• Obniżka

Windows 8 Pro

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
Kod producenta:
100004-PL
209,00 zł
159,00 zł Zniżka 50,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

System operacyjny Microsoft Windows 8 Professional - Opis produktu

Windows 8 Professional jest następcą Windows 7 Professional i Ultimate. Skierowany jest do wymagających użytkowników prywatnych, małych firm i profesjonalistów. Nowy interfejs użytkownika systemu Microsoft Windows 8 Professional zastępuje klasyczny pulpit i specjalizuje się w pracy z ekranem dotykowym. Zastosowne profesjonalne programy i dodatki oraz przeprowadzone optymalizacje, znacznie wspomagają i przyspieszają procesy pracy.

Windows 8 Pro oferuje więcej mocy

Rozszerzona wersja Windows 8, Windows 8 Pro, oferuje liczne innowacje w postaci zwiększonej wydajności i nowych funkcji. Najważniejszą zmianą w systemie Microsoft Windows 8 Professional jest wprowadzenie w interfejs jednolitych kafelków. Pozwala to na identczną obsługę systemu na różnorodnych platformach. Mimo ze system operacyjny Windows 8 Professional jest dostosowany do pracy na urządzeniach z ekranem dotykowym, pracuje on również na kompatybilnych komputerach, które są obsługiwane za pomocą myszki i klawiatury. Typowa dla Microsoft łatwa obsługa interfejsu użytkownika, jest teraz wielokrotnie prostsza. Dzięki temu można teraz dotrzeć do swoich danych o wiele szybciej i być jeszcze bardziej produktywnym. Oprócz tego Microsoft Windows 8 Professional wprowadzil rownież optymalizacje systemu, wprowadzając teraz managera zadań, co wpłynęło na poprawienie wydajności. Ulepszone Internet Explorer i Windows Store ożywiły system nowymi dodatkami i funkcjami.

Nowości w systemie operacyjnym Windows 8 Professional

System opercyjny Windows 8 Professional przekonuje do siebie doskonalą optymalizycją systemu i wspaniałymi programami i dodatkami. Funkcje, które oferuje  Win 8 Pro:

  • Zoptymalizowany interfejs, kafelki do obsługi touch-screen.
  • Internet Explorer 11: nowa przeglądarka internetowa dla Windows.
  • Kontrolowanie transferu danych: możliwe jest zatrzymanie i wznowienie operacji kopiowania.
  • Zaktualizowany Task Manager: poprawiona wydajność zarządzania 
  • Nowy Windows Store: możliwość pobierania aplikacji Apps. 
  • Windows Defender: Antispyware. 

Standardowe Apps obsługujące foto, vodeo, czy muzykę zostały zaktualizowane i zoptymalizowane tak, ze stały się prostsze w obsłudze. Inne funkcje, do których poczynając od wersji  Windows 8 Pro macie Państwo to: zasady grup, łączenie domen, protokół Remote Desktop, systemy szyfrowania plików. Z  Microsoft Windows 8 Professional  możliwe jest rownież startowanie systemu z wirtualnego dysku twardego.

Zoptymalizowany system operacyjny Windows 8 Professional

W Microsoft Windows 8 Professional zwrócono uwage nie tylko na to, by obsługa systemu była przyjazna dla użytkownika. Wprowadzono tu również szereg usprawnień technicznych takich jak: wprowadzenie UEFI zamiast tradycyjnego BIOS oraz integracja Secure Boot, który blokuje złośliwe oprogramowania. Ponadto w Windows Explorer programu Windows 8 Professional wprowadzono wstążke menu- Ribbon, dzięki której macie teraz Państwo bezpośredni dostęp do najczęściej wykorzystywanych poleceń. Nowościa jest rownież to, ze pliki ISO mogą być teraz montowane bez żadnego dodatkowego oprogramowania.

Bezpieczny i wydajny Microsoft Windows 8 Professional

Zaawansowani użytkownicy jak i małe firmy są teraz w swojej pracy silnie wspierani przez system operacyjny Win 8 Pro. Optymalizacja interfejsu użytkownika w Windows 8 Professional ułatwia dostęp do najważniejszych dokumentów i programów. Wzrost wydajności dzięki różnym optymalizacjom systemu, zapewnia bezpieczną i silną platformę roboczą. Wprowadzenie nowych funkcji i programów umożliwia rozszerzone i bardziej precyzyjne metody pracy. Podsumowujac, firma Microsoft, dostarczając Państwu Windows 8 Pro, daje Wam do ręki niezawodnego partnera, który może pracować zarówno z urządzeniami standardowymi jak i obsługiwanymi przez ekrany dotykowe.

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł
Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 8 Professional
Procesor Procesor lub SoC 1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM 1 GB (32-bitowa), 2 GB (64-bitowa)
Miejsce na dysku twardym 16 GB wolnej przestrzeni dyskowej (32-Bit) lub 20 GB (64-Bit)
Karta graficzna Karta graficzna Microsoft DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
Karta dźwiękowa Bez wymagań