G Data AntiVirus

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 Miesięcy
Systemy operacyjne:
Microsoft
Kod producenta:
82028
49,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Liczba stanowisk / okres
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

G DATA Antivirus to podstawowe zabezpieczenie przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci. Oprogramowanie niemieckiego producenta zapewnia najlepszą możliwą ochronę przed wirusami oraz chroni Twoje transakcje bankowe i zakupy online. Z antywirusem od G DATA żadne cyfrowe niebezpieczeństwo nie będzie już groźne!

G Data AntiVirus

Pełne bezpieczeństwo z G Data AntiVirus. Oprogramowanie zapewnia najlepszą możliwą ochronę przed wirusami oraz chroni Twoje transakcje bankowe i zakupy online. Z antywirusem od G Data żadne cyfrowe niebezpieczeństwa nie będą już groźne! Kompleksowa ochrona przed exploitami to nowa propozycja ekspertów bezpieczeństwa w tej wersji produktów dla użytkowników domowych. Aktywna ochrona przed exploitami chroni Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem wykorzystującym luki bezpieczeństwa w zainstalowanych programach i dodatkach np. do przeglądarek internetowych.

 

PODSTAWOWE ZABEZPIECZENIE TWOJEGO KOMPUTERA

 

Kompleksowa ochrona przed zagrożeniami

 Zaufaj antywirusom z najlepszą wykrywalnością na rynku wykorzystującym dwie niezależne techno- logie detekcji
   
Kontrola zachowania plików i programów  Skorzystaj z proaktywnej ochrony bazującej na chmurze dla odparcia nawet nieznanych zagrożeń. Teraz z bezobsługowym autopilotem dla bezproblemowej zabawy i pracy.
   
AntiRansomware  Ochrona przed wirusami szyfrującymi pliki i cyberprzestępcami.
   
Błyskawiczna ochrona poczty email  Skanuj nawet zaszyfrowane wiadomości email już w momencie ich odbierania.
   
Eliminacja luk bezpieczeństwa  Odpowiednio zabezpiecz swój komputer przed możliwością wykorzystania luk w zainstalowanym oprogramowaniu z Exploit Protection.
   
Ochrona bankowości i zakupów online  Technologia BankGuard oraz w pełni konfigurowalny moduł Keylogger Protection ochroni Cię przed nadużyciami i wyłudzaniem danych dostępowych.
   
Ochrona przed zmanipulowanymi urządzeniami USB  G DATA USB KEYBOARD GUARD Zapewnia ochronę przed napędami USB udającymi inne urządzenia np. klawiatury.
   
Indywidualne zarządzanie aktualizacjami  Dzięki możliwości zmiany ustawień aktualizacji unikniesz dodatkowych kosztów związanych z wykorzystaniem mobilnych połączeń internetowych UMTSLTE.
   
Polskojęzyczna pomoc techniczna  Profesjonalny dział wsparcia G DATA służy pomocą w przypadku wszelkich niespodziewanych problemów technicznych.
   

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10
Procesor -
Pamięć RAM 2 GB
Miejsce na dysku twardym -