JetBrains AppCode - Commercial
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)

Inteligentne IDE dla rozwoju iOS/macOS

JetBrains AppCode

AppCode to inteligentne IDE dla iOS/macOS, które obsługuje języki Swift, Objective-C/C++, C/C++ i wiele innych języków za pośrednictwem wtyczek .

Dzięki dogłębnemu zrozumieniu struktury Twojego kodu, AppCode zajmuje się rutynowymi zadaniami i oszczędza czas na dodatkowe pisanie kodu.

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

Inteligentny edytor

Sprawna nawigacja po projektach

Przejdź do dowolnego pliku, klasy lub symbolu w swoim projekcie w mgnieniu oka, korzystaj z widoków hierarchicznych i struktury, aby poruszać się po strukturze projektu.

Dokładna analiza kodu

AppCode stale monitoruje jakość Twojego kodu. Ostrzega o błędach i zapachach oraz sugeruje szybkie rozwiązania w celu ich automatycznego rozwiązania.

Inteligentne zakończenie

AppCode oferuje dwa rodzaje uzupełniania kodu: podstawowe uzupełnianie podczas wpisywania i bardziej zaawansowane inteligentne uzupełnianie w celu precyzyjnego filtrowania.

Niezawodne refaktoryzacje

Modyfikuj i ulepszaj swój kod w dowolnym momencie dzięki bezpiecznym, dokładnym i niezawodnym refaktoryzacji.

Produktywne testy jednostkowe

Po wyjęciu z pudełka AppCode obsługuje frameworki testowe XCTest, Quick, Kiwi, Catch, Boost.Test i Google Test. Akcja generowania kodu w celu uzyskania metod testów jednostkowych zwiększa produktywność.

Wiele języków, jedno IDE

AppCode natywnie obsługuje Objective-C, Swift, C i C++ (w tym nowoczesne standardy C++, libc++ i Boost), a także JavaScript, XML, HTML, CSS i XPath.

Zmień nazwę refaktoryzacji

Zmień nazwy zmiennych, stałych, funkcji, nazw typów i klas i bądź pewien, że AppCode zaktualizuje dla Ciebie wszystkie zastosowania w całej bazie kodu.

Zastąp/Implementuj

Ogranicz rutynę podczas implementowania lub zastępowania metod — AppCode tworzy skrót z domyślnym kodem.

Twórz z użycia

Czy kiedykolwiek marzyłeś o stworzeniu deklaracji funkcji, stałej, zmiennej lub właściwości tylko przez użycie ich w swoim kodzie? Po prostu naciśnij Command + enter i utwórz go automatycznie we właściwym miejscu!

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 Miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Kod producenta:
C-S.AC-Y
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
macOS
System operacyjny
macOS 11 lub nowszy. Wersje przedpremierowe nie są obsługiwane.
Procesor
Dowolny procesor
Pamięć RAM
2 GB
Miejsce na dysku twardym
2.5 GB oraz 1 GB dla pamięci podręcznej
Ekran
1024x768
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł