• Obniżka

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

Windows Server 2008 Standard

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
999,00 zł
899,00 zł Zniżka 100,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Microsoft Windows Server 2008 Standard 

Windows Server Standard 2008, jako następca Windows Server 2003 oferuje wiele nowych programów i dodatków. Rozmaite funkcje w zakresie transmisji danych, zarządzania i ochrony dostępu zostały z Windows Server 2008 Standard zintegrowane i zoptymalizowane. W ten sposób uzyskujecie Państwo skuteczny i niezawodny system operacyjny dla przedsiębiorstwa. Win Server 2008 Standard jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm.

Intuicyjny interfejs sprosta każdym wymaganiom

Windows Server Standard 2008 skierowany jest do firm, dla których dzięki nowym funkcjom i programom, stanowi doskonałe wsparcie w codziennej pracy. Program Win Server 2008 Standard może być instalowany w swojej rdzennej wersji core, w której całkowicie zrezygnowano z graficznego interfejsu. Ten wariant jest, tak zwaną minimalną wersją systemu operacyjnego i zawiera tylko elementarne i najistotniejsze funkcje. W normalnej instalacji jednak, Microsoft Windows Server 2008 Standard obejmuje pełną game dodatkow i funkcj, takich jak na przyklad platforma wirtualizacji Hyper-V. Umożliwia ona wirtualizacje całych systemów serwerowych a przy pomocy własnych  narzędzi, również do zarządzania i organizowania zasobami wirtualnymi oraz fizycznymi.

Optymalne zarządzanie Państwa serwerem

Jeśli chodzi o podstawową administrację Windows Server Standard 2008, można wybrać jeden z kilku trybów. Jednym z nich jest server manager, który zarządza centralnymi funkcjami, alarmuje oraz informuje Państwa o bieżacym stanie systemu i aktualnych procesach pracy. Do tego celu w MS Windows Server 2008 Standard zostały wykorzystane rownież narzędzia z poprzedniej wersji programu. Następne modyfikacje, to zintegrowanie interfejsu WMI, który udostępnia funkcje hosta do zarządzania skryptami. Funkcja PowerShell pozwala na wielokrotne używanie istniejacych juz skryptów w formacie BAT lub VBS, oraz wprowadzonych Snap-ins i MMC.

Nowe funkcje w Microsoft Server 2008 Standard

Wymagania dla systemu Windows Server Standard 2008 są wyższe w porównaniu do poprzednika, co spowodowane jest oczywiście dużą liczbą nowych funkcji i dodatków. W zamian za to, otrzymujecie Państwo wraz z MS Windows Server 2008 Standard kompleksowy i zoptymalizowany system z wieloma narzędziami i funkcjami. 

  • Serwer Core: tryb minimalny systemu operacyjnego, bez graficznego interfejsu użytkownika
  • PowerShell: administracja systemem za pomocą skryptów
  • Usługi terminalowe: nowe funkcje dodatkowe
  • Active Directory: narzędzia dla użytkownika do zarządzania zasobami
  • BitLocker: funkcja szyfrowania danych
  • IIS 7.0: Nowa wersja Internet Information Services z usługa PHP, SSL, HTML

Oprócz tych usprawnień i innowacji programowych, przeprowadzono w Microsoft Windows Server 2008 Standard optymalizację systemową, co spowodowało że przepustowość danych w porownaniu z poprzednią wersją, została potrojona.

Bezpieczeństwo w systemie Windows Server Standard 2008

Dla Microsoft bezpieczeństwo jest zawsze bardzo istotną sprawą, zwłaszcza w dziedzinie zabezpieczeń dla serwerów. Dlatego właśnie w Win Server 2008 Standard zaoferowano dla Państwa wiele nowych funkcji zabezpieczających. Do nich zalicza się Firewall, w którym dokonano zmian zasad i ustawień snap-in, Read Only Domail Controller, stosowany w kluczowych obszarach dla bezpieczeństwa, Network Access Protection (NAP) oraz strategia izolacji DC, która pozwala na tworzenie i zarządzanie wyodrębnionymi sieciami. Tak więc Microsoft Windows Server 2008 Standard to nie tylko silny, ale również bezpieczny system operacyjny dla serwera.

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 
Procesor  -
Pamięć RAM  - 
Miejsce na dysku twardym  -
Karta graficzna -
Karta dźwiękowa

Rekomendowane oprogramowanie