Microsoft Windows 8.1 Pro
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Microsoft Windows 8.1 Professional

Czasami rzeczy nie zawsze układają się tak, jak chcemy, ale ważną częścią jest uczenie się na błędach i zrobienie czegoś z tym. Firmy cały czas próbują robić przełomowe i rewolucyjne rzeczy, ale czasami po prostu brakuje im wykonania. Nawet Microsoft, jeden z potworów wśród potęg korporacyjnych, również nie osiągnął swojego celu. Chcieli, aby Windows 8 był rewolucyjnym krokiem w systemach operacyjnych, ale po prostu nie spełnił oczekiwań. Aby przeciwdziałać temu problemowi, wprowadzili system Windows 8.1, aby dostosować system Windows 8 do swoich standardów.

Windows 8 skierowany jest do wymagających użytkowników prywatnych, małych firm i profesjonalistów.

Ta wersja przenosi system Windows 8 na poziom, na którym pierwotnie chciał go Microsoft. Pierwotnie został wydany jako aktualizacja do pobrania dla właścicieli systemu Windows 8. Można go również użyć do przeprowadzenia czystej instalacji w dowolnym systemie, którego zażyczy sobie użytkownik. W porównaniu z wersjami Windows 7, wersja 8.1 jest porównywalna z Windows 7 Home Premium. Jest to wersja, z której chce korzystać każdy użytkownik domowy. Daje użytkownikowi wszystkie niesamowite ulepszenia technologiczne, z korzyściami ze wszystkich rzeczy, za pomocą których Microsoft ulepszył oprogramowanie.

Funkcje Windows 8.1 Pro

Desktop klasyczny albo kafelki

Menu Start

Optymalizacja transferu danych

Nowy Menedżer zadań

Windows Store

Windows Defender

BitLocker

Pulpit zdalny

Windows 8.1 Pro

Udoskonalona wersja systemu Microsoft Windows 8

Windows zsynchronizowany z Twoim stylem życia

Windows 8.1 to ewolucja wizji systemu Windows 8 na rzecz świata, w którym doskonałe urządzenia są połączone z potężną kolekcją niezbędnych aplikacji i usług w chmurze.

Najlepszy w pracy i zabawie

Dzięki nowemu systemowi Windows możesz cieszyć się najlepszą pracą i rozrywką. Windows 8.1 Pro zawiera wszystko, co jest dostępne w systemie Windows 8.1, a także ulepszone funkcje, które ułatwiają łączenie się z sieciami firmowymi, zarządzanie urządzeniami, uzyskiwanie dostępu do jednego komputera z drugiego, szyfrowanie danych i nie tylko.

Pracuj na wszystkich swoich urządzeniach

Twój system Windows działa na wszystkich Twoich urządzeniach - od najlepszego tabletu biznesowego, przez cienki i lekki notebook, po wysoko wydajną stację roboczą lub urządzenie wielofunkcyjne, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w jego pobliżu, czy też pracujesz w drodze.

Dbałość o najważniejsze

System Windows dba o to, co najważniejsze - umożliwiając zarządzanie urządzeniami osobistymi w organizacji, wykorzystywanie inwestycji w infrastrukturę przedsiębiorstwa i zwiększenie bezpieczeństwa środowiska.

Większe bezpieczeństwo ważnych plików

Ta edycja systemu jest również wyposażona w nowy system przezroczystego szyfrowania urządzeń, który nie tylko szyfruje pliki, ale także czyni je niewidocznymi dla tych, którzy nie są autoryzowanymi użytkownikami urządzenia.

Microsoft Windows 8.1 Pro

nowy system Windows łączy w sobie wszystko, co robimy, wraz z fantastyczną kolekcją aplikacji i usług dostosowanych do naszego stylu życia.

Twój znajomy pulpit

Z ekranu Start dzieli Cię tylko jedno kliknięcie od znajomego pulpitu systemu Windows, który znasz, dzięki czemu możesz robić to, co zawsze robiłeś.

Twój własny, unikalny ekran startowy

Spersonalizuj swój ekran startowy, dodając ulubione wiadomości, znajomych, sieci społecznościowe i aplikacje. Konfigurowalne kolory i tła oraz cztery różne rozmiary kafelków sprawiają, że Twój system Windows jest tak wyjątkowy, jak Ty.

Windows Store

Oprócz świetnych wbudowanych aplikacji do poczty e-mail, ludzi, zdjęć i edycji wideo, możesz także pobrać tysiące popularnych aplikacji ze Sklepu Windows, w tym Netflix, ESPN, Skype i Halo: Spartan Assault.

Mysz, klawiatura, a teraz dotknij

Windows 8.1 Pro działa z różnymi typami urządzeń, w tym z dotykiem, myszą i klawiaturą lub z obydwoma. Odkryj szybkie i płynne sposoby przełączania się między aplikacjami, przenoszenia elementów i płynnego przechodzenia z jednego miejsca do drugiego.

BitLocker

Użytkownik może w nowym sklepie łatwiej przeglądać aplikacje i gry powiązane z jego kontem (zainstalowane na komputerze). Na tej samej liście można znaleźć też aplikacje instalowane przez producenta komputera lub firmę Microsoft.

Twoje biuro na swój sposób

Korzystaj z najlepszego pakietu Office na urządzeniach z systemem Windows 8.1. Odkryj nowe i lepsze sposoby tworzenia, edycji i przeglądania przy użyciu klawiatury, pióra lub ekranu dotykowego. Nie zapomnij: pakiet Office nie jest częścią systemu Windows 8.1 Pro.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Kod producenta:
FQC-06939
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Architektura:
32 bit
64 bit
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 8.1 Professional
Procesor
1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM
1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Miejsce na dysku twardym
16 GB dla wersji 32-bitowej i 32 GB dla wersji 64-bitowej
Karta graficzna
DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł