• Obniżka

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

Microsoft Office 365 Business Premium

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna (można stosować w firmie)
Liczba stanowisk:
5x PC/MAC + 5x tablet + 5x telefon
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 Miesięcy
Systemy operacyjne:
Microsoft/Mac
Kod producenta:
9F4-00003
639,00 zł
539,00 zł Zniżka 100,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 15 minut!

Klucz produktu wysyłany na e-mail

Po zakupie otrzymasz:
 • Klucz produktu
 • Plik instalacyjny do pobrania
 • Instrukcja instalacji i konfiguracji
 • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Główne cechy Office 365

Poznaj zaawansowany pakiet biurowy Office 365 Business Premium i dowiedz się, jakie korzyści zyskasz dla siebie i swojej firmy.
 • Najnowsze wersje programów Office na wszystkich rodzajach urządzeń (PC, Mac, urządzeniach mobilnych)
 • Łatwiejsza współpraca nad projektami i konferencje HD online
 • Łatwa konfiguracja i zarządzanie
 • OneDrive – darmowy schowek online 1TB
 • Office Online – dostęp do aplikacji Office (Word, Excel, PowerPoint, OneNote) przez przeglądarkę internetową
 • Lepsza organizacja pracy – poczta elektroniczna (50 GB), kalendarz, kontakty
 • NOWOŚĆ! Sway – aplikacja do tworzenia atrakcyjnych interaktywnych raportów i prezentacji
 • Lepsza komunikacja dzięki Skype for Business oraz firmowej sieci społecznościowej Yammer
 • Zarządzanie pracą zespołową z SharePoint Online
 • Wyszukiwanie spersonalizowane z Office Graph
W skład pakietu Office 365 Business Premium wchodzą: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access, OneDrive

Office 365 Business Premium

Skorzystaj w firmie z nowoczesnych i wygodnych narzędzi opartych na chmurze i rozwiń swój biznes!Office 365 Business Premium to usługa niezbędna w każdej nowoczesnej i rozwijającej się firmie. Zaawansowane możliwości niezawodnych aplikacji biurowych ułatwiają realizację projektów biznesowych, współpracę i kontakt między pracownikami, zarządzanie kalendarzem i pocztą elektroniczną oraz przechowywanie i udostępnianie potrzebnych materiałów i dokumentów.

Aplikacje, których potrzebujesz

Wypróbuj aplikacje i usługi wchodzące w skład pakietu Office 365 i sprawdź, jak efektywna może stać się Twoja praca!

SharePoint Online

Zadbaj o lepszą komunikację w firmie. Wykorzystuj przestrzeń do pracy zespołowej, aby wspólnie organizować zawartość plików, danych i wiadomości. Udostępniaj zasoby i aplikacje oraz bez trudnu znajduj pliki, witryny i pozostałe osoby.

Exchange Online

Pozostawaj w stałym kontakcie z innymi. Korzystaj z zaawansowanych funkcji nowoczesnej skrzynki pocztowej od Microsoft. Kontroluj wszystkie swoje wiadomości i kontakty z gwaracją pełnego bezpieczeństwa wszystkich plików.

Office Online

Badź w pełni mobilny i przygotowany na pracę niezależnie od warunków! Bez względu na to, gdzie jesteś swoje pliki twórz i edytuj korzystając wyłącznie z przeglądarki internetowej.

OneNote

Najciekawsze pomysły zapisuj tak, jak lubisz - twórz za pomocą klawiatury, pisząc lub rysując odręcznie. Komponuj oryginalne notatki! Wzbogacaj je inspirującymi obrazami wyciętymi ze stron internetowych i dziel się nimi w trybie online.

OneDrive

Zarejestruj się w pakiecie Office i korzystaj z chmury OneDrive, by uzyskać dostęp do najnowszych dokumentów na dowolnym urządzeniu umożliwiającym wygodne połączenie.

Access

Access to łatwe w użyciu narzędzie do szybkiego tworzenia opartych na przeglądarce aplikacji baz danych, które pomagają prowadzić firmę. Dane są automatycznie zapisywane w bazie danych SQL, dzięki czemu aplikacje są bardziej bezpieczne i skalowane.

Publisher

Wygodnie twórz, personalizuj i udostępniaj szeroki wachlarz publikacji najwyższej jakości. Zamieniaj zdjęcia za pomocą prostego przeciągnięcia, a także dodawaj fotografie bezpośrednio z albumów internetowych. Zastosuj efekty specjalne, by publikacje wyróżniały się.

Skype for business

Pracuj zespołowo w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu nawet z 250 osobami równocześnie. Czat, spotkania i udostępnianie ekranu — wszystko to w jednej aplikacji!

Teams

Korzystaj z czatu grupowego i pracuj zespołowo nad wspólnymi projektami. Planuj spotkania firmowe oraz wyszukuj zespoły publiczne. Wyświetlaj, edytuj i udostępniaj dokumenty - pracuj wszędzie tam, gdzie jesteś.

