Affinity Photo 2.5 Mac
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Edytor zdjęć, o jakim marzyłeś

Jako jedyny w pełni wyposażony edytor zdjęć zintegrowany z systemami macOS, Windows i iPad, Affinity Photo jest pierwszym wyborem milionów kreatywnych i fotograficznych profesjonalistów na całym świecie. Dzięki niewiarygodnej szybkości, mocy i precyzji wielokrotnie nagradzane oprogramowanie ma wszystko, czego potrzebujesz do edycji i retuszu obrazów, tworzenia wielowarstwowych kompozycji, pięknych obrazów rastrowych i wielu innych.

Co nowego w Affinity?

Te aktualizacje są bezpłatne dla każdego klienta, który posiada już wersję V2. Po otwarciu aplikacji powinien zostać automatycznie wyświetlony monit o aktualizację do najnowszej wersji oprogramowania

Natywna obsługa Windows ARM64

Nowa seria Snapdragon X Elite, wyposażona w potężne procesory i pamięć zunifikowaną, umożliwia działanie naszych aplikacji z pełnym potencjałem, osiągając prędkości wcześniej dostępne tylko na wysokiej klasy komputerach stacjonarnych, teraz w mniejszych i lżejszych urządzeniach. Użytkownicy systemu Windows mogą spodziewać się bardziej responsywnej obsługi przy pracy z dokumentami zawierającymi tysiące warstw pikseli lub obiektów wektorowych.

Tylko Windows

Zmienna obsługa czcionek

Cenną funkcją jest możliwość śledzenia zmian wprowadzanych przez osoby pracujące nad tekstem w danym wątku. Możesz teraz używać czcionek zmiennych we wszystkich aplikacjach Affinity, co otwiera nowy świat możliwości projektowania typograficznego. Oprócz zapewniania predefiniowanych stylów czcionek, takich jak jasne, pogrubione i skondensowane, czcionki zmienne zapewniają precyzyjną kontrolę nad określonymi aspektami projektu, znanymi jako osie zmienności (lub po prostu osie w skrócie).

Windows/macOS/iPad

Narzędzie Szerokość obrysu

Nowe narzędzie Szerokość obrysu, dostępne razem z narzędziem Ołówek na pasku narzędzi Affinity Designer, umożliwia edycję profilu nacisku dowolnej krzywej w dokumencie. W narzędziu Szerokość obrysu punkty są pokazane wzdłuż krzywej i można zmieniać ich szerokość oraz położenie poprzez przeciąganie. Można także kliknąć, aby dodać nowy punkt nacisku, lub kliknąć dwukrotnie, aby usunąć dowolny punkt nacisku na krzywej.

Windows/macOS/iPad

Ulepszenia narzędzia Ołówek

Wprowadzono ulepszenia narzędzia Ołówek, w tym nowy algorytm wygładzania krzywych zapewniający lepsze wyniki. Zmieniono metodę „Automatycznego zamykania”, która teraz zamyka krzywą tylko w pobliżu punktu początkowego, informując użytkownika wskaźnikiem.

Windows/macOS/iPad

Narzędzie kodów QR

Teraz możesz łatwo dodawać kody QR do swoich dokumentów, korzystając z nowego narzędzia w wysuwanym menu narzędzi kształtów. Skanowanie tych kodów umożliwia wykonanie różnych czynności, takich jak odwiedzenie wybranej strony internetowej.

Windows/macOS/iPad

Domyślne ustawienie wstępne” dla siatki

W ustawieniach siatki i osi można teraz ustawić dowolne preferencje siatki jako domyślne, co sprawi, że będą one automatycznie stosowane w nowych dokumentach. Domyślne siatki można ustawić lub wyczyścić za pomocą menu burgera obok listy rozwijanej ustawień siatki.

Windows/macOS

Okno typograficzne zamienione w panel

Okno dialogowe typografii zostało przekształcone z wyskakującego okienka w panel, który można łatwo zadokować lub pozostawić otwarty. Jest to dostępne zarówno z menu Okno, jak i z przycisku typografii na kontekstowym pasku narzędzi [fi], gdy zaznaczony jest tekst.

Windows/macOS

Najskuteczniejsze narzędzie do edycji zdjęć

Wyposażony w setki narzędzi oszczędzających czas i całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika umożliwia niesmaownicie płynniejsza edycję niż kiedykolwiek.

Zbudowany dla profesjonalnego przepływu pracy

Edycja na żywo w czasie rzeczywistym, obsługa ogromnej liczby obrazów, super stabilne przesuwanie i powiększanie przy maksymalnej częstotliwości odświeżania, prawie natychmiastowe ładowanie ogromnych plików… jest wyjątkowo szybkie i wydajne.

Pełne opracowanie RAW

Nagrywaj w formacie RAW i ciesz się 32-bitowym doświadczeniem od początku do końca. Wydobądź wszystkie szczegóły i kontroluj te drobniejsze poprawki, aby przenieść perfekcyjne ujęcie na wyższy poziom.

Zrób trwałe wrażenie

Przygotuj niezapomniane artykuły naukowe i portfolio lub stwórz uderzające prezentacje wizualne, CV/życiorysy i szczegółowe raporty.

Wybieraj z ogromnej biblioteki pędzli, w tym własnych, wykonanych na zamówienie.

Potężny silnik pędzli zapewnia najbardziej naturalne wrażenia z malowania, a także umożliwia tworzenie własnych pędzli z aktualnie wybranych pikseli, łączenie wielu pędzli jednym pociągnięciem i importowanie plików pędzli .abr.

W pełni funkcjonalny na wszystkich platformach, w tym na iPadzie.

Pierwsza profesjonalna aplikacja do edycji zdjęć, która zapewnia 100% zgodność formatów plików z systemami Windows, Mac i iPad, umożliwiając pracę z tym samym plikiem na dowolnym urządzeniu.

Z łatwością dokonuj niezwykle precyzyjnych wyborów

Edytuj nawet pojedycze pasma włosów, dzięki zaawansowanym algorytmom i narzędziom udoskonalania zaznaczania aplikacji, w tym Pędzel zaznaczania, Magiczna różdżka, Maluj, aby zaznaczyć, Narzędzie Pióro i nie tylko.

Zapierające dech w piersiach kompozycje z nieograniczoną liczbą warstw i efektów.

Przeglądaj obszerną bibliotekę korekt, efektów i filtrów na żywo, z których wszystkie można grupować, przycinać, maskować lub łączyć ze sobą, aby tworzyć niezwykle złożone kompozycje obrazów.

Affinity Photo 2.5

Poznaj wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do edycji.

Zasoby

Zapisz bibliotekę zasobów, aby przyspieszyć przepływ pracy.

Scalanie ostrości

Scal obrazy z różnymi różnicami ostrości, aby uzyskać większą głębię ostrości.

Tryby mieszania

Stwórz idealny wygląd swojego projektu, eksperymentując z różnymi trybami mieszania.

Live Mesh Warp

Zastosuj nieniszczące wypaczenie, aby zniekształcić obraz lub plik w celu dopasowania do powierzchni szablonu i wróć do edycji, kiedy tylko chcesz.

Maski złożone

Łatwe łączenie ze sobą wielu warstw masek w sposób nieniszczący za pomocą operacji dodawania, przecinania, odejmowania i XOR.

Maski na żywo

Twórz użyteczne, nieniszczące przepływy pracy, maskując warstwy za pomocą parametrycznych elementów sterujących, takich jak Hue Range czy Band-Pass.

Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
MacOS
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Język:
Wielojęzyczny
Platforma sprzętowa
macOS
System operacyjny
macOS Ventura 13, macOS Monterey 12, macOS Big Sur 11, macOS Catalina 10.15
Procesor
Mac z układem krzemowym Apple (M1/M2) lub procesorem Intel
Pamięć RAM
8 GB
Miejsce na dysku twardym
do 2.8 GB
Ekran
1280x768 lub większy