Microsoft Windows Server 2022 Standard 2 Core Add-On
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)

Windows Server 2022 Standard Core Add-on

Serwerownia

Windows Server 2022 to najnowszy i najbezpieczniejszy serwerowy system operacyjny firmy Microsoft. Nie tylko wykorzystuje on zalety poprzedniej edycji, ale dodatkowo rozbudowuje jej jakość i funkcjonalność, umożliwiając firmom i organizacjom tworzenie wydajnej i stabilnej infrastruktury sieci.

Podczas gdy klasyczna wersja Standard stanowi bazę do budowy systemu, Windows Server 2022 Standard Core Add-on oferuje możliwość elastycznego korzystania z dodatkowych licencji. Od momentu przejścia z licencjonowania opartego na procesorach na licencjonowanie oparte na rdzeniach wraz z Windows Server 2016, dodatki Core-Add-on są najtańszą możliwością wyposażenia wydajnych serwerów w licencje zarówno przy uruchomieniu, jak i dodatkowo w późniejszym czasie

Korzyści dla firm, które zakupią Windows Server 2022 Standard Core Add-on:

  • Zastosuj zaawansowaną, wielowarstwową ochronę przed zagrożeniami, korzystając z serwera z zabezpieczeniami niskiego poziomu.
  • Bezproblemowo obsługuj obciążenia o znaczeniu krytycznym dla firmy, takie jak SQL Server, przy użyciu 48 TB pamięci, 64 gniazd i 2048 rdzeni logicznych.
  • Korzystając z Windows Admin Center, popraw zarządzanie maszynami wirtualnymi, usprawnij przeglądarkę zdarzeń i połącz się z Azure za pośrednictwem Azure Arc.
  • Wdrażaj aktualizacje zabezpieczeń bez konieczności ponownego uruchamiania (Hotpatch).
  • Bezpiecznie uzyskuj dostęp do plików w trakcie pracy zdalnej bez VPN dzięki wbudowanemu protokołowi SMB opartemu na QUIC.
  • Migruj obciążenia Windows Server do Azure, zachowując lokalne adresy IP.

Nowości w Windows Server 2022 Standard

Łatwiejsze zarządzanie obciążeniami gotowymi do pracy w chmurze - To innowacyjne oprogramowanie koncentruje się na zapewnieniu wysokiego poziomu elastyczności użytkowania i kontroli firmom potrzebującym rozwiązania do łatwiejszego zarządzania obciążeniami gotowymi do pracy w chmurze.

Zapobiegaj złośliwym atakom - System Windows Server 2022 pomaga również zapobiegać złośliwym atakom na system dzięki wzmocnionemu pakietowi zabezpieczeń, który wykrywa również wszelkie podejrzane działania jako środek zapobiegawczy.

Zmień aplikacje w rozwiązania gotowe do chmury - Użytkownicy mogą zmieniać istniejące aplikacje w rozwiązania gotowe do pracy w chmurze i pomagać programistom w tworzeniu nowych aplikacji przy użyciu kontenerów, mikrousług i nowego Nano Server. Twoje centrum danych może działać w zautomatyzowanym i odpornym systemie operacyjnym i będzie mieć dostęp do wielu takich samych wydajnych w chmurze funkcji, jakie można znaleźć w centrach danych Microsoft Azure.

Wyższy poziom bezpieczeństwa z Windows Server 2022 Standard Core Add-on

Dodano warstwy bezpieczeństwa - Zwiększ bezpieczeństwo i zmniejsz ryzyko dzięki wielu warstwom wbudowanej ochrony. Polegaj na nowych warstwach ochrony wbudowanych w system operacyjny, aby dodatkowo zabezpieczyć się przed naruszeniami bezpieczeństwa. Pomóż blokować złośliwe ataki i zwiększać bezpieczeństwo maszyn wirtualnych, aplikacji i danych.

Specyfikacja produktu

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
DG7GMGF0D5RK:0004
Platforma sprzętowa
Windows
Procesor
64-bitowy procesor 1,4 GHz, Kompatybilny z zestawem instrukcji x64, Obsługuje NX i DEP, Obsługuje CMPXCHG16b, LAHF/SAHF i PrefetchW, Obsługuje translację adresów drugiego poziomu (EPT lub NPT)
Pamięć RAM
512 MB (2 GB dla serwera z opcją instalacji Desktop Experience), yp ECC (Error Correcting Code) lub podobna technologia, w przypadku wdrożeń hosta fizycznego
Miejsce na dysku twardym
min. 32 GB
Moduł zaufanej platformy (TPM)
Sprzętowe moduły TPM muszą implementować wersję 2.0 specyfikacji TPM
Ekran
Urządzenie graficzne i monitor obsługujący rozdzielczość Super VGA (1024 x 768)
Karta sieciowa
Karta Ethernet o przepustowości co najmniej 1 Gb/s
Dodatkowe informacje
System i oprogramowanie układowe oparte na UEFI 2.3.1c obsługujące bezpieczny rozruch, Moduł zaufanej platformy,
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł