowych, jak i w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Ponadto, zapewnia ona możliwość nieograniczonego pobierania zasobów dostępnych w Adobe Stock w licencji Standard.

UWAGA - Produkty z serii CC - Pro Edition są dostępne zarówno jako zestawy aplikacji, jak i pojedyncze programy i są one skierowane do firm oraz organizacji posiadających co najmniej pięciu użytkowników. Aby czerpać pełne korzyści płynące z oferty, minimalnym zamówieniem jest pięć licencji Edycji Pro (z wyjątkiem aplikacji Acrobat Pro).

Dostępna zawartość obejmuje:

  • Standardowe obrazy (tj. zdjęcia, grafiki wektorowe i ilustracje);
  • Standardowe szablony dla programów Photoshop, Illustrator i InDesign;
  • Standardowe zasoby 3D (tj. modele, światła i materiały);

Edycja Pro nie obejmuje:

  • Zasoby na licencji rozszerzonej
  • Filmy (HD lub 4K), określone szablony animacji i pliki audio
  • Określone szablony animacji
  • Zasoby z kolekcji Premium
  • Zasoby z kolekcji na użytek redakcyjny

Obsługa wielu formatów plików

Dostęp

Natychmiastowy dostęp do nowo wydawanych funkcji i aktualizacji

Aplikacje i usługi

100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze, Adobe Fonts, Adobe Portfolio, Adobe Spark

Kompletny pakiet aplikacji i usług

Adobe Dreamweaver

Adobe Portfolio

Adobe Spark

Adobe Fonts

Adobe Bridge

Poznaj możliwości Adobe Dreamweaver

Nasze oprogramowanie do projektowania stron internetowych pozwala pracować nad nimi z dowolnego miejsca i publikować je szybko dzięki obsłudze formatów takich jak HTML, CSS oraz JavaScript.

Szybkie, elastyczne kodowanie

Sprawnie twórz, programuj i obsługuj dynamiczne witryny dzięki inteligentnemu, funkcjonalnemu mechanizmowi kodowania. Wygodne wskazówki pozwalają szybko poznać i edytować języki HTML i CSS oraz inne standardy internetowe. Pomoce wizualne redukują liczbę błędów i przyspieszają tworzenie stron.

Szybkie konfigurowanie i uruchamianie witryn.

Szablony początkowe, które można dopasować do wiadomości e-mail w formacie HTML, stron informacyjnych, blogów, witryn handlu elektronicznego, biuletynów lub portfolio, pozwalają na szybsze przygotowanie i uruchomienie witryny. Dzięki temu, że Dreamweaver jest częścią usługi Creative Cloud, można szybko dodawać zasoby z Bibliotek i usługi Adobe Stock w celu ulepszania witryn.

Dynamiczny ekran na każdym urządzeniu

Tworzone witryny mogą w aktywny sposób dostosowywać się do każdego rozmiaru ekranu. Zobacz podgląd projektowanej witryny i wprowadź zmiany w czasie rzeczywistym. Dzięki temu jeszcze przed publikacją stron zyskasz pewność, że wyglądają one tak, jak powinny.

Przekonaj się, co nowego można zrobić.

Wciąż rozwijamy program Dreamweaver. Dzięki usłudze Creative Cloud możemy regularnie wydawać nowe funkcje. Poniżej omawiamy kilka z najnowszych aktualizacji.

Edycja aktywnego widoku

Z łatwością zastosuj grafikę 2D i obrazy utworzone w programie Photoshop lub Illustrator na modelach 3D w programie Dimension.

Nowoczesny interfejs użytkownika

Uproszczony i pozbawiony zbędnych elementów interfejs umożliwia wyświetlenie w przestrzeni roboczej tylko tych narzędzi, których naprawdę potrzebujesz do programowania.

Obsługa wielu monitorów

Poszerz przestrzeń roboczą, wyświetlając strony na wielu monitorach.

Obsługa systemu Git

Dostęp do systemu Git ułatwia wspólną pracę. Program Dreamweaver pozwala zarządzać całym kodem źródłowym, a częste operacje wykonywać bezpośrednio z panelu Git.

Obszar zastosowań:
Rządowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
65309169BC01C12
Segment rynku:
Rządowy
Rodzaj licencji:
Teams
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Język:
Angielski
Platforma sprzętowa
Windows, macOS
System operacyjny
Windows 10 co najmniej w wersji 1903 (64-bitowej), macOS 11 (Big Sur), 10.15, 10.14
Procesor
PC: Intel® Core 2 lub AMD Athlon® 64 2 GHz lub szybszy, MAC: Intel z architekturą 64-bitową lub Apple Silicon M1 oparty na architekturze ARM z trybem emulacji Rosetta.
Pamięć RAM
2 GB (zalecane 4 GB)
Miejsce na dysku twardym
PC: 2 GB, MAC: 3 GB
Ekran
1280 x 1024
Karta sieciowa
W celu aktywacji oprogramowania, weryfikacji subskrypcji i korzystania z usług online niezbędna jest rejestracja i musi być dostępne połączenie z Internetem