JetBrains AppCode - Personal
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)

Inteligentne IDE dla rozwoju iOS/macOS

JetBrains AppCode

AppCode to inteligentne IDE dla iOS/macOS, które obsługuje języki Swift, Objective-C/C++, C/C++ i wiele innych języków za pośrednictwem wtyczek .

Dzięki dogłębnemu zrozumieniu struktury Twojego kodu, AppCode zajmuje się rutynowymi zadaniami i oszczędza czas na dodatkowe pisanie kodu.

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

Inteligentny edytor

Sprawna nawigacja po projektach

Przejdź do dowolnego pliku, klasy lub symbolu w swoim projekcie w mgnieniu oka, korzystaj z widoków hierarchicznych i struktury, aby poruszać się po strukturze projektu.

Dokładna analiza kodu

AppCode stale monitoruje jakość Twojego kodu. Ostrzega o błędach i zapachach oraz sugeruje szybkie rozwiązania w celu ich automatycznego rozwiązania.

Inteligentne zakończenie

AppCode oferuje dwa rodzaje uzupełniania kodu: podstawowe uzupełnianie podczas wpisywania i bardziej zaawansowane inteligentne uzupełnianie w celu precyzyjnego filtrowania.

Niezawodne refaktoryzacje

Modyfikuj i ulepszaj swój kod w dowolnym momencie dzięki bezpiecznym, dokładnym i niezawodnym refaktoryzacji.

Produktywne testy jednostkowe

Po wyjęciu z pudełka AppCode obsługuje frameworki testowe XCTest, Quick, Kiwi, Catch, Boost.Test i Google Test. Akcja generowania kodu w celu uzyskania metod testów jednostkowych zwiększa produktywność.

Wiele języków, jedno IDE

AppCode natywnie obsługuje Objective-C, Swift, C i C++ (w tym nowoczesne standardy C++, libc++ i Boost), a także JavaScript, XML, HTML, CSS i XPath.

Zmień nazwę refaktoryzacji

Zmień nazwy zmiennych, stałych, funkcji, nazw typów i klas i bądź pewien, że AppCode zaktualizuje dla Ciebie wszystkie zastosowania w całej bazie kodu.

Zastąp/Implementuj

Ogranicz rutynę podczas implementowania lub zastępowania metod — AppCode tworzy skrót z domyślnym kodem.

Twórz z użycia

Czy kiedykolwiek marzyłeś o stworzeniu deklaracji funkcji, stałej, zmiennej lub właściwości tylko przez użycie ich w swoim kodzie? Po prostu naciśnij Command + enter i utwórz go automatycznie we właściwym miejscu!

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Kod producenta:
P-S.AC-Y
Segment rynku:
Niekomercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
macOS
System operacyjny
macOS 11 lub nowszy. Wersje przedpremierowe nie są obsługiwane.
Procesor
Dowolny procesor
Pamięć RAM
2 GB
Miejsce na dysku twardym
2.5 GB oraz 1 GB dla pamięci podręcznej
Ekran
1024x768
Dodatkowe informacje
Nie musisz instalować Javy, aby uruchomić AppCode, ponieważ JetBrains Runtime jest dołączony do środowiska IDE (oparte na JRE 11).
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł