• Obniżka

Windows Server 2019 RDS - 10 Device CALs

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
4 090,00 zł
3 590,00 zł Zniżka 500,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Licencje Windows Server 2019 RDS - 10 Device CALs są częścią elastycznego systemu licencjonowania systemu Windows Server 2019. Są one przypisywane do dziesięciu urządzeń w firmie. Następnie z dostępu do funkcji pulpitu serwera może korzystać na tych urządzeniach dowolna liczba użytkowników. RDS to skrót od „Remote Desktop Services” i oznacza funkcję korzystania z pulpitu graficznego i aplikacji systemu Windows za pomocą zdalnego dostępu. Za pomocą odpowiednich licencji CAL (Client Access License) można centralnie zarządzać sieciami komputerów. Ponadto z licencjami na urządzenie wersji 2019 można łączyć posiadane licencje Windows Server 2016 Core. Dzięki temu dział IT firmy ma więcej czasu na migrację do najnowszej wersji systemu operacyjnego. Równocześnie podczas takiej aktualizacji można zaoszczędzić czas, korzystając z funkcji Express Update. 

Przydatne zmiany w stosunku do poprzedniej wersji

Zakup licencji Windows Server 2019 RDS - 10 Device CALs oznacza przejście na serwerowy system operacyjny, który bazuje na systemie Windows 10. Windows Server 2019 jest następcą wersji Server 2016, po której przejął wiele dobrych cech użytkowych. Do tego dochodzą nowości i zmiany, dzięki którym działanie systemu powinno być jeszcze bardziej wydajne i bezpieczne. Jedną z takich nowości jest obsługa systemu Linux w podsystemie Windows. Umożliwia to integrację dystrybucji systemu Linux w instalacji systemu Windows. Ponadto możliwe jest zarządzanie poleceniami systemu Linux z serwerów Windows. W tej kwestii pewną rolę odgrywa także zastosowanie ulepszonej koncepcji zabezpieczeń „Shielded VMs”. Obsługa Kubernetes umożliwia pracownikom firmy programowanie kontenerów i zarządzanie nimi. Ponadto w systemie Windows Server 2019 jest w pełni obsługiwany protokół sieci ipv6. System operacyjny umożliwia ponadto monitorowanie sprzętu w całym systemie, a także sieci. Do tego celu służą różne techniki, jak np. wirtualny peering sieci.

Aktualizacja systemu serwerowego

Aktualny serwerowy system operacyjny jest przystosowany do wielu wyzwań teraźniejszości. Umożliwia użytkownikowi korzystanie z aktualnego oprogramowania. Użytkownicy licencjonowanego urządzenia mogą np. liczyć na automatyczną synchronizację i tworzenie kopii zapasowych danych przez Azure Backup. Windows Server 2019 zapewnia też rozszerzoną ochronę obwodową ważnych danych firmowych. Szyfrowanie danych i serwerów plików zostało ulepszone. Serwerowy system operacyjny serwera współpracuje bezpośrednio z Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP). Serwer będzie mógł w przyszłości sam wykrywać zagrożenia, jak rootkity i ataki zero day i podjąć odpowiednie środki zapobiegawcze, uzupełniając działanie programów antywirusowych. Użytkownicy licencji na urządzenie systemu Windows Server 2019 mają do dyspozycji wiele nowych funkcji serwerowego systemu operacyjnego. 

Kup licencję Windows Server 2019 RDS - 10 Device CALs

Zakup licencji na urządzenia systemu Windows Server 2019 może się opłacić zarówno średnim, jak i dużym przedsiębiorstwom. Licencję można przypisać zarówno do komputera stacjonarnego, jak notebooka czy panelu sterowania. Jeśli zadania pracowników są tak rozdzielone, że z jednego komputera korzystają różni pracownicy, bardziej opłacalne może być przypisanie licencji do urządzenia. Kupując licencję nie należy zapominać, że są także potrzebne oddzielne licencje na rdzenie serwera.

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł