Corel PhotoMirage MULTI Win
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Corel PhotoMirage

PhotoMirage to niezwykłe narzędzie, które pomaga przebić się przez wizualny bałagan. W łatwy sposób jesteśmy w stanie tworzyć animacje fotograficzne, które przykują uwagę widzów i będą warte udostępnienia w sieci.

Przekształć dowolny obraz w urzekającą animację w trzech prostych krokach

Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć zaangażowanie społecznościowe, uzyskać wyniki w Internecie, czy po prostu bawić się zdjęciami, PhotoMirage™ jest Twoim kluczem do tworzenia przyciągających uwagę animacji fotograficznych, które angażują, inspirują i porażają.

Animacja

Przeciągnij i upuść strzałki ruchu na części obrazu, które chcesz przenieść.

Izolacja

Wykreśl punkty zakotwiczenia wokół obszarów, które chcesz zachować nieruchomo.

Podgląd

Naciśnij Odtwórz, aby zobaczyć, jak obraz przekształca się w zapętloną animację, a następnie zapisz lub udostępnij.

Zwiększ zaangażowanie w mediach społecznościowych

Obrazy ruchome mają atrakcyjność wirusową. Nie tylko angażują emocje widzów, ale także intrygują. Są jak iluzja – nie do końca zdjęcie, a nie do końca wideo.

PhotoMirage to niezwykłe narzędzie, które pomaga przebić się przez wizualny bałagan. Łatwo jest tworzyć animacje fotograficzne z zatrzymaniem przewijania, warte udostępnienia, które przykują uwagę widzów i przyciągną ich uwagę oraz rozwiną Twoją grę w mediach społecznościowych.

Osiągaj lepsze wyniki dzięki wyróżniającym się treściom internetowym

Daj się zauważyć w zupełnie nowy sposób! Użyj hipnotycznego uroku animacji zdjęć, aby zaradzić zmniejszającej się koncentracji uwagi i nadmiarowi statycznej treści wizualnej. PhotoMirage zapewnia odświeżający sposób na przyciągnięcie uwagi w konkurencyjnym cyfrowym krajobrazie.

Użyj PhotoMirage, aby stworzyć oryginalne animowane tło dla swojej witryny lub bloga i obserwuj wzrost konwersji.

Profesjonalnie wyglądające animacje zdjęć w kilka minut

Kliknij, przeciągnij i upuść strzałki ruchu w kierunku, w którym chcesz przesunąć obraz. Wykreśl punkty kotwiczenia wokół obszarów, które chcesz zatrzymać. Dostosuj żądaną prędkość za pomocą łatwego suwaka, a następnie przenieś ją razem z podglądem, aby zobaczyć, jak Twoje zdjęcie ożywa!

Animowanie

W mgnieniu oka rozruszaj swój obraz. Wystarczy kliknąć, przeciągnąć i zwolnić strzałki ruchu nad obszarami obrazu, które chcesz animować, upewniając się, że każdy grot strzałki wskazuje kierunek, w którym spodziewany jest ruch.

Izolowanie

Wyizoluj części obrazu, które chcesz zachować nieruchomo. Wykreśl punkty zakotwiczenia wokół obszarów, których nie chcesz animować, lub przeciągnij po obszarach za pomocą narzędzia Maska. Dostosuj rozmiar pędzla i dopasuj krawędzie maski.

Przycinanie

Przytnij obraz do żądanego rozmiaru przed, w trakcie lub po jego animacji. Poręczne narzędzie Kadrowanie pozwala łatwo usunąć niechciane krawędzie, aby uzyskać idealnie skomponowaną animację fotograficzną. Przycinaj, cofaj i zmieniaj obszar przycinania według własnego uznania — PhotoMirage nie niszczy, więc nie ma to wpływu na oryginalny plik obrazu.

Zapowiedź

Po umieszczeniu strzałek ruchu i punktów zakotwiczenia naciśnij Odtwórz, aby zobaczyć, jak Twoje zdjęcie zmienia się w animację zapętloną. Kliknij przycisk Zatrzymaj, aby wrócić i wprowadzić dalsze zmiany w razie potrzeby oraz wyświetlić podgląd tyle razy, ile chcesz.

Oczyszczenie

Pierwsza próba nie jest idealna? Nie martw się! Użyj narzędzia Zaznaczanie lub Zaznaczanie odręczne, aby podświetlić strzałki ruchu i punkty kontrolne, które chcesz przesunąć, obrócić lub usunąć. Wybierz narzędzie Inteligentna korekta zdjęcia, aby automatycznie zastosować serię korekt równoważenia kolorów i wyostrzania, aby wydobyć to, co najlepsze na obrazie, i dostosuj szybkość pętli za pomocą łatwego suwaka.

Udostępnij w mediach społecznościowych, e-mailu lub w Internecie

Udostępnij swoje animacje zdjęć rodzinie, znajomym i całemu światu! Łatwo jest eksportować na różne platformy społecznościowe i udostępniające, w tym Instagram, YouTube, Facebook, Vimeo, Flickr, Twitter, Pinterest, Snapchat, Google Photo i SmugMug. Dodatkowo możesz także udostępniać przez e-mail i do galerii użytkownika PhotoMirage. Wybierz opcję Eksport niestandardowy, aby kontrolować rozmiar, czas trwania animacji, jakość i nie tylko.

Obsługa popularnych formatów zdjęć i wideo

Zacznij od zdjęcia w formacie JPEG, GIF, PNG, BMP, TIFF lub RAW, a zakończ na WMV, MP4 lub GIF. PhotoMirage obsługuje szeroki wybór formatów wejściowych, co ułatwia animowanie dowolnego zdjęcia. Wybierz jeden z popularnych typów plików wideo i obrazów podczas zapisywania, dzięki czemu animacja zdjęć będzie odtwarzana niemal wszędzie. Ciesz się gładkim, gotowym produktem z 60 klatkami na sekundę i rozdzielczością ultra wysokiej rozdzielczości z obsługą 4K.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
ESDPHMIR
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7 z najnowszym dodatkiem Service Pack (wersja 64-bitowa lub 32-bitowa)
Procesor
Procesor Intel Core i3 lub AMD A4 3,0 GHz lub szybszy Intel Core i5/i7 lub AMD Athlon A10 lub szybszy do obsługi wyjścia Full HD/4K
Pamięć RAM
2 GB pamięci RAM (zalecane 4 GB do podglądu projektu 2K/4K i obsługi wyjścia)
Miejsce na dysku twardym
Wymagane 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym (zalecane 1 GB)
Karta graficzna
Karta graficzna zgodna z DirectX 9 lub nowszym z najnowszym sterownikiem
Ekran
Rozdzielczość 1280 x 768 z 16-bitowym kolorowym wyświetlaczem (zalecana rozdzielczość 1366 x 768 z 24-bitowym lub wyższym kolorowym wyświetlaczem) Obsługa do 250 DPI przy odpowiedniej rozdzielczości wyświetlacza
Karta sieciowa
Do korzystania z funkcji online i filmów instruktażowych wymagane jest połączenie internetowe Internet Explorer w wersji 10 lub nowszej
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł