Adobe Substance Apps Enterprise MULTI Win/Mac + Source 30 zasobów
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Adobe Substance

Pakiet Substance służący do tworzenia tekstur i materiałów pozwala uzyskać wszystkie szczegóły bezpośrednio w grafikach 3D. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się grami, filmami, architekturą, czy projektowaniem, istnieje aplikacja pakietu Substance, która pomoże Ci urzeczywistnić najbardziej szalone pomysły.

Adobe Substance

Obsługa wielu formatów plików

Dostęp

Natychmiastowy dostęp do nowo wydawanych funkcji i aktualizacji

Aplikacje i usługi

Substance Painter, Substance Designer, Substance Alchemis, Substance Source

Kompletny pakiet aplikacji i usług

Adobe Substance

Substance Painter

Substance Source

Substance Alchemist

Substance Designer

Poznaj zawartość pakietu Adobe Substance

Maluj w 3D w programie Substance Painter. Twórz biblioteki materiałów dla 3D w Substance Alchemist. Projektuj materiały z precyzją w Substance Designer. Pobierz wysokiej jakości materiały z Substance Source.

SUBSTANCE PAINTER

Wszystkie narzędzia potrzebne do teksturowania zasobów 3D w jednej aplikacji. Substance Painter ma inteligentne materiały, inteligentne maski i zintegrowanych piekarzy, a także najnowocześniejszy widok w czasie rzeczywistym.

SUBSTANCE DESIGNER

Substance Designer, będący standardem branżowym w zakresie tworzenia materiałów niestandardowych, zapewnia pełną kontrolę nad tworzeniem treści. Projektuj tekstury i wzory do kafelków oraz edytuj kompletne zestawy tekstur. Korzystaj z gotowych zasobów lub twórz materiały od podstaw w tym nieniszczącym środowisku opartym na węzłach i korzystaj z ciągle rozwijających się możliwości projektanta w zakresie tworzenia skryptów.

SUBSTANCE ALCHEMIST

Twórz kolekcje materiałów , łącząc i modyfikując istniejące zasoby lub tworząc nowe materiały ze zdjęć i skanów w wysokiej rozdzielczości.
Stwórz określony katalog materiałów na podstawie rzeczywistych odniesień lub po prostu eksperymentuj, aż znajdziesz wyniki, które pokochasz - we wszystkich przypadkach Alchemist zapewnia fenomenalną szybkość i łatwość użycia w przepływie pracy.

SUBSTANCE SOURCE

Tysiące dostosowywalnych materiałów stworzonych przez specjalistów i światowej klasy artystów gościnnych. Modyfikowalne parametry pozwalają na nieskończoną zmienność. Materiały, które są kompatybilne ze wszystkimi głównymi aplikacjami do tworzenia treści cyfrowych i silnikami gier.

SUBSTANCE ACADEMY

Postaw swoje pierwsze kroki w Painter, Alchemist, Designer i Source. Uzyskaj porady i wskazówki, a także zaawansowane kursy.

SUBSTANCE SHARE

Udostępniaj to, co najlepsze ze swoich dzieł: materiały, filtry i nie tylko.

Wybrane funkcje w programach pakietu Adobe Sunstance

Substance Painter
Twoje nawyki malarskie teraz w 3D

Jeśli kiedykolwiek używałeś Photoshopa, poczujesz się jak w domu z Substance Painter. Zabierz swoje umiejętności poza płótno 2D i rozszerz swoje możliwości artystyczne.

Technologia, która poszerza sztukę

Możesz użyć smart materiałów, które dostosowują się do każdego obiektu, aby pokazać realistyczne zużycie; eksploruj ustawienia predefiniowane maski, które dostosowują się do dowolnego kształtu, i maluj pędzlami, które można modyfikować w locie.

Wciągające teksturowanie

Podczas malowania rzutnia pokazuje wszystkie twoje artystyczne decyzje w czasie rzeczywistym. Poruszaj się po zasobach dokując okna, aby stworzyć najlepszą przestrzeń roboczą dla siebie i cieszyć się wciągającym doświadczeniem teksturowania.

Substance Source
Wysokiej klasy biblioteka materiałów

Tysiące konfigurowalnych materiałów stworzonych przez specjalistów i światowej klasy artystów gościnnych. Modyfikowalne parametry pozwalają na nieskończoną zmienność. Materiały zgodne ze wszystkimi głównymi aplikacjami do tworzenia treści cyfrowych i silnikami gier.

Jeden materiał, niezliczone możliwości

Każdy materiał posiada parametry umożliwiające personalizację dopasowaną do Twoich potrzeb. Wybierając np. skórę cielęcą, możesz kontrolować kolor, styl szwów, gęstość wzoru, stopień zużycia i starzenia się materiału, a oprócz tego szereg innych cech.

Źródło inspiracji

Znajdź najlepsze kreacje od najlepszych autorów materiałów, tematyczne kolekcje i inspirujące treści - wszystko zaprojektowane, aby pomóc Ci tworzyć jeszcze bardziej oszałamiające kreacje. Twórz materiały o gier, filmów, na potrzeby projektowania, transportu, czy architektury!

Substance Alchemist
Twórz biblioteki materiałów 3D

Twórz kolekcje materiałów, łącząc i dostosowując istniejące zasoby lub budując nowe materiały ze zdjęć i skanów wysokiej rozdzielczości. Stwórz konkretny katalog materiałów z prawdziwych odniesień lub po prostu eksperymentuj, aż znajdziesz wyniki, które kochasz - we wszystkich przypadkach Alchemik do twojego przepływu pracy wnosi fenomenalną szybkość i łatwość użycia.

Generatory 1-Click

Twórz syntetyczne materiały z fenomenalną prędkością. Wybierz materiał bazowy i zastosuj jeden z filtrów Alchemika; w ciągu kilku sekund, utworzysz złożony materiał 3D. Użyj intuicyjnego interfejsu Alchemika, aby zmodyfikować lub dopasować materiał do własnych preferencji.

Przekształcanie zdjęć 2d w materiały 3D

Zaimportuj zdjęcie referencyjne do Alchemika i przekształć je w wysokiej jakości materiał 3D. Cały proces trwa kilka sekund. Nasz delighter oparty na uczeniu maszynowym usuwa cienie i pomaga uzyskać najlepszy materiał z twoich ujęć.

Substance Designer
Tworzenie materiałów dla 3D

Standard branżowy do tworzenia materiałów niestandardowych. Projektuj kafelki tekstur, desenie oraz edytuj kompletne zestawy tekstur. Używaj wstępnie utworzonych zasobów lub twórz materiały od podstaw w niedestrukcyjnym środowisku opartym na węzłach. Korzystaj ze stale rozwijających się możliwości tworzenia skryptów.

Potężne generatory, narzędzia I filtry

Połącz dużą liczbę wstępnie ustawionych filtrów i narzędzi do proceduralnych i hybrydowych przepływów pracy. Dostęp i modyfikowanie źródeł dowolnego zasobu lub filtru: masz absolutną kontrolę nad edycją.

Tworzenie materiałów

Twórz materiały z pełną kontrolą i nieskończoną mocą ekspresji. Edytuj pełne zestawy tekstur w czasie rzeczywistym i twórz materiały do kafelków i materiały MDL, które będą bezpośrednio kompatybilne z rendererem lub silnikiem gier.

Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
65305915BA01A12
Segment rynku:
Komercyjny
Rodzaj licencji:
Enterprise
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Język:
Angielski
brak