Ashampoo Burning Studio 24
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Potężne oprogramowanie do nagrywania i kopiowania nośników CD, DVD oraz Blu-ray

Program Ashampoo® Burning Studio 24

Zdobądź najlepszy program do nagrywania na swój komputer! Nowy Ashampoo Burning Studio 24 to najwygodniejszy sposób na bezpieczne nagrywanie danych, kopiowanie płyt CD, DVD i Blu-ray bez wysiłku oraz dostęp do szerokiej gamy najwyższej klasy funkcji multimedialnych. Twórz własne filmy i pokazy slajdów, modyfikuj istniejące dyski lub twórz dyski wideo z animowanymi menu. Wyodrębnij dźwięk z muzycznych płyt CD, natychmiast twórz kopie zapasowe plików i twórz idealne okładki dla swoich projektów! Zapisuj ważne dane na dyskach dowolnego typu dzięki wydajnej kompresji i ochronie hasłem i pożegnaj się z utratą danych. A nowe wygodne funkcje audiobooków, audioplayów i podcastów gwarantują wysoką jakość rozrywki!

Funkcje Ashampoo Burning Studio 24

 • pełna kompatybilność z systemem operacyjnym Windows 11
 • funkcja „najlepsze” do szybkiego zmieniania źródeł
 • więcej możliwości projektowych dzięki pośredniemu buforowaniu
 • rozbudowany moduł do audiobooków
 • automatyczne sortowanie rozdziałów audiobooków
 • ulepszone wyszukiwanie okładek
 • Narzędzie do szybkiego ripowania
 • Sprytne planowanie odpowiednich kopii zapasowych
 • Funkcja przypominania dla planów kopii zapasowych
 • Nowy, intuicyjny edytor okładek i etykiet
 • Wsparcie symulacji odtwarzacza wielu nośników CD
 • Gotowość przygotowania materiałów dla ponad 1600 radioodtwarzaczy
 • Jasny, przejrzysty interfejs o dużym kontraście
 • Liczne, specjalne opcje wspierane w modułach radioodtwarzaczy
 • Usprawnione opcje nagrywania nośników
 • Zoptymalizowany do pracy w kilku kliknięciach, bez czekania
 • Łatwiejsze tworzenie obrazu
 • Automatyczne dzielenie nośnika w przypadku ograniczonej pojemności
 • Wsparcie dla Compact Flash (CF) oraz mikrosterowników

Benfyty pod ręką Ashampoo Burning Studio 24

 • pełna kompatybilność z systemem operacyjnym Windows 11
 • Zoptymalizowano pod najnowsze urządzenia i system
 • Nowe motywy jasny i ciemny
 • rozbudowany moduł do audiobooków
 • funkcja „najlepsze” do szybkiego zmieniania źródeł
 • więcej możliwości projektowych dzięki pośredniemu buforowaniu
 • ulepszone wyszukiwanie okładek
 • znacznie ulepszone wsparcie radia samochodowego
 • Nagrywaj, zgrywaj i twórz kopie danych z niesamowitą łatwością
 • Twórz, przycinaj i nagrywaj wysokiej jakości filmy
 • Twoje wspomnienia jako zaskakujące pokazy slajdów
 • Twórz i nagrywaj nośniki Audio wraz z okładkami
 • Nowoczesny dekoder H.265 dla niesamowitej jakości wideo
 • Sprytne planowanie odpowiednich kopii zapasowych
 • Idealnie zarządzaj ścieżkami w najlepszym formacie dla Twojego CarAudio

Ofensywa ku audiobookom

Nasz moduł audiobooka odniósł duży sukces, więc dziękujemy za to. Czas podnieść stawkę dzięki jeszcze lepszym funkcjom! Czy denerwują Cię też audiobooki lub audioodtwarzacze, które przełączają się między utworami w połowie zdania? Może to nie stanowić problemu w przypadku dedykowanych odtwarzaczy, ale może być poważnym problemem w przypadku plików MP3 i innych formatów. Burning Studio 24 pozwala łączyć mniejsze wypełniacze, aby zapewnić płynne odtwarzanie na dowolnym urządzeniu, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co ważne: na treści!

Więcej dobra w audiobookach

Książki audio, podcasty i nagrania audio nadal cieszą się popularnością, a my pomożemy Ci jak najlepiej je wykorzystać. Wiele nagrań audio jest podzielonych na dziesiątki mniejszych plików, m.in. dla łatwiejszego marketingu w Spotify. Ale kto chce przeskakiwać przez setki plików za każdym razem, gdy odtwarzacz zapomina o ostatniej pozycji odtwarzania? Dzięki Burning Studio to Ty decydujesz o długości swoich plików audio, dzięki czemu słuchanie staje się znów przyjemnym i płynnym doświadczeniem!

Co jeszcze jest nowego?

Możesz teraz zapisać swoje audiobooki na dysku, aby je nagrać lub cieszyć się nimi później. W przeszłości wstępne buforowanie dużych projektów mogło prowadzić do problemów z miejscem na dysku. Teraz Burning Studio ostrzeże Cię z wyprzedzeniem i pozwoli wybrać alternatywne miejsca przechowywania. Ulepszyliśmy również obsługę rozszerzalnego WAV, ponieważ zyskuje na popularności. Oczywiście Ashampoo Burning Studio 24 działa świetnie również na najnowszych wydaniach Windows 11 i obsługuje wszystkie obecne nagrywarki płyt. Wreszcie nasi projektanci stworzyli mistrzowski styl, który jest teraz nową skórką programu w Burning Studio 24.

Nagrywaj, wykonuj kopie zapasowe i konwertuj - teraz dzięki dodatkom dla fanów audiobooków!

 • Łącz oddzielne rozdziały audiobooków w całość (np. eliminując przerwy)
 • Dziel audiobooki, podcasty czy listy odtwarzania na części o różnej długości
 • Kopiuj audiobooki na dysk twardy
 • Usprawnione wsparcie WAV
 • Kontrola zajętości sprawdza zbuforowane dane

Obsługa systemu operacyjnego Windows 11 i duża dbałość o szczegóły

Aplikacja Ashampoo® Burning Studio jest w pełni kompatybilna z systemem operacyjnym Windows 11 i, oczywiście, współdziała z systemami operacyjnymi Windows 7, 8 i 10. Wygodna funkcja szybkiego wyciągania to najszybszy sposób wydobywania dźwięku z płyt CD bez ręcznej obsługi. Otrzymaliśmy też od naszych klientów mnóstwo informacji na temat radia samochodowego, i z przyjemnością dodaliśmy zgłaszane modele do bazy danych. Ponadto ulepszyliśmy aplikację w wielu aspektach, żeby była stabilniejsza i szybsza oraz współdziałała z różnym sprzętem.

Gotowy na H.265-HEVC!

Kodeki to motor napędowy każdego projektu w Ashampoo® Burning Studio, który przychodzi z nową gwiazdą: H.265 (zwany także HEVC). Kodek oferujący tę samą jakość, ale o 50% wydajniejszą kompresję danych w stosunku do poprzednika! Korzystaj z najnowocześniejszych zdobyczy technologii i przetwarzaj dane zgodnie z H.265, który jest już w aparatach, telefonach i kamerkach sportowych!

Błyskawiczny dostęp do funkcji

Burning Studio ma bardzo wielu fanów, szczególnie dzięki przejrzystej strukturze menu i dostępności najważniejszych opcji. Można jednak znacznie szybciej: Wybierz swoje ulubione moduły i stwórz do nich skrót. Każdy moduł jest tak wspierany! Nawiguj po opcjach w kilku krokach i twórz wszystko niemal jednym kliknięciem!

Zgrywaj muzykę znacznie bardziej komfortowo z okładkami, meta i więcej

Nagrywanie nośnika zawsze było niezwykle komfortowe dzięki Burning Studio. Program rozpoznanie zawartość nośnika CD automatycznie i pobiera odpowiednie dane meta, okładki i przygotowuje podgląd pod Ciebie. Burning Studio posiada znacząco usprawnioną technologię dla jeszcze szybszych wyników i dopasowywania okładek, wykonawców, tytułów i wiele więcej. To najszybsze i najbardziej wygodne w obsłudze Burning Studio jakie powstało!

Poprawka programu, która jest ważna

Technologie informacyjne to temat nieustannych zmian, włączając w to systemy operacyjne, formaty plików i sprzęt. Z tego powodu, uaktualniliśmy najważniejsze fundamenty Ashampoo® Burning Studio. Nagrywanie i konwersja zostały przepisane i dopracowanie niemal do perfekcji. Ponad 200 profili radia samochodowego zostało dodanych to całego systemu multimedialnego i systemu usprawnień. Nie zapominamy także o szacie graficznej: No najlepszy wygląd Burning Studio dotychczas!

Twórz własne filmy oraz pokazy slajdów z łatwością

Dzięki Burning Studio, nie ma limitów w tym, co robisz! Możesz przycinać wideo i dodawać intro oraz outro w zaledwie kilku kliknięciach. Niedopracowane wideo mogą być natychmiast obrócone. Napisy pozwalają na dostarczenie wiadomości do odbiorcy znacznie szybciej. Zaskocz swoich znajomych i rodzinę niesamowitymi pokazami slajdów z muzyką w tle i zamieniać swoje cenna wspomnienia w wizualne dzieło sztuki. Nowy kodek H.265 zapewnia znacznie większą elastyczność i pozwala na podniesienie jakości materiałów. Święto rodzinne, wypad na wakacje, czy konferencja służbowa, dzięki tej aplikacji, wszystko będzie idealne!

Najlepsze rozwiązanie dla bezpiecznych kopii zapasowych

Czy przechowujesz swoje pliki w chmurze? Czemu nie przechowywać ich w domu i nagrać na nośniku CD, DVD lub Blu-ray? Podręczne kopie zapasowe dzięki Burning Studio odciążą Cię. To łatwe móc wykonać kopię zapasową swoich najważniejszych danych lokalnie, a program zadba o aktualność kopii zapasowych! Zarządzanie kopiami również jest proste i zajmuje tylko jedno kliknięcie, by przywrócić lub uaktualnić je. Nie może być prościej! Nie martw się, czy dane zmieszczą się na pojedynczy nośnik. Nasze rozwiązanie pozwala na automatyczne dzielenie danych na archiwa wielonośnikowe, zapewniając także kompresję, czy ochronę hasłem!

Najszybsza droga dla skończonych projektów wideo

Ashampoo® Burning Studio oferuje prostą drogę do sukcesu w każdym projekcie. Gdy czas jest kluczowy, potrzebujesz kilku kliknięć, aby połączyć obrazy i wideo z muzyką i stworzyć film. Nie musisz martwić się długo ładującym się menu o skomplikowanej budowie. Jeśli chcesz, możesz ręcznie dopasować przejścia obrazów oraz dodać od siebie trochę indywidualności - jeśli nie masz czasu, zostaw to programowi, a zajmie Ci to kilka kliknięć!

Odpowiedni format dla każdego filmu!

Tworzenie i nagrywanie filmów na PC jest jedną z najmocniejszych stron Ashampoo® Burning Studio! Zapewnij zgodność ze stacjonarnymi odtwarzaczami, konwertuj do każdego formatu. Burning Studio zapewnia wsparcie dla MPEG4, H.265 oraz AAC, ale także dla plików dźwiękowych jak MP3, WMA, OGG i wiele więcej. Nagrywaj wszystko, od prostych ujęć z telefonu, no amatorskich nagrań klasy premium, bezpiecznie i z klasą dzięki Burning Studio!

Odzyskuj dane z porysowanych nośników, dzięki ochronie przed zarysowaniami

Zapewniona zabezpieczenia przed zarysowaniami technologia to bezpieczeństwo Twoich danych. Zarysowania mogą pojawić się na każdym nośniku, przez co dane są nie do odzyskania. Ashampoo Burning Studio rozprawia się z tym problemem konkretnie pozwalając na kopiowanie danych na nośnikach jako Twój osobisty system odzyskiwania! Dzięki temu, odzyskanie plików oraz cennych wspomnień nie będzie problemem nawet przy rysach.

Przetwarzaj nośniki jak obrazy iSO lub CUE/BIN bez wysiłku

Pracowanie z obrazami nośników, jak ISO, CUE/BIN lub naszym osobistym ASHDISC jest idealnym wyborem dla profesjonalistów. Ashampoo® Burning Studio zapewnia bezproblemowe wsparcie każdego z tych formatów. Twórz, kopiuj, nagrywaj i przeglądaj pliki obrazów z łatwością dzięki wbudowanym modułom. Naturalnie, tworzenie obrazów również nie sprawi Ci problemów i nie zajmie dużo czasu.

Twórz idealne okładki dla każdego typu nośnika

Tworzenie okładek zawsze było mocną stroną Burning Studio. Intuicyjne menu start pozwala na dokonywanie odpowiednich wyborów, bez szukania po omacku odpowiedniego obrazu. Ponadto pozwala na tworzenie dzieła krok-po-kroku. Aby zaoszczędzić czas i wysiłek, opcja importu pozwala na analizę nośnika i automatycznie pobiera odpowiednie informacje metadanych z sieci zapewniając stworzenie listy utworów dla Ciebie. Jeśli szczególnie Ci się spieszy, by mieć gotową okładkę, możesz pozwolić na więcej automatyzacji, a na pewno się nie zawiedziesz!

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
a-b-s-24
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 10/11 64-bit
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł