Ashampoo Music Studio 9
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Więcej dźwięku, więcej opcji miksowania i większy porządek!

Program Ashampoo Music Studio 9

Ashampoo Music Studio 9 to nasz flagowy edytor muzyki dla plików Audio oraz przechowywanej muzyki! Osiem potężnych modułów pokrywa niemal wszystkie audiofilskie potrzeby na PC. Bez względu na to, czy chcesz edytować, nagrywać i przycinać utwory, Music Studio 9 wykona tę pracę szybko i wydajnie. Konwertuj pomiędzy różnymi popularnymi formatami, twórz taśmy z miksami na imprezki lub playlisty działające na każdym dostępnym urządzeniu muzycznym! Zapanuj w pełni nad swoją kolekcją muzyki, drukuj okładki, zgrywaj nośniki i korzystaj z wielu różnych funkcji w Music Studio 9!

Główne cechy Ashampoo Music Studio 9

 • Elastyczne wyszukiwanie okładek
 • 5 nowo zaprojektowanych skórek programu
 • Pełne wsparcie Windows 11
 • Przycinanie Audio jest jeszcze prostsze
 • Szybsze rezultaty dzięki skrótom klawiszowym
 • Dziel audio na dowolną liczbę części
 • Usprawniony edytor muzyki ze zoptymalizowanymi przejściami
 • Korygowanie i zarządzanie nagraniami na żywo
 • Organizuj utwory efektywniej dzięki szablonom
 • Wiele usprawnionych modułów dla jeszcze większej użyteczności
 • Miksuj utwory z analizą tempa i synchronizacją
 • Przycinaj MP3 w mgnieniu oka
 • Oprogramowanie do muzyki z ośmioma potężnymi modułami

Niezwykle szybkie rezultaty dzięki skrótom

Skróty klawiaturowe to najszybsza droga do edycji Twoich plików. Zamiast błądzenia wokół, można prostym skrótem wywołać polecenie lub przejść do nawigacji, czy skopiować potrzebne dane! Możesz cofać akcje, przenosić zaznaczenie i wiele więcej. Naturalnie, program pozwala na wizualne dopasowanie opcji pod użytkownika. Oszczędzaj czas i pracuj wygodnie dzięki skrótom!

Przycinanie Audio jest nadzwyczaj proste: poznaj Audio-Splitter

Teraz możesz dzielić MP3 i inne pliki Audio na wiele części z niesamowitą łatwością. Korzystaj z funkcji odtwarzania i pauzowania, zamieszczaj znaczniki i klikaj w dowolne miejsce, aby przyciąć plik z milisekundową precyzją. Ma być szybko, precyzyjnie i wyjątkowo łatwo. Celem było stworzenie Ashampoo Music Studio najbardziej przyjaznym użytkownikowi Music Studio w historii. Spróbuj dziś i sprawdź!

Zacznij nie od samego początku i dokończ pracę natychmiast

Ashampoo Music Studio nagranieNagrania na żywo lub sekcje z radia zwykle mają więcej informacji niż potrzebujemy bez względu na to, czy jest to jingiel czy segway, ale komentarze i zapowiedzi mogą zepsuć wiele. Nowe narzędzie do przycinania może zadbać o te elementy z łatwością. Umieść markery w kilku miejscach i pozwól Music Studio działać. Wszystkie narzędzia Music Studio pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów bez zbędnej nauki programu i specjalistycznej wiedzy.

Mikstaśma na każdą okazję

Miksuj jak profesjonalista z Music Studio 8! Zamieniaj swoje ulubione utwory w miksy z płynnymi przejściami i konwertuj je do dowolnego formatu lub nagrywaj na nośnik. "Mix Tape" to Twoja szansa na podkręcenie temperatury na imprezie lub spotkaniu. Dla idealnego doświadczenia dźwiękowego, należy skorzystać z miksera DJa, który analizuje każdą ścieżkę i poprawia szybkość ścieżek, aby wszystko było idealne!

Edytuj i miksuj aż do trzech ścieżek jednocześnie

Miksuj swoje nagrania aż na trzech ścieżkach, edytuj sekcje lub łącz je razem. Sprytne markery i przesuwanie w czasie jest teraz bardziej funkcjonalne i bezproblemowe! Usuwaj indywidualne elementy, dodawaj nowe ścieżki, wygaszaj je i koryguj z wysoką precyzją. Nowa wersja jeszcze bardziej pomaga osiągnąć cel, optymalizując pracę.

Konwertuj do dowolnego formatu i słuchaj bez iTunes

Ashampoo Music Studio wspiera także popularny format AAC / M4A Apple oraz innowacyjny format APE. Nagrywaj swoją muzykę na płyty, konwertuj utwory do iTunes i określaj format docelowy jak MP3, WMA czy FLAC lub określaj docelowe urządzenie dla maksymalnej kompatybilności. Teraz, możesz słuchać swoich utworów na każdym urządzeniu w stereo bez konieczności posiadania iTunes!

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
a-m-s-9
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, 10 64-bit
Procesor
Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Karta sieciowa
Połączenie z internetem jest wymagane w celu aktywacji programu.
Dodatkowe informacje
Niektóre usługi wymagają połączenia z Internetem. Licencja programu jest weryfikowana regularnie przez interrnet.