• Obniżka

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

Windows Server 2008 DataCenter

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
4 999,00 zł
4 499,00 zł Zniżka 500,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Microsoft Windows Server 2008 DataCenter 

System operacyjny Windows Server 2008 DataCenter jest specjalnie zaprojektowany do pracy serwerow w firmach, gdzie swoimi wieloma funkcjami i optymalizacjami, doskonale wspomaga płynność pracy przedsiebiorstwa. Chociaż wirtualizacja w Microsoft Windows  Server 2008 DataCenter czyni go już liderem wsród systemów Windows, to jednak wiele takich dodatków, jak na przyklad Active Directory, Network Access Protection, czy różne opcje trybów zarządzania, sprawiaja, że staje sie on jeszcze lepszym.

Stabilne środowisko serwera z Microsoft Windows Server 2008 DataCenter

Windows Server 2008 DataCenter jest idealny zarówno dla małych, jak i dla większych firm, które potrzebują stabilnego systemu na serwerze. Szczególnie przedsiębiorstwom, które korzystają z dużej ilości maszyn wirtualnych, Win Server 2008 DataCenter, ujawnia wiele ze swoich zalet. Należy do nich na przykład: platforma wirtualizacji Hyper-V, z która możecie wirtualizować kompletne systemy serwerowe. Dzięki własnym narzędziom zarządzania, jest w stanie Microsoft Windows Server 2008 DataCenter, jednakowo zarządzać zarówno zasobami fizycznymi, jak i wirtualnymi. Ponadto Windows Server 2008 DataCenter zapewnia możliwość korzystania z nieograniczonej ilości licencjonowanych maszyn wirtualnych, przez co każdy system operacyjny, który macie Państwo w zastosowaniu, otrzymuje rownież licencję.

Dalsze ulepszenia dotyczą zarządzania. Macie Państwo tutaj do wyboru  różne opcje. Manager serwera do centralnego zarządzania serwerem, interfejs WMI z funkcjami do zarządzania skryptami oraz PowerShell, dzięki któremu z istniejacych skryptów można znowu korzystać. Win Server 2008 DataCenter oferuje Państwu przyjazny interfejs użytkownika, z którego możecie jednak zrezygnować w razie potrzeby, zastepując go ustawieniem instalacji podstawowej Core. W takim wypadku, macie Państwo dostęp tylko do najbardziej potrzebnych funkcji, bez graficznego interfejsu, co wpływa na podniesienie wydajności procesów.

Nowe funkcje i jeszcze wiecej w Microsoft Windows Server 2008 DataCenter

Ze wzgledu na dużą liczbę nowych funkcji i programów, system Microsoft Windows Server 2008 DataCenter wymaga nieco większej pamieci i procesora o predkości przynajmniej 1,4 GHz. Za to z Win Server 2008 DataCenter otrzymacie Państwo wiele ważnych funkcji, które optymalnie wspierają pracę Waszego serwera.

  • Rdzenna istalacja Core: minimalna wersja systemu operacyjnego serwera
  • Active Directory: narzędzie do zarządzania zasobami i kontami użytkowników
  • Tryby zarządzania:  Manager serwera, WMI albo PowerShell do indywidualnego zarządzania
  • Internet Information Services 7.0 ze wsparciem PHP, HTML lub SSl
  • Ulepszone usługi terminalowe: nowe funkcje dodatkowe
  • BitLocker: narzędzie do szyfrowania danych

W Microsoft Windows Server 2008 DataCenter, funkcje “Hot Add Memory” wspiera teraz dodatek “Hot Replace Memory”. Oprócz tych wszystkich funkcji oraz optymalizacji przepustowości danych, program oferuje rownież wsparcie dla 2 Terabajtow RAM i maxymalnie 64-bitowego procesora. To wszystko zapewnia serwerowi wysoka wydajność i niezawodność pracy.

Doskonałe zabezpieczenie

Kolejne funkcje Win Server 2008 DataCenter dotyczą głownie zabezpieczenia pracy na serwerze. Ochrona dostępu została tak zaprojektowana, aby rozpoznawać i wychwytywać niezabezpieczone miejsca oraz zapobiegać atakom. Do ochrony został tu zastosowany kontroler domeny Read only domain controller (RODC), który świetnie spisuje się w obszarach krytycznych dla zabezpieczeń. Wszystko to razem daje potężny system operacyjny z wyjątkową optymalizacją wirtualizacji oraz bezpieczne środowisko serwera w Państwa firmie.

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 
Procesor  -
Pamięć RAM  - 
Miejsce na dysku twardym  -
Karta graficzna -
Karta dźwiękowa