• Obniżka

Windows Server 2012 R2 - 10 Device CALs

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
799,00 zł
699,00 zł Zniżka 100,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Windows Server 2012 R2 - 10 Device CALs - Product description

Przy zakupie wersji Windows Server 2012 R2, otrzymujecie Państwo licencję, która uprawnia Państwa do zainstalowania systemu na serwerze. Na każde urządzenie podłączone do serwera potrzebna jest oddzielna licencja, nazywana Device CAL 

Każde urządzenie wymaga własnej licencji Windows 2012 R2 Device CAL

Windows Server 2012 R2 Devce CALs (Client Access Licenses) uprawnia posiadacza do przechowywania danych na serwerze i dostępu do nich. W przeciwieństwie do User CAL, zwanych również licencjami użytkownika, Device CALs dla Windows Server 2012 R2 jest związana z konkretnym urządzeniem a nie z użytkownikiem. Nie przydzielone zostają tu dane dostępowe użytkownika ale dane dostępowe dla konkretnego urządzenia. To oznacza, że dzięki Microsoft Windows Server 2012 R2 Device, dowolny pracownik z tego urządzenia  ma dostęp do serwera. Ten model licencjonowania jest szczególnie przydatny dla firm, ze stałymi miejscami pracy, z których różni pracownicy mają dostęp do serwera. 

Łatwe łączenie wszystkich urządzeń z serwerem

Jak wiele Microsoft Windows Server 2012 R2 Device CALs musicie Państwo kupić, zależy od tego, ilu urządzeniom należy zapewnić dostęp do serwera. Ten pakiet zawiera 10 Device CALs. Pozwala on na uzyskanie dostępu do serwera przez dokładnie 10 urządzeń. Dostęp do Waszego serwera  możecie Państwo dowolnie rozszerzyć, poprzez dokupienie kolejnych licencji Windows Server 2012 R2 Device CALs. Uwaga: Licencje Device CAL i User CALs mogą być ze sobą kombinowane, jednak nie rozdzielnie użytkowane. 

Licencja Windows 2012 R2 Device CAL może być wykorzystywana razem z Windows Server 2012 R2 Standard albo z Windows Server R2 DataCenter. Ponadto licencje CAL sa wstecznie kompatybilne, co oznacza, że może być używana również w przypadku starszych serwerowych systemów operacyjnych.

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł