Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Windows Server 2008 R2 Enterprise

Windows Server 2008

Wersja programu Windows Server 2008 R2 Enterprise oparta jest na jej poprzedniej wersji Enterprise ale oferuje szereg dodatkowych usprawnień i nowych funkcji. Win Server 2008 R2 Enterprise jest skierowany zarówno do małych i dużych firm i został stworzony głównie dla środowisk wirtualizacyjnych. W tym celu system wyposażono w w szereg funkcji i programów, takich jak platforma wirtualizacyjna Hyper-V, PowerShell czy Active Directory. Dzięki temu Windows Server Enterprise 2008 R2 to niezawodny i wydajny system operacyjny dla serwera w Państwa firmie.

Funkcje Windows Server 2008 R2 Enterprise

Wszystkie nowe funkcje i programy w systemie Windows Server Enterprise 2008 R2 zostały starannie opracowane dla urządzeń serwerowych. Podczas gdy przeprowadzone optymalizacje dotyczą głownie prędkości i przepustowości danych, to z kolei wiele nowych funkcji, zapewnia szczególne wsparcie w środowiskach wirtualizacyjnych. W połączeniu z wieloma nowymi i istotnymi funkcjami, uzyskujemy dzięki Win Server 2008 R2 Enterprise doskonały i nowoczesny system operacyjny.

  • DirectAccess: alternatywny system VPN
  • Active Directory: administracja i zarządzanie zasobami
  • Zoptymalizowany terminal services: nowe funkcje
  • Core-server: minimalna wersja systemu operacyjnego
  • Internet Information Services 7.0: do tworzenia statycznych i dynamicznych stron WWW
  • Hot Add Memory: dodawanie pamięci podczas pracy systemu
  • Funkcja BitLocker: program do szyfrowania danych

Ważną nowością w systemie Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise jest klaster pracy awaryjnej „Failover Clustering”. Dzięki tej funkcji możecie Państwo teraz zarządzać aż do 128 patrycji lub 18 eksabajtami pamiąci w klastrach.

Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise zapewnia szeroką gamę funkcji

Win Server 2008 R2 Enterprise bazuje na systemie Windows 7, podczas gdy jego poprzednik był zbudowany na podstawach Windows Vista. Stosownie do tego, obecny interfejs został poprawiony a w ustawieniach systemowych dokonano szeregu optymalizacji. Jeśli chcecie Państwo zrezygnować z graficznego interfejsu użytkownika, zwiekszając tym samym wydajność systemu, Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise proponuje opcje instalacji podstawowej core. W takim wypadku system jest zarządzany nie za pomocą interfejsu, ale sktyptów zawierających tylko najważniejsze funkcje i programy. Jedną z ważniejszych zmian w systemie Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise jest to, że jest on dostępny tylko w wersji 64-bitowej. Teraz jest on w stanie wspierać pracę DirectAccess i 256 procesorów logicznych.

Ponieważ Win Server 2008 R2 Enterprise został zaprojektowany głównie do pracy w zakresie wirtualizacji, dlatego takie funkcje jak: cztery licencje dla wirtualnych instancji, czy platforma wirtualizacji Hyper-V, znacząco ułatwiają Państwu pracę. Platforma wirtualizacji umożliwia zarządzanie fizycznymi i wirtualnymi zasobami, ale również wirtualizowanie kompletnych systemów. Do tego Windows Server Enterprise 2008 R2 oferuje Państwu pakiet własnych narzędzi do zarządzania, oraz wybór pomiędzy kilkoma różnymi opcjami ogólnego sterowania systemem. Obojętnie, czy chcecie do zarządzania swoimi zasobami użyć menadżera serwera, Powershell czy zintegrowany interfejs WMI, Win Server 2008 R2 Enterprise wspiera Państwa zawsze i w każdej sytuacji.

Funkcje zabezpiezcajace w Windows Server 2008 R2 Enterprise

Ponieważ zabezpieczenia są dla Microsoft istotną częścią każdego systemu operacyjnego, dlatego w Windows Server Enterprise 2008 R2 zastosowano szereg nastepujących funkcji: read-only domain controller, Network Access Protection oraz Cryptography Next Generation.

Specyfikacja produktu

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows Server 2008 R2 Enterprise
Procesor
1,4 GHz x64
Pamięć RAM
512 MB (max 2 TB)
Miejsce na dysku twardym
32 GB
Ekran
800 × 600
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł