• Pakiet
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Osiągnij najlepsze efekty pracy z systemem Windows 10 Home i zaawansowanymi aplikacjami biurowymi pakietu Microsoft Office 2019

Windows 10 Home + Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Technologia stała się podstawą wszystkiego, co robimy. Używamy jej, aby pozostać w kontakcie z pracą, domem, szkołą i wszystkim pomiędzy. Niezależnie od tego, czy piszemy raport do pracy, prowadzimy badania do szkoły, śledzimy nasze konta w mediach społecznościowych, czy po prostu spędzamy czas w Internecie, chcemy mieć dostęp do wszystkich naszych informacji z jednego miejsca. Firma Microsoft ciężko pracowała, aby nadążyć za stale zmieniającym się światem technologii i wzajemnych połączeniach z systemem Windows 10.

Stań się wydajniejszym uczniem z pomocą pakietu biurowego firmy Microsoft. Skorzystaj z pakietu Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów, aby uzyskać dostęp do wszystkich klasycznych aplikacji i niezbędnych usług, aby odnieść sukces w swojej dziedzinie studiów i osiągnąć swoje cele. Ekskluzywna oferta i licencja oferowana naukowcom daje możliwość uzyskania dostępu do wysokiej klasy narzędzi za niską cenę.

Windows 10 Home

Zapewnia Twojej organizacji zaawansowane zabezpieczenia, metody wdrażania, narzędzia do zapewniania zgodności i funkcje zwiększające produktywność.

Pulpit Windows 10 Home

Rozwinięte menu Start

Znane menu Start powraca, zapewniając szybki, jednym kliknięciem dostęp do najczęściej używanych funkcji i plików, a także nową przestrzeń do personalizacji za pomocą ulubionych aplikacji, programów, osób i witryn internetowych.

Windows Store Windows 10

Aplikacje działające w systemie Windows

Aplikacje ze Sklepu Windows otwierają się teraz w tym samym formacie, co programy komputerowe. Można zmieniać ich rozmiar i przesuwać, a u góry mają paski tytułu, dzięki czemu użytkownicy mogą maksymalizować, minimalizować i zamykać jednym kliknięciem.

Widok zadań Windows 10 Home

Nowy przycisk widoku zadań

Nowy przycisk widoku zadań na pasku zadań umożliwia jeden widok dla wszystkich otwartych aplikacji i plików, umożliwiając szybkie przełączanie i dostęp jednym dotknięciem do dowolnych pulpitów utworzonych przez użytkownika.

Cortana panel Windows 10 Home

Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy

Cortana może dostarczać powiadomienia o spotkaniach i terminach, sugerować dokumenty, które mogą być potrzebne na nadchodzące spotkanie, i synchronizować kalendarz grupy. Z łatwością twórz, modyfikuj i otwieraj listy, używając tylko swojego głosu. Cortana bezproblemowo integruje się z innymi aplikacjami Windows, takimi jak Sticky Notes, przypomnienia odręczne i zdarzenia Microsoft To-Do.

Zdjęcie rodziny

Kontrola rodzicielska

Upewnij się, że dzieci mają dostęp tylko do treści dostosowanych do ich wieku i monitoruj ich aktywność online, korzystając z filtrów zawartości, ograniczeń czasu spędzanego przed ekranem, raportów tygodniowych, śledzenia geograficznego i innych funkcji.

Pakiet biurowy Office 2019 nowej generacji dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Postaw na zestaw niezawodnych aplikacji. Pracuj nowocześnie z Office 2019 i przekonaj się jak przyjemna może stać się Twoja praca!

Program Word 2019

Word

Pracuj łatwiej. Pracuj bardziej naturalnie dzięki nowym i ulepszonym funkcjom pisma odręcznego, takim jak przenośny piórnik, czułość na nacisk i efekty pochylenia.

 • Czarny motyw
 • Narzędzia edukacyjne (napisy i opisy dźwiękowe)
 • Funkcja mowy (zamiana tekstu na mowę)
 • Ulepszona funkcja pisma odręcznego
 • Ulepszenia dostępności
Program Excel 2019

Excel

Wykonuj lepszą analizę danych. Program Excel 2019 dodaje nowe, zaawansowane funkcje analizy danych, w tym nowe formuły i wykresy oraz ulepszenia programu PowerPivot.

 • Wykresy lejkowe, mapy 2D i osie czasu
 • Nowe funkcje i złącza programu Excel
 • Możliwość publikowania Excela w PowerBI
 • Ulepszenia PowerPivot
 • Ulepszenia PowerQuer
Program PowerPoint 2019

PowerPoint

Twórz bardziej wpływowe treści. W programie PowerPoint 2019 możesz tworzyć prezentacje kinowe z nowymi funkcjami, takimi jak Morph i Zoom.

 • Możliwości powiększania do zamawiania slajdów w prezentacjach
 • Funkcja przejścia Morph
 • Możliwość wstawiania i zarządzania ikonami, modelami SVG i 3D
 • Ulepszony piórnik do roamingu
Program OneNote 2019

OneNote

W pakiecie nie ma programu OneNote, ponieważ zastępuje go wersja UWP programu OneNote dołączona do systemu Windows 10. Program OneNote 2019 można zainstalować jako funkcję opcjonalną w Instalatorze pakietu Office.

Specyfikacja produktu

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Tylko do użytku domowego
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
Wysylka
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Office 2019 wymaga Windows 10 lub 11
Procesor
1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM
1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Miejsce na dysku twardym
32 GB wolnego miejsca na dysku twardym (dla Windows)
Karta graficzna
DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł