• Pakiet
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Osiągnij najlepsze efekty pracy z systemem Windows 10 Home i zaawansowanymi aplikacjami biurowymi pakietu Microsoft Office 2016

Windows 10 Home + Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Technologia stała się podstawą wszystkiego, co robimy. Używamy jej, aby pozostać w kontakcie z pracą, domem, szkołą i wszystkim pomiędzy. Niezależnie od tego, czy piszemy raport do pracy, prowadzimy badania do szkoły, śledzimy nasze konta w mediach społecznościowych, czy po prostu spędzamy czas w Internecie, chcemy mieć dostęp do wszystkich naszych informacji z jednego miejsca. Firma Microsoft ciężko pracowała, aby nadążyć za stale zmieniającym się światem technologii i wzajemnych połączeniach z systemem Windows 10.

Stań się wydajniejszym uczniem z pomocą pakietu biurowego firmy Microsoft. Skorzystaj z pakietu Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów, aby uzyskać dostęp do wszystkich klasycznych aplikacji i niezbędnych usług, aby odnieść sukces w swojej dziedzinie studiów i osiągnąć swoje cele. Ekskluzywna oferta i licencja oferowana naukowcom daje możliwość uzyskania dostępu do wysokiej klasy narzędzi za niską cenę.

Windows 10 Home

Zapewnia Twojej organizacji zaawansowane zabezpieczenia, metody wdrażania, narzędzia do zapewniania zgodności i funkcje zwiększające produktywność.

Pulpit Windows 10 Home

Rozwinięte menu Start

Znane menu Start powraca, zapewniając szybki, jednym kliknięciem dostęp do najczęściej używanych funkcji i plików, a także nową przestrzeń do personalizacji za pomocą ulubionych aplikacji, programów, osób i witryn internetowych.

Windows Store Windows 10

Aplikacje działające w systemie Windows

Aplikacje ze Sklepu Windows otwierają się teraz w tym samym formacie, co programy komputerowe. Można zmieniać ich rozmiar i przesuwać, a u góry mają paski tytułu, dzięki czemu użytkownicy mogą maksymalizować, minimalizować i zamykać jednym kliknięciem.

Widok zadań Windows 10 Home

Nowy przycisk widoku zadań

Nowy przycisk widoku zadań na pasku zadań umożliwia jeden widok dla wszystkich otwartych aplikacji i plików, umożliwiając szybkie przełączanie i dostęp jednym dotknięciem do dowolnych pulpitów utworzonych przez użytkownika.

Cortana panel Windows 10 Home

Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy

Cortana może dostarczać powiadomienia o spotkaniach i terminach, sugerować dokumenty, które mogą być potrzebne na nadchodzące spotkanie, i synchronizować kalendarz grupy. Z łatwością twórz, modyfikuj i otwieraj listy, używając tylko swojego głosu. Cortana bezproblemowo integruje się z innymi aplikacjami Windows, takimi jak Sticky Notes, przypomnienia odręczne i zdarzenia Microsoft To-Do.

Zdjęcie rodziny

Kontrola rodzicielska

Upewnij się, że dzieci mają dostęp tylko do treści dostosowanych do ich wieku i monitoruj ich aktywność online, korzystając z filtrów zawartości, ograniczeń czasu spędzanego przed ekranem, raportów tygodniowych, śledzenia geograficznego i innych funkcji.

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Wkrocz w nową erę pakietu Office dzięki temu cyfrowemu pakietowi Microsoft Office Home & Student, który zawiera wersje 2016 Twojego ulubionego oprogramowania biurowego. Ulepszone programy Word , Excel , PowerPoint oraz OneNote i zostały starannie ulepszone o nowe funkcje oszczędzające czas. Oczywiście pakiet Office 2016 jest w pełni przystosowany do chmury, zoptymalizowany pod kątem ekranu dotykowego i dostępny za pośrednictwem aplikacji Microsoft Web Apps, co umożliwia pracę z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.

Program Word 2016

Word

Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty za pomocą najnowocześniejszych narzędzi do edycji, recenzowania i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a inteligentne wyszukiwanie pokazuje odpowiednie informacje kontekstowe z Internetu w dokumencie.

Program Excel 2016

Excel

Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób. Excel 2016 został wyposażony w nowy interfejs użytkownika z zachowaniem popularnych skrótów klawiaturowych. Wykorzystaj funkcje takie jak Analysis ToolPak , Slicers , Formula Builder, aby zaoszczędzić czas i skupić się na intuicji

Program PowerPoint 2016

PowerPoint

Twórz, współpracuj i efektywnie zaprezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku zadań Animacje. Komentarze w wątkach obok slajdów pomagają uwzględniać opinie w prezentacjach.

Program OneNote 2016

OneNote

Ten program naśladuje właściwości notatnika, umożliwiając przechowywanie notatek, pomysłów, stron internetowych, zdjęć, a nawet plików audio i wideo w jednym miejscu . Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży, możesz zabrać go ze sobą, gdziekolwiek jesteś, udostępniając i współpracując z innymi

Specyfikacja produktu

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna (można stosować w firmie)
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
Wysylka
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Office 2016 działa na Windows 7, 8/8.1, 10, 11
Procesor
1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM
1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Miejsce na dysku twardym
32 GB wolnego miejsca na dysku twardym (dla Windows)
Karta graficzna
DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł