Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
64 bit

Windows Server 2016 Standard 2 Core Add-on

Serwerownia

Microsoft Windows Server 2016 Standard jest uważany za nowoczesne rozwiązanie serwerowe dla średnich i dużych firm. Oprogramowanie jest alternatywą dla standardowej wersji systemu Microsoft Windows Server 2016 i oferuje wspaniałe korzyści wizualizacyjne oraz wiele zaawansowanych funkcji pamięci masowej.
Dzięki licencjonowaniu serwera Server 2016 Standard Core firma Microsoft odbiega od zwykłego licencjonowania procesorów i sprawia, że ​​konieczna jest aktualizacja do lepiej wyposażonych serwerów z więcej niż czterema procesorami lub ośmioma rdzeniami. Dzięki temu dodatkowi do licencji Standard użytkownicy otrzymują licencje na dwa dodatkowe rdzenie, aby efektywnie zwiększyć wydajność technologii serwerowych.

Rozszerzenie SimpleCenter Core Standard

Microsoft Windows Server 2016 Standard i DataCenter upoważniają również do korzystania z dowolnej liczby kontenerów w systemie Windows Server. Dzięki Server 2016 Standard Core wykraczasz poza standardowe licencje i korzystasz z dowolnej liczby środowisk systemu operacyjnego i kontenerów Hyper-V. Oprogramowanie zostało zaprojektowane przede wszystkim z myślą o potrzebach większych organizacji, które budują złożone struktury serwerów, opierając się na wszechstronnych możliwościach przechowywania dla wszystkich typów danych.

Dzięki licencji Server 2016 Standard Core rosnące struktury serwerów często wymagają integracji dodatkowych procesorów lub rdzeni w systemie. Różne modele licencjonowania umożliwiają dokładne dostosowanie licencji do potrzeb danej firmy. W tym wariancie masz możliwość dwukrotnego rozszerzenia różnych procesorów o jeden rdzeń DataCenter Server 2016.

Użyj nowej formy licencjonowania dla Server 2016 Standard

Zakup licencji na serwer Standard Core 2016 wynika z nowego modelu licencjonowania, który został wprowadzony przez Microsoft wraz z wydaniem Microsoft Windows Server 2016 Standard i DataCenter. Firma zastąpiła licencje na procesory licencją podstawową. Podczas instalacji i użytkowania zakłada się, że serwer ma co najmniej dwa procesory, a każdy procesor ma co najmniej osiem rdzeni. W sumie zakłada się 16 rdzeni w systemie serwerowym.

Ponieważ wymaga to jednego procesora na licencję ośmiu rdzeni, koszty licencji dla każdego Core 2017 Standard serwera są identyczne do tego punktu. Dotyczy to również wyższej wersji systemu Windows Server 2016. Jeśli struktury serwera zostaną rozszerzone, niekoniecznie musi to być wykonane z pełnoprawnym procesorem z kolejnymi ośmioma rdzeniami. Dzięki temu dodatkowi do licencji Standard użytkownicy podejmują łatwe w zarządzaniu rozszerzenie swojego systemu o dwa rdzenie. W zależności od rozbudowy struktur serwera, rozszerzenia Server 2016 Standard Core mogą być wykonane w dwóch lub więcej rdzeniach w późniejszym terminie. Nasz szeroki wybór licencjonowanych produktów daje użytkownikom swobodę potrzebną do określenia, ile dodatkowych rdzeni ma sens indywidualnie.

Natychmiast pobierz i użyj dodatku licencyjnego Standard

Po zakupie licencji firmy różnej wielkości są zainteresowane natychmiastowym, legalnym wykorzystaniem swoich innych rdzeni. Pobierając nasze dodatkowe licencje na centrum danych Microsoft Windows Server 2016 Standard, użytkownicy mogą bezpiecznie integrować je bezpośrednio z codziennymi procesami pracy. Po prostu i bezpiecznie, każdy dodatek do serwera Standard Core 2016 jest pobierany z naszej strony internetowej, aby współpracować bezpośrednio z w pełni licencjonowanymi strukturami serwerów. Dzięki szybkiemu pobieraniu możliwe jest natychmiastowe rozszerzenie systemu serwerów, które spełnia wymagania wielu zainteresowanych stron w licencjach dodatkowych.

Jeśli dwukrotne rozszerzenie bazy danych Microsoft Windows Server 2016 Standard jest niewystarczające lub inne licencje są interesujące, warto zajrzeć do innych kategorii naszego sklepu. Oprócz licencji na dodatkowy serwer Server 2016 Standard Core oferujemy różne typy licencji dla wersji DataCenter i dodatkowe oprogramowanie dla profesjonalnych rozwiązań serwerowych. Na życzenie chętnie doradzamy naszym klientom, aby wybrać odpowiedni dodatek do licencji Standard lub pobrać inne oprogramowanie zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami, niedrogo i bezpośrednio z sieci.

Specyfikacja produktu

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows Server 2016 Standard
Procesor
x64 min. 1,4 GHz
Pamięć RAM
512 MB (2 GB dla serwera z opcją instalacji Desktop Experience)
Miejsce na dysku twardym
Minimum 32 GB (Komputery z ponad 16 GB pamięci RAM wymagają więcej miejsca)
Karta sieciowa
1x Ethernet z przepustowością w zakresie GBit/s
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł