• Obniżka

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

Windows Server 2008 Enterprise

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
2 099,00 zł
1 899,00 zł Zniżka 200,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Microsoft Windows Server 2008 Enterprise - Opis produktu

Windows 2008 Enterprise skierowany jest przede wszystkim do firm, które mają jeden lub nawet kilka serwerów w użyciu. Nowe, lepsze funkcje i optymalizacje w Win Server 2008 Enterprise gwarantują Państwa przedsiebiorstwu najlepsze wsparcie. Dzięki takim funkcjom, jak Hyper-V, Network Access Protection, Active Directory albo PowerShell możecie Państwo procesy pracy z łatwościa optymalizować. Techniczne udoskonalenia systemu, jak zwiększenie ilości pamięci czy prędkości przesyłania danych, to kolejne korzyści, jakich możecie Państwo oczekiwać od Win Server 2008 Enterprise.

Co proponuje Microsoft Windows Server 2008 Enterprise

System operacyjny serwera Windows Server Enterprise 2008 został opracowany dla przedsiębiorstw i tym samym ofiaruje Państwu wiele programów oraz dodatków, pomocnych w sprawnej i bezproblemowej pracy serwera. W porównaniu do standardowej wersji pragramu, tutaj licencje dla pracy wirtualnych maszyn zostały czterokrotnie powiększone. Microsoft Windows Server 2008 Enterpreis dzięki “Virtual Image Use Rights”umożliwia automatyczne przydzielenie licencji systemom operacyjnym Waszych wirtualnych maszyn. Dzięki temu oraz dzięki platformie wirtualizacji Hyper-V, jesteście Państwo w stanie wirtualizować kompletne systemy serwerowe. Hyper-V umożliwia, wykorzystując narzędzia zarządzania, organizować nie tylko wirtualne, ale rownież zasoby fizyczne.

Jesli chodzi o administrowanie komputerem w Win Server 2008 Enterprise, macie Państwo do dyspozycji różne tryby zarządzania. Możecie zainstalować menedżera serwera, który centralnie zarządza wszelkimi funkcjami, użyć interfejsu WMI i jego skryptow administracyjnych lub programu Powershell, który będąc alternatywą programu cmd.exe, pozwala na używanie istniejących już skryptów. Za pomocą tak zwanej instalacji Core, możecie Państwo zrezygnować z przyjaznego interfejsu użytkownika systemu Windows Server Enterprise 2008 i zarządzać komputerem poprzez jego skrypty. Dzięki temu, w razie potrzeby, dysponujecie Państwo dodatkowym potencjałem roboczym. Rdzenna instalacja Core umożliwia instalację minimalnej wersji z dostępem tylko do najważniejszych programów i funkcji. 

Nowe funkcje w Microsoft Windows Server 2008 Enterprise

Duża ilość programów i nowych dodatków w Windows Server 2008 Enterprise, wymaga zwiększonej pamięci i lepszej prędkości procesora. Dzięki temu jednak, możliwe są różnorakie optymalizacje, które wprowadzone do Win Server 2008 Enterprise, znacznie wspierają pracę Państwa serwera:

  • Rdzenna instalacja Core: system operacyjny bez graficznego interfejsu
  • Active Directory: narzędzie umożliwiające zarządzanie zasobami i  kontami użytkowników
  • Hot Add Memory: dodawanie pamięci, podczas pracy systemu
  • IIS 7.0: wsparcie PHP, SSL i HTML
  • Polepszone usługi terminalowe: dodatkowe funkcje
  • BitLocker: obsługa szyfrowania danych.

Dalsze ulepszenia w systemie Microsoft Windows Server 2008 Enterprise dotyczą różnych optymalizacji systemu, które w porównanianiu do starszych wersji systemu operacyjnego, wielokrotnie zwiększyły przepustowość.

Windows Server Enterprise 2008  i jego funkcje bezpieczeństwa

Dla stabilnej pracy systemu operacyjnego, bezpieczenstwo odgrywa bardzo duża rolę. W zwiazku z tym w Win Server 2008 Enterprise, wprowadzono kilka funkcji. Jedną z nich jest Read only Domalncontroller, szczegolnie istotna dla kluczowych obszarów bezpieczeństwa. Poza tym Microsoft Windows Server 2008 proponuje Państwu inne zabezpieczenia, jak ulepszona ochrona dostępu do sieci, czy skuteczniejszy Firewall.

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 
Procesor  -
Pamięć RAM  - 
Miejsce na dysku twardym  -
Karta graficzna -
Karta dźwiękowa