Bookings

Zagwarantuj swoim klientom możliwość wygodnego i elastycznego rezerwowania spotkań z przedstawicielami Twojej firmy w trybie online. Ta prosta w obsłudze alternatywa dla umawiania spotkań przez telefon pozwoli Twoim klientom na wyszukiwanie dostępnych terminów i rezerwacji ich 24 godzin na dobę.

Forms

Twórz badania, testy i ankiety z łatwoscią przeglądaj otrzymane wyniki. Zapraszaj inne osoby do udzielania odpowiedzi za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej na każdym urządzeniu. Otrzymane wyniki oceniaj na bieżąco dzięki narzędziom do analizy.

Planner

Ułatw pracę całemu zespołowi! Przygotowuj nowe plany, organizuj i przypisuj zadania. Udostępniaj pliki, prowadź rozmowy na temat planów oraz informuj o postępach swojej pracy pozostałe osoby.

Yammer

Udoskonal komunikację miedzy wszystkimi członkami zespołu. Omawiaj wszystkie pomysły w trybie online – dziel się najnowszymi informacjami i zbieraj odpowiedzi od współpracowników bez względu na to, gdzie przebywają.

Sway

Komponuj i udostępniaj dowolną zawartość – dodawaj własne teksty i obrazy, wyszukuj oraz importuj materiały pochodzące z innych źródeł. Twórz efektowne raporty, prezentacje, biuletyny, osobiste opowieści, albumy zdjeć czy sprawozdania.

Graph

Odnajduj ludzi i treści stosując spersonalizowane wyszukiwanie. Wykorzystuj potencjał inteligentnej funkcji, a interesujące Cię zawartości zawsze trafiać będą bezpośrednio do Ciebie, informując Cię także o wynikach pracy innych osób.

Flow

Twórz zautomatyzowany przepływ pracy pomiędzy różnymi aplikacjami i usługami. Bez konieczności kodowania uzyskuj powiadomienia, zbieraj dane i synchronizuj pliki tak, jak Ci wygodnie!

CRM

Sledź wszystkie swoje zadania i transakcje oraz weryfikuj wszystkie przypomnienia dla utrzymania najlepszych relacji z klientami. Wszystko kontroluj sam - bezpośrednio z poziomu swojej skrzynki odbiorczej.

Staffhub

Zapewnij pracownikom reprezentującym Twoją firmę możliwość ząrzadzania dniem roboczym. Tworzenie i kontrolowanie harmonogrmów, w tym przypisywanie, realizowanie zadań oraz komunikacja wewnętrzna nigdy nie były łatwiejsze!

Powerapps

Twórz i publikuj mobilnie niestandardowe aplikacje biznesowe dla sieci WEB. Korzystaj z gotowych szablonów lub zaczynaj od podstaw i rozszerzaj dane biznesowe bez konieczności kodowania.

MileIQ

Przebyty dystans w łatwy i szybki sposób sprawdź, dzięki automatycznemu wykrywaniu jazdy i rejestrowania odległości. Dodatkowo za pomocą jednego przesunięcia uzyskaj dostęp do klasyfikacji i raportów dotyczących podatków i zwrotów kosztów za przebytą podróż.
Praca na dowolnych urządzeniach Pracuj w dowolnym miejscu i czasie. Z pakietem Office 365 Business Premium otrzymujesz dostęp do najbardziej aktualnych wersji doskonale znanych i niezawodnych aplikacji biurowych Office na wszystkich swoich urządzeniach – komputerach PC i Mac, tabletach i smartfonach, a także możliwość tworzenia i edycji dokumentów z poziomu przeglądarki. Nie przerywaj pracy nad ważnym projektem lub nie trać czasu, kiedy do głowy przychodzą Ci najlepsze pomysły. Niezależnie od tego czy korzystasz z klawiatury, pióra czy ekranu dotykowego.
Lepsza współpraca z pracownikami i klientami Przechowuj, synchronizuj i udostępniaj pliki online, korzystając z imponującego schowka online OneDrive o pojemności 1 TB, tak aby każdy miał dostęp do ich najnowszych wersji w każdym miejscu oraz edytuj je w czasie rzeczywistym. Dopracuj szczegóły dzięki możliwości prowadzenia telekonferencji w jakości HD, łączności za pomocą aplikacji Skype , firmowej sieci społecznościowejYammer.
Prosta konfiguracja i łatwe zarządzanie Instrukcja krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji Office 365 Business Premium i pozwoli błyskawicznie rozpocząć korzystanie z pakietu. Wyręczy Cię także w zakresie obsługi informatycznej.

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows / Mac
System operacyjny PC: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Mac: Mac OS X 10.10
Procesor PC: 1 GHz lub szybszy, x86- lub x64-Prozessor z SSE2
Mac: Intel-Procesor
Pamięć RAM PC: 2 GB RAM
Mac: 4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym PC: 3,0 GB wolnej pamięci
Mac: 6 GB wolnej pamięci
Karta graficzna PC: rozdzielczość od 1280 x 800 Pixel
Mac: rozdzielczość od 1280 x 800 Pixel
PC: Dla optymalnej pracy konieczna jest karta graficzna DirectX10.
Karta dźwiękowa bez wymagań