• Pakiet
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Osiągnij najlepsze efekty pracy z systemem Windows 10 Pro i zaawansowanymi aplikacjami biurowymi Microsoft Office 2016

Windows 10 Pro + Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Chociaż system Windows 10 Professional jest przeznaczony dla klientów biznesowych, jest dobrym wyborem systemu operacyjnego dla użytkowników domowych z wydajnymi podzespołami komputerowymi. Oprogramowanie od Soft360 ułatwi nam instalację systemu Windows 10 Professional, która zostanie szybko dostarczona drogą elektroniczną.

Po jednorazowym zakupie i pobraniu Microsoft Office 2016 będziesz mógł korzystać z programów Outlook, Excel, Word i PowerPoint. Nowe funkcje są zaprojektowane bardziej intuicyjnie, aby umożliwić tworzenie bardziej profesjonalnych dokumentów oraz wydajniejszą pracę.

Windows 10 Pro

zapewnia wszystkie funkcje Windows 10 Home + potężne narzędzia do zarządzania i zabezpieczenia w klasie korporacyjnej

Windows 10 Tablet i telefon

Windows 10 Pro jest stworzony dla biznesu

Proste i elastyczne zarządzanie - system Windows 10 Pro jest przyjazny dla użytkownika i elastyczny. Łączy się z zasobami biznesowymi za pomocą Azure Active Directory.

Tablet i telefon udostępnienie plików

Udostępniaj i pracuj nad dokumentami w czasie rzeczywistym

Twoje pliki pakietu Office, takie jak Excel, Word i PowerPoint, są automatycznie przechowywane w chmurze, która działa jak wirtualny dysk online, dzięki czemu możesz udostępniać dokumenty i pracować nad nimi w czasie rzeczywistym.

Widok zadań

Nowy przycisk widoku zadań

Nowy przycisk widoku zadań na pasku zadań umożliwia jeden widok dla wszystkich otwartych aplikacji i plików, umożliwiając szybkie przełączanie i dostęp jednym dotknięciem do dowolnych pulpitów utworzonych przez użytkownika.

Cortana Windows 10 Professional

Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy

Cortana może dostarczać powiadomienia o spotkaniach i terminach, sugerować dokumenty, które mogą być potrzebne na nadchodzące spotkanie, i synchronizować kalendarz grupy. Z łatwością twórz, modyfikuj i otwieraj listy, używając tylko swojego głosu. Cortana bezproblemowo integruje się z innymi aplikacjami Windows, takimi jak Sticky Notes, przypomnienia odręczne i zdarzenia Microsoft To-Do.

Funkcje wielozadaniowości w pakiecie Office.

Możesz dowolnie ustawić swój ekran. Z łatwością zarządzaj wieloma aplikacjami i dokumentami pakietu Office na jednym ekranie i bez wysiłku przyciągaj do czterech z nich, aby zoptymalizować obszar roboczy. Możesz także przesuwać wspólną krawędź przeciągniętych aplikacji w dowolne miejsce, łatwo zmieniając rozmiar obu aplikacji jednym ruchem.

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Wkrocz w nową erę pakietu Office dzięki temu cyfrowemu pakietowi Microsoft Office Professional, który zawiera wersje 2016 Twojego ulubionego oprogramowania biurowego . Ulepszone programy Word , Excel , PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher oraz Access i zostały starannie ulepszone o nowe funkcje oszczędzające czas. Oczywiście pakiet Office 2016 jest w pełni przystosowany do chmury, zoptymalizowany pod kątem ekranu dotykowego i dostępny za pośrednictwem aplikacji Microsoft Web Apps, co umożliwia pracę z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.

Program Word 2016

Word

Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty za pomocą najnowocześniejszych narzędzi do edycji, recenzowania i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a inteligentne wyszukiwanie pokazuje odpowiednie informacje kontekstowe z Internetu w dokumencie.

Program Excel 2016

Excel

Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób. Excel 2016 został wyposażony w nowy interfejs użytkownika z zachowaniem popularnych skrótów klawiaturowych. Wykorzystaj funkcje takie jak Analysis ToolPak , Slicers , Formula Builder, aby zaoszczędzić czas i skupić się na intuicji

Program PowerPoint 2016

PowerPoint

Twórz, współpracuj i efektywnie zaprezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku zadań Animacje. Komentarze w wątkach obok slajdów pomagają uwzględniać opinie w prezentacjach.

Program Outlook 2016

Outlook

Efektywnie zarządzaj pocztą e-mail , kalendarzem , kontaktami i zadaniami . Wsparcie Push email zapewnia aktualność skrzynki odbiorczej. Widok konwersacji grupuje powiązane wiadomości i kalendarze, umożliwiając operatorowi przeglądanie obu programów obok siebie. Z Outlook 2016 planowanie harmonogramu nigdy nie było prostsze.

Program OneNote 2016

OneNote

Ten program naśladuje właściwości notatnika, umożliwiając przechowywanie notatek, pomysłów, stron internetowych, zdjęć, a nawet plików audio i wideo w jednym miejscu . Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży, możesz zabrać go ze sobą, gdziekolwiek jesteś, udostępniając i współpracując z innymi

Specyfikacja produktu

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna (można stosować w firmie)
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
Wysylka
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Office 2016 działa na Windows 7, 8/8.1, 10, 11
Procesor
1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM
1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Miejsce na dysku twardym
32 GB wolnego miejsca na dysku twardym (dla Windows)
Karta graficzna
DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł