Norton Security Standard

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna (można stosować w firmie)
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 Miesięcy
Systemy operacyjne:
Windows / Mac / Android / iOS
Kod producenta:
21358338
64,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Liczba stanowisk / okres
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
 • Klucz produktu
 • Plik instalacyjny do pobrania
 • Instrukcja instalacji i konfiguracji
 • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Antywirus Norton Security to, mówiąc kolokwialnie, stary wyjadacz wśród programów chroniących komputery osobiste, a także współcześnie również urządzenia mobilne. Budowane przez firmę 30 lat doświadczenia, potwierdzone skutecznością wykrywania i neutralizowania cyfrowych zagrożeń, przełożyło się na zaufanie przeszło pięćdziesięciu milionów użytkowników na całym świecie. Nie zwlekaj dłużej i przejdź na w pełni kompleksową ochronę swoich danych osobistych.

Wszechstronna ochrona

Liczba zagrożeń krążących po sieci, jak również wysiłki czynione przez cyberprzestępców celem wyłudzenia osobistych informacji, są proporcjonalnie względem rocznego przyrostu użytkowników Internetu. Innymi słowy, niebezpieczeństwa czyhają na każdym kroku. W tych wyboistych czasach dla internautów Norton Security Standard to dobry początek na zapewnienie sobie kompleksowego narzędzia do ochrony komputerów osobistych typu PC i Mac. Mimo coraz bardziej wyszukanych sposobów stosowanych przez cyberprzestępców Norton Security zawsze stara się być o krok dalej, o krok przed nimi. Szczególnie odpieranie ataków ukierunkowanych na luki w zabezpieczeniach programów Windows, jak również w samym systemie operacyjnym, a które nie zostały jeszcze załatane jest specjalnością oprogramowania firmy Norton.

Zapora monitorując ruch w domowej lub biurowej sieci wychwytuje wszelkie podejrzane zachowania w ruchu przychodzącym i wychodzącym. Ponieważ coraz więcej kluczowych dla naszego życia aktywności realizujemy za pomocą Internetu koniecznym staje się należyte zabezpieczenie naszej prywatności. W tym przypadku z pomocą przychodzi Password Manager służący do tworzenia i szczelnego przechowywania haseł. Zakupy online, elektroniczna bankowość, dane kart kredytowych, a nawet cyfrowe poświadczenia nigdy nie były wcześniej tak dobrze chronione.

Zawsze na posterunku

Zadbaj o bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale wszystkich dookoła. Złośliwe oprogramowanie i rootkity mogą zagnieździć się bardzo głęboko w plikach systemowych, stanowiąc zagrożenie dla wszystkich komputerów komunikujących z zarażonym pecetem. Dlatego niczym sonar na łodzi podwodnej Norton Security przeczesuje dyski twarde w poszukiwaniu potencjalnych punktów zapalnych.

Antywirus Norton Security natychmiast powiadamia również o nieautoryzowanych próbach dostępu do kamerki internetowej. W tym oprogramowaniu nie zapomniano również o funkcji blokowania wiadomości typu spam analizując przychodzącą zawartość poczty e-mail. Tym samym program ostrzega użytkowników także przed załącznikami, które mogą zawierać potencjalne wirusy oraz oszustwami typu phishing, mającym na celu kradzież tożsamości.

Firma Norton to jeden z liderów branży, szczególnie jeśli chodzi o utrzymywanie aktywnej i dobrze wypełnionej bazy danych zagrożeń cybernetycznych. Świadczy również szerokie usługi z zakresu pomocy technicznej. Pakiety Norton, jako jedyne spośród produktów zajmujących się bezpieczeństwem IT, zostały wielokrotnie wyróżnione nagrodami w “PC Magazine”, w tym niejednokrotnie kilka razy z rzędu.

Pełna kompatybilność

Norton Security Standard działa bezproblemowo z systemem Windows 7 i nowszymi „okienkami” Microsoftu, aż po współczesny Windows 10. Jednocześnie przygotowano stosowną wersję dla konkurencyjnego oprogramowania MacOS X. Nie zapomniano oczywiście o urządzeniach mobilnych – Android w wersji 4.0.3 lub nowszej oraz od iOS 8. Antywirus Norton z rozwagą obchodzi się z zasobami sprzętowymi, dlatego program działa sprawnie nawet na starszych komputerach. Dwunastomiesięczna licencja, którą można wykorzystać w domu jak i biurze, przewidziana jest na jedno stanowisko.

Maksymalne bezpieczeństwo Twojego komputera i danych:

 • Ochrona jednego komputera PC lub Mac w ramach jednej subskrypcji.
 • Ochrona w czasie rzeczywistym nawet przed nowymi zagrożeniami.
 • Zabezpieczenie przed wirusami, spyware, złośliwym oprogramowaniem i innymi rodzajami zagrożeń.
 • Kompleksowa ochrona.
 • Ochrona tożsamości użytkownika.
 • Bezpieczeństwo transakcji online.
 • Najlepiej oceniana usługa zabezpieczająca dla klientów indywidualnych, potwierdzona wyróżnieniami PC Magazine.

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows, Android
System operacyjny

Windows:
Microsoft Windows 7 (wszystkie wersje) z dodatkiem Service Pack 1 (SP 1) lub nowszym
Microsoft Windows 8/8.1 (wszystkie wersje).
Microsoft Windows 10 (wszystkie wersje).

Mac OS X:
Obecna i dwie poprzednie wersje systemu Mac OS X. Funkcja zarządzania hasłami nie jest obsługiwana.

Android:
Android w wersji 4.0.3 lub nowszej. Wymagana jest zainstalowana aplikacja Google Play.