• Obniżka

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

Microsoft SQL Server 2019 Standard - 1 Device CAL

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
849,00 zł
799,00 zł Zniżka 50,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Microsoft SQL Server 2019 z licencją CAL na urządzenie to najnowsza spuścizna dumnej tradycji. Pierwsza wersja SQL Server weszła na rynek w 1989 roku. Od tego czasu oprogramowanie było rozwijane przez ponad trzy dekady. Da się to zauważyć w codziennym użytkowaniu. Użytkownicy, którzy zakupią Microsoft SQL Server 2019 z licencją CAL na urządzenie, uzyskają dostęp do stabilnego, dopracowanego i wydajnego programu. Producentowi powiodło się trudne zadanie utrzymywania i rozwijania przez dziesięciolecia tego, co wyróżnia SQL Server. Wyeliminowano natomiast słabe strony.

Podstawowe zadanie Microsoft SQL Server 2019 z licencją CAL na urządzenie

Jako system zarządzania relacyjnymi bazami danych, SQL Server ma za zadanie dostarczać dane na żądanie lub automatycznie. Rekordy danych mogą być pobierane zarówno przez użytkowników, jak i przez aplikacje. Microsoft SQL Server 2019 z licencją CAL na urządzenie jest więc niezwykle przydatny na przykład w dużych strukturach sieciowych, w których wiele procesów odbywa się automatycznie w tle.

„Big data”: najważniejsza nowość w SQL Server 2019

Ilość danych, z którą mają do czynienia zarówno małe, jak i duże firmy, w ostatnich latach ciągle się zwiększa. Microsoft SQL Server 2019 z licencją CAL na urządzenie bierze to pod uwagę: praca z ogromnymi ilościami danych, tak zwanymi „big data”, została znacznie uproszczona. Oprogramowanie może być przykładowo używane jako jezioro danych (data lake) lub magazyn danych (data warehouse). W tym celu zintegrowano takie programy pomocnicze, takie jak Hadoop Distributed File System (HFDS) oraz narzędzia Sparks i Analytics. Oprócz tego mogą być również udostępniane kontenery Linux dla dużych rekordów danych.

SQL Server 2019 lepiej wspiera deweloperów aplikacji

Deweloperzy aplikacji, którzy zakupią Microsoft SQL Server 2019 z licencją CAL na urządzenie, otrzymają lepsze wsparcie niż do tej pory. Możliwy jest teraz dowolny wybór platformy i języka. Oprogramowanie wspiera na przykład programowanie z Dockerem, Linuksem lub w kontenerach. Tworzenie aplikacji to także jedna z sytuacji, w których użytkownicy skorzystają z udoskonalonej sztucznej inteligencji SQL Server 2019. Wiele „operacji tłumaczenia” z jednego języka programowania na inny odbywa się w dużej mierze automatycznie. Sztuczna inteligencja oprogramowania charakteryzuje się tym, że realizuje ono intuicyjnie wiele zadań, które wcześniej musiały być wykonywane ręcznie. Ponadto użytkownicy mogą „uczyć” SQL Server, tak aby w przyszłości samodzielnie wykonywał określone czynności.

Power BI Report do tworzenia raportów: znaczące wsparcie przy podejmowaniu decyzji

Microsoft SQL Server 2019 z licencją CAL na urządzenie wyposażono także w narzędzie Power BI Report. Służy ono do generowania raportów. Proces ten przebiega inteligentnie i interaktywnie. A do tego raporty są kompleksowe. Oznacza to, że użytkownik otrzymuje obszerne raporty z informacjami, których naprawdę potrzebuje. Narzędzie jest cenną pomocą przy podejmowaniu decyzji, ponieważ pozwala na bardziej efektywną ocenę danych.

Możliwości wirtualizacji danych zostały znacznie rozszerzone

SQL Server umożliwia wirtualizację danych już od kilku lat. Proces ten pozwala uzyskać ujednolicony przegląd określonych informacji z puli danych niemal w czasie rzeczywistym. Wersja oprogramowania z 2019 roku po raz kolejny poszerzyła możliwości: w wirtualizacji biorą teraz udział także Oracle, MongoDB, Teradata i kilka innych serwerów SQL.

Większe bezpieczeństwo wrażliwych danych

Dane wymagają ochrony. Microsoft SQL Server 2019 bierze to pod uwagę. Znacznie utrudniony został na przykład nieautoryzowany dostęp. Ponadto zdecydowanie poprawiono stabilność oprogramowania, tak aby żadne dane nie zostały utracone lub uszkodzone przez nieoczekiwane awarie programu.

Licencja jest odpowiednia dla komputera

Użytkownicy, którzy zakupią Microsoft SQL Server 2019 z licencją CAL na urządzenie, mogą zainstalować program na komputerze. Oprogramowanie działa wówczas niezależnie od użytkownika. Ta licencja jest zalecana na przykład dla centralnych komputerów lub maszyn działających w tle w strukturze sieciowej.

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł