Norton Security Deluxe

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna (można stosować w firmie)
Liczba stanowisk:
3
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 Miesięcy
Systemy operacyjne:
Windows / Mac / Android / iOS
Kod producenta:
21358338
84,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Liczba stanowisk / okres
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
 • Klucz produktu
 • Plik instalacyjny do pobrania
 • Instrukcja instalacji i konfiguracji
 • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Czy może być coś lepszego od kompleksowej ochrony antywirusowej na Twoim komputerze? Oczywiście jeszcze bardziej gruntowna i rozszerzona ochrona! Jeśli szukasz właśnie takiego rozwiązania dla urządzeń domowych lub biurowych, to trafiłeś pod właściwy adres. Norton Security Deluxe to produkt rozszerzający funkcjonalność wersji standardowej, używanej na pecetach i urządzeniach przenośnych.

Główne cechy

Powyższa wersja popularnego oprogramowania antywirusowego obejmuje okres licencji na dwanaście miesięcy z uwzględnieniem trzech stanowisk. Komercyjny typ licencji pozwala skorzystać z zalet oprogramowania nie tylko w zaciszu domowym, ale i w miejscu pracy. W ramach jednej subskrypcji rozłóż parasol ochronny nad komputerem PC lub Mac oraz urządzeniami mobilnymi działającymi w oparciu o system Android bądź iOS.

Jakie są główne zalety Norton Security Deluxe?

Automatyczna zapora ogniowa

Program antywirusowy nie tylko pomaga łatać luki w naszej lokalnej - domowej lub biurowej - sieci. Do jego głównych zadań należy przede wszystkim śledzenie ruchu wychodzącego i przychodzącego na komputer, celem wyłapywania podejrzanych aktywności.

Skrupulatna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem

Internet pełen jest oprogramowania szkodzącego przeciętnym użytkownikom. Mogą one dostać się na komputer poprzez nieopatrznie otwarty załącznik lub po odwiedzinach podejrzanej strony. Korzystając z Norton Security Deluxe stawiamy ścianę nie do przebicia dla ataków typu phishing, jak również zapewniamy sobie ochronę przed ransomware.

Menedżer haseł

Im dłużej obcujemy z Internetem, tym więcej nagromadzi się haseł i loginów do usług przechowywujących wrażliwe dla nas informacje. W tej okoliczności z pomocą przychodzi Password Manager, służący do tworzenia i szczelnego przechowywania haseł. Jest to jeden z skuteczniejszych sposobów zabezpieczenia elektronicznej bankowości oraz zakupów online.

Przyjazny interfejs użytkownika

Dobry program musi być przyjazny w użytkowaniu. Programiści stojący za Norton Security dołożyli wszelkich starań, aby przygotować czytelny i intuicyjny interfejs oprogramowania.

Bezpieczeństwo zawsze i wszędzie

Współcześnie, niezależnie czy jest to dom czy miejsce pracy, korzystamy z różnych urządzeń do łączenia się z siecią, odpisując na dziesiątki maili lub surfując po niezmierzonym oceanie stron internetowych. Dlatego tak ważnym staje się zintegrowana ochrona pozwalająca maksymalnie uszczelnić naszą cyfrową fortecę. W konsekwencji licencja na trzy urządzenia wydaje się optymalnym wyborem dla osób intensywnie korzystających z zasobów sieci, dzielących przy tym swój czas na różne urządzenia.

W licznych testach przeprowadzanych przez niezależne redakcje programy firmy Norton charakteryzują się wysokim procentem wykrywalności i ochrony przed zagrożeniami. Co niezwykle ważne, możliwości programu nie są okupione drakońskimi wymogami. Antywirus Norton z rozwagą obchodzi się z zasobami sprzętowymi, dlatego program działa sprawnie nawet na tańszych bądź po prostu starszych komputerach.

Norton Security Standard działa bezproblemowo z systemem Windows 7 i nowszymi „okienkami” Microsoftu, aż po współczesny Windows 10. Jednocześnie producent oferuje wersję tego oprogramowania antywirusowego dla konkurencyjnego systemu MacOS X, który znaleźć można na komputerach firmy Apple. Nie zapomniano oczywiście o urządzeniach mobilnych – software działa na systemie Android w wersji 4.0.3 lub nowszej oraz iOS od wersji 8.

Pełna ochrona wszystkich urządzeń i Twoich najcenniejszych danych:

 • Ochrona do 3 urządzeń (komputerów PC i Mac oraz urządzeń mobilnych Android i iOS) w ramach jednej subskrypcji.
 • Zabezpieczenie przed wirusami, spyware, złośliwym oprogramowaniem i innymi rodzajami zagrożeń.
 • Ochrona tożsamości użytkownika.
 • Bezpieczeństwo transakcji online.
 • Najlepiej oceniana usługa zabezpieczająca dla klientów indywidualnych, potwierdzona wyróżnieniami PC Magazine.
 • Łatwe zarządzanie zabezpieczeniami na wszystkich urządzeniach za pomocą intuicyjnego portalu.
 • Alarmowanie o niebezpiecznych aplikacjach dla systemu Android jeszcze przed ich pobraniem.1

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows, Android, iOS
System operacyjny Windows:
Microsoft Windows 7 (wszystkie wersje) z dodatkiem Service Pack 1 (SP 1) lub nowszym
Microsoft Windows 8/8.1 (wszystkie wersje).
Microsoft Windows 10 (wszystkie wersje).
Mac OS X:
Obecna i dwie poprzednie wersje systemu Mac OS X. Funkcja zarządzania hasłami nie jest obsługiwana.
Android:
Android w wersji 4.0.3 lub nowszej. Wymagana jest zainstalowana aplikacja Google Play.
iOS:
iOS 8 lub nowsza wersja