Adobe Premiere Pro CC Teams ENG Win/Mac – licencja rządowa
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Rządowy (GOV)
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Adobe Premiere Pro CC

Premiere Pro to potężny, konfigurowalny, nieliniowy edytor wideo, który umożliwia edycję na swój sposób. Importuj i łącz praktycznie każdy rodzaj multimediów, od wideo nagranego telefonem po surowe materiały w rozdzielczości 5K i wyższej, a następnie edytuj je w jego natywnym formacie bez marnowania czasu na transkodowanie. Aplikacja oferuje elegancki, wysoce intuicyjny interfejs użytkownika, konfigurowalną oś czasu, liczne skróty do edycji i solidne opcje zarządzania mediami. A ponieważ wydajność w czasie rzeczywistym ma kluczowe znaczenie dla bogatych, złożonych sekwencji, Premiere Pro zapewnia najszybsze rozwiązanie w branży.

Silnik odtwarzania Adobe Mercury obsługuje większość formatów i można używać wielu kart GPU, aby przyspieszyć renderowanie i eksportowanie. Premiere Pro jest częścią Adobe Creative Cloud, dzięki czemu możesz zsynchronizować swoje ulubione ustawienia, skróty klawiaturowe i układy przestrzeni roboczej na dowolnym komputerze, w dowolnym polu edycji na świecie. Dodatkowo masz dostęp do wszystkich najnowszych aktualizacji i przyszłych wydań, gdy tylko będą dostępne.

Oprogramowanie zawiera dostęp tylko do angielskiej wersji językowej.

Obsługa wielu formatów plików

Dostęp

Natychmiastowy dostęp do nowo wydawanych funkcji i aktualizacji

Aplikacje i usługi

100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze, Premiere Rush, Adobe Portfolio, Adobe Fonts, Adobe Spark

Kompletny pakiet 5 aplikacji i usług

Adobe
Premiere Pro

Adobe Portfolio

Adobe Spark

Adobe Fonts

Adobe
Premiere Rush

Poznaj możliwości Adobe Premiere Pro

Program Premiere Pro jest jednym z najlepszych w branży rozwiązań do montażu filmów, programów telewizyjnych i wideo na strony internetowe. Korzystając z pomysłowych narzędzi, integracji z innymi aplikacjami i usługami firmy oraz zaawansowanego mechanizmu Adobe Sensei, można łatwiej przekształcać nagrania w dopracowane filmy i wideo. Aplikacja Premiere Rush umożliwia tworzenie i modyfikowanie nowych projektów z dowolnego urządzenia.

Płynna praca kreatywna.

Automatyczne narzędzia oparte na technologii Adobe Sensei oszczędzają czas, co ułatwia skupienie się na scenariuszu, a zintegrowane obiegi pracy pozwalają dopracować każdy materiał bez opuszczania osi czasu.

Dowolna kamera. Każdy format. Jakakolwiek platforma.

Dzięki programowi do montażu wideo Premiere Pro można montować materiały w dowolnym formacie, między innymi 8K i VR. Natywna obsługa plików, wydajne obiegi pracy z plikami zastępczymi i szybsze nagrania ProRes HDR ułatwiają przetwarzanie materiałów w dowolny sposób — nawet na mobilnych stacjach roboczych.

Dobra współpraca z innymi.

Program Premiere Pro efektywnie współpracuje z innymi aplikacjami i usługami, takimi jak Adobe Photoshop, After Effects, Audition czy Adobe Stock. Możesz na przykład — bezpośrednio w aplikacji — otworzyć szablon animacji z programu After Effects, dostosować szablon z usługi Adobe Stock lub przeprowadzić integrację z setkami rozszerzeń firm zewnętrznych.

Dopiero zaczynasz przygodę z montażem wideo?

Program Premiere Pro jest teraz oferowany wraz z aplikacją Premiere Rush — kompleksowym narzędziem, które współpracuje z wszystkimi urządzeniami. Możesz sfilmować materiał i zmontować go na telefonie, a następnie udostępnić w mediach społecznościowych z poziomu urządzenia lub komputera.

Importuj materiał filmowy w dowolnym formacie.

Łatwo przeciągaj i upuszczaj pliki wideo do otwartego projektu. Czy filmujesz lustrzanką, GoPro, czy iPhonem — bądź też innym smartfonem — z Premiere Pro dasz radę stworzyć wszystko, od filmów na YouTube po pełny metraż.

Przekonaj się, co nowego można zrobić.

Stale wprowadzamy ulepszenia i nowe funkcje do programu Premiere Pro. Członkostwo Creative Cloud daje możliwość skorzystania z nich bezpośrednio po wydaniu.

Automatyczna zmiana formatu plików wideo

Funkcja automatycznego poprawiania klatek przyspiesza obieg pracy i optymalizuje materiały na potrzeby mediów społecznościowych. Inteligentne kadrowanie pozwala zachować ważne elementy w dowolnym kadrze — kwadratowym, pionowym, 16:9 czy w rozdzielczości 4K.

Łatwiejsze dostosowywanie krzywych kolorów

W narzędziach do obsługi kolorów Lumetri każda krzywa ma dwie osie z wartościami w parach, co pozwala łatwo i precyzyjnie stopniować poszczególne kolory.

Oszczędność czasu dzięki dźwiękom stockowym

Panel Podstawowa obróbka dźwięku w programie Premiere Pro umożliwia bezpośrednie wyszukiwanie, przeglądanie, licencjonowanie i pobieranie utworów muzycznych Adobe Stock.

Automatyczne wykrywanie zmian

Program Premiere Pro oferuje opartą na sztucznej inteligencji Adobe Sensei funkcję wykrywania zmian sceny, która automatycznie wskazuje punkty edycji. Teraz możesz błyskawicznie dodawać cięcia i markery, a także stosować dopasowania.

Precyzyjnie przycinaj nagrania.

Za pomocą narzędzia do przycinania możesz intuicyjnie wydłużać lub skracać klipy na linii czasu. Premiere Pro pozwala nawet w prosty sposób zmontować sekwencję z ujęciami z wielu kamer.

Dodawaj efekty animacji i wideo.

Twórz animowaną grafikę na potrzeby przejść i sekwencji tytułowych za pomocą kontrolek efektów animacji i klatek kluczowych. Używaj szablonów lub twórz własne za pomocą narzędzi tekstu i kształtów z panelu podstawowej obróbki grafiki (Essential Graphics).

Obszar zastosowań:
Rządowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
65297628BC01C12
Segment rynku:
Rządowy
Rodzaj licencji:
Teams
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Język:
Angielski
Platforma sprzętowa
Windows, macOS
System operacyjny
Windows 11, 10, macOS Monterey lub nowszy
Procesor
PC: Intel 6 generacji lub nowszy lub procesor AMD Ryzen z serii 1000 lub nowszy, MAC: Apple Silicon M1 lub nowszy
Pamięć RAM
8 GB
Miejsce na dysku twardym
8 GB
Ekran
1920 x 1080