Ashampoo Photo Optimizer 9
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Ashampoo Photo Optimizer 9 - Usprawnij swoje zdjęcia jednym kliknięciem

Program Photo Optimizer 9

Zdjęcia stanowią niezastąpione wspomnienia i utrwalają wyjątkowe chwile w naszym życiu. Ale nie zawsze wychodzą zgodnie z oczekiwaniami. Wydobądź jak najwięcej ze swoich zdjęć jednym kliknięciem i uzyskaj oszałamiające rezultaty niemal natychmiast – tylko z Ashampoo Photo Optimizer 9!

Główne funkcje Ashampoo Photo Optimizer 9

  • Doskonałe usprawnienia perspektywy dla naturalnych linii
  • Znaczące usprawnienia w automatycznej optymalizacji obrazów
  • Super szybkie funkcje dostępne z poziomu własnego Menu
  • Ręczne dopasowanie temperatury barwnej
  • Poprawa krawędzi tonalnych
  • Usprawnione zarządzanie pamięcią dla lepszej szybkości i stabilności
  • Optymalizacja 64-bit

Upiększ swoje wakacje, ślub czy ujęcia ze spotkań towarzyskich!

Program Ashampoo Photo Optimizer 9Popraw źle wykonane ujęcia, napraw błędy perspektywy lub zastosuj całą gamę pięknych efektów. Drobne problemy, takie jak czerwone oczy, niedoskonałości skóry lub plamy, można teraz łatwo naprawić. Oszczędź czas i nerwy i uzyskaj oszałamiające rezultaty niemal natychmiast dzięki Photo Optimizer!

Wybierz, kliknij i korzystaj!

Interfejs użytkownika programu Photo Optimizer 9 jest bardzo prosty: Funkcje są logicznie uporządkowane w kategorie i nie dalej niż dwa kliknięcia od strony głównej. Tam, gdzie inne edytory zdjęć zmuszają Cię do przedzierania się przez obszerne podręczniki, Photo Optimizer zapewnia natychmiastowe efekty!

Podstawowe zadania i wolność twórcza

Oczywiście, Ashampoo Photo Optimizer 9 zawiera wszystkie typowe funkcje i zadania, takie jak przycinanie, obracanie, dodawanie znaków wodnych i wygładzanie obrazu. Ale to nie wszystko. Wręcz zachęcamy do uwolnienia kreatywności dzięki artystycznym efektom i eleganckim wzorom ramek. Niezależnie od tego, czy próbujesz naprawić nieudane ujęcia, podnosisz efekt finalny o 5%, czy po prostu dobrze się bawisz, ten program jest dla Ciebie!

Znaczenie perspektywy!

Robisz ujęcia budynków, które często są nieodpowiednie, a łatwo zauważyć utraty zachowania proporcji w przypadku takich zdjęć. Budynki oraz inne wysokie obiekty również mogą zepsuć najważniejsze ujęcia, co niweluje Twój idealny plan. To samo, gdy chcesz utrzymać aparat idealnie prosto. Spróbuj Photo Optimizer i jego nową korekcję perspektywy! Naprawiaj pionowe i poziome poruszenia w kilku kliknięciach, oszczędzaj zdjęcia i czas, nie musząc wyrzucać wykonanych ujęć do kosza. Daj im drugą szansę i przywróć prawidłową perspektywę!

Niezrównana optymalizacja obrazów

Ashampoo Photo Optimizer - optymalizacjaSekretem nowego Photo Optimizer to jedyna w swoim rodzaju optymalizacja. Każdy indywidualny obraz jest szczegółowo analizowany pod kątem potencjalnych problemów oraz miejsca na zastosowanie poprawek. Ujęcia wykonane przy pomocy telefonów komórkowych są łatwe do naprawienia! Słabe kolory, niekorzystne światło czy brak kontrastu - Photo Optimizer wraz ze swoimi zaawansowanymi algorytmami wykrywa je wszystkie! Po dokonanej analizie, Twoje zdjęcia są niejako tworzone na nowe, bardziej żywe, pełniejsze życia - dokładnie takie, jakich oczekujesz. Przeszliśmy przez tysiące ustawień i możliwości zmian, aby znaleźć najbardziej odpowiednie parametry. Ponad 2 lata nieustannego tworzenia i niezliczone liczby godzin w laboratorium, aby zaoferować Ci optymalizację na niespotykanym poziomie dzięki Ashampoo Photo Optimizer!

Komfortowe przetwarzanie wsadowe

Od kiedy Ashampoo Photo Optimizer robi wiele rzeczy automatycznie, postanowiliśmy dodać przetwarzanie wsadowe i oszczędzać Twoje nerwy przy obróbce ogromnej biblioteki zdjęć za jednym razem. Wybierz indywidualne zdjęcia z kilku źródeł niezależnie lub wszystkie naraz i patrz na magię jaką zafunduje Ci Photo Optimizer. Każdy obraz jest dokładnie weryfikowany i analizowany, aby dobrać jak najlepsze ustawienia i określić jego specyfikę. Przetwarzanie zbiorcze całego albumu z wakacji, czy dopieszczanie zdjęć z wesela lub urodzin przywraca przyjemność osobistej fotografii.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
a-p-o-9
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, 10 64-bit
Procesor
Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Karta sieciowa
Połączenie z internetem jest wymagane w celu aktywacji programu.
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł