• -25,00 zł
Parallels Desktop 17 Pro Edition - MULTI (1U-1Y)
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)

Parallels Desktop Pro Edition for Mac

Parallels Desktop for Mac to potężna, a zarazem prosta aplikacja w użytku do uruchomienia systemu Windows na komputerach Mac. Nie musisz ponownie uruchamiać swojego komputera - wszystko dzieje się po jednym kliknięciu!
Rozpocznij pracę w kilka minut i przenieść wszystkie swoje pliki, aplikacje, zakładki przeglądarki i nie tylko, z komputera PC na komputer MAC. Przełączaj się między aplikacjami Mac i Windows, uruchamiaj aplikacje Windows z Mac Dock i używaj gestów Maca w aplikacjach Windows. Możesz także używać paska Touch Bar w systemie Windows, a także kopiować i wklejać lub przeciągać i upuszczać między systemami Windows i Mac.

Dzięki wysokiej wydajności możesz uruchomić topowe aplikacje systemu Windows na swoim komputerze MAC - takie jak Internet Explorer, Microsoft Office, Visio. Oprócz tego aplikacja poradzi sobie z najbardziej wymagającymi programami takimi jak Microsoft Visual Studio lub Adobe Photoshop.
Parallels Desktop Pro działa na macOS Catalina, macOS Mojave i macOS High Sierra i obsługuje różne systemy operacyjne, w tym Windows 10, Windows 11, Ubuntu i inne dystrybucje Linuksa oraz starsze wersje Windows.

Funkcje programu Parallels Desktop Pro Edition For Mac

Twórz i testuj w wielu systemach operacyjnych na maszynie wirtualnej dla komputerów Mac

Uzyskaj dostęp do pakietu Microsoft Office dla systemu Windows i przeglądarki Internet Explorer

Szybko uruchamiaj aplikacje Windows bez spowalniania komputera Mac

Szybko przenoś pliki, aplikacje i nie tylko z komputera PC na Maca

Zoptymalizowany pod kątem najnowszych aktualizacji systemu Windows 10, Windows 11, macOS Catalina i macOS Big Sur 11

Zawiera niezbędne narzędzia Parallels Toolbox dla komputerów Mac i PC

Uruchamiaj tysiące programów Windows na swoim Macu

Przejście z komputera PC na Mac jest łatwiejsze niż kiedykolwiek

Używaj różnych wersji Linuksa

Przetestuj w wielu przeglądarkach, w tym w wersjach Internet Explorer

Weryfikuj aplikacje internetowe w dowolnej przeglądarce w dowolnym systemie operacyjnym

Testuj oprogramowanie w odizolowanym środowisku

Szybki, wydajny i łatwy

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz uruchamiać programy Windows, które nie mają wersji Mac, czy też przełączasz się z komputera PC na Mac i chcesz przenieść swoje dane, Parallels Desktop ułatwi Ci cała prace.

Bezszynowy

Używaj system Windows obok siebie z systemem macOS bez ponownego uruchomienia na komputerach Macbook, macBook Pro, iMac, iMac Pro, Mac mini lub Mac Pro. Udostępniaj foldery, kopiuj i wklejaj obrazy oraz tekst, przeciągaj i upuszczaj pliki między aplikacjami Mac i Windows.

Łatwe ustawienie

Parallels Desktop automatycznie wykrywa to, czego potrzebujesz, więc możesz działać w ciągu kilku minut! Jeśli potrzebujesz Windows to zostanie wyświetlony komunikat o pobranie i zainstalowanie systemu Windows 10, Windows 11 lub wybranie istniejącej instalacji systemu Windows, Linux, Ubuntu lub Boot Camp.

Szybki i wydajny

Aplikacje Windows wymagające dużej ilości grafiki i zasobów działają bezproblemowo bez spowalniania komputera Mac. Uruchamiaj najbardziej wymagające aplikacje takie jak Adobe PhotoShop, Visual Studio, SketchUp lub AutoDesk Revit.

Wybierz swój widok

Możesz ustawić system Windows tak, aby zajmował cały ekran, aby wyglądał tak, jakbyś używał komputera z systemem Windows.

Funkcje programu Parallels Desktop dla komputerów Mac

Najwyższa elastyczność

Działa z systemami Windows 11, 10, 8.1 i 7, Linux, macOS* i innymi. Nie musisz już wybierać między komputerem PC a komputerem Mac.

Pasek
dotykowy

Dodaj aplikacje Windows do paska Mac Touch Bar, aby uzyskać natychmiastowy dostęp i dostosowywanie.

Współpracuje z Boot Camp

Ponownie wykorzystaj istniejącą instalację Boot Camp. Konwersja maszyny wirtualnej z Boot Camp jest łatwa — wystarczy postępować zgodnie z naszym asystentem instalacji podczas uruchamiania.

Przyśpieszenie jednym kliknięciem

Gry, projektowanie, testowanie lub rozwój oprogramowania, Parallels Desktop zoptymalizuje ustawienia i wydajność Twojej maszyny wirtualnej jednym kliknięciem.

 • Integracja z Office 365
  Umożliwia otwieranie dokumentów Word, Excel lub PowerPoint w Safari w ich natywnej aplikacji Windows Office.
 • Współpracuje z Boot Camp
  Wykorzystaj ponownie istniejącą instalację Boot Camp. Konwersja maszyny wirtualnej z Boot Camp jest łatwa, po prostu postępuj zgodnie z naszym asystentem instalacji podczas uruchamiania.
 • Obsługa wyświetlaczy Retina
  Inteligentna zmiana rozmiaru i niezależne rozdzielczości ekranu dla oddzielnych wyświetlaczy.
 • Natychmiastowy dostęp
  Uruchamiaj i uzyskuj dostęp do aplikacji Windows bezpośrednio z Mac Dock.
 • Oszczędzaj miejsce na dysku
  Wykorzystaj w pełni swój komputer Mac dzięki automatycznej optymalizacji miejsca na dysku.
 • Klucz licencji zbiorczej
  Ujednolicony klucz licencji zbiorczej, scentralizowane zarządzanie licencjami i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa są dostępne w Parallels Desktop Business Edition.
 • Tryb podróży
  Wydłuż żywotność baterii z dala od źródła zasilania.
 • Parallels Toolbox(Bonus z subskrypcją!)
  Ponad 30 narzędzi uruchamianych jednym dotknięciem — czyść dysk, rób zrzuty ekranu, pobieraj wideo i nie tylko — wszystko za pomocą jednego kliknięcia.
 • Dostęp zdalny(Bonus z subskrypcją!)
  Zdalny dostęp do komputera Mac z dowolnego urządzenia z systemem iOS, Android lub przeglądarki za pomocą Parallels Access ®
 • Wsparcie 24/7
  Wsparcie premium 24/7 - telefon, e-mail i wsparcie społecznościowe po aktywacji.

Integracja narzędzi programistycznych Developer

Vagrant Provider

Pobierz gotowe do użycia środowisko w kilka sekund. Oszczędzaj czas jednym poleceniem: Vagrant Up. Jeśli używasz Vagrant Share firmy Hashicorp, udziel dostępu do swojej maszyny wirtualnej przez SSH lub HTTP.

Konsola

Użyj (prlctl, prlsrvctl), aby kontrolować Parallels Desktop for Mac i maszyny wirtualne, ich ustawienia i konfigurację. Autouzupełnianie dla poleceń prlctl i prlsrvctl w bash. * Zezwalaj na przekazywanie argumentów do aplikacji VM. * Uzupełnianie bash powinno być zainstalowane na Macu.

Jenkins

Uruchamiaj kompilacje na maszynach wirtualnych, inicjując i zarządzając za pomocą Jenkins. Twórz aplikacje dla OS X i iOS z Jenkins i ciągłą integracją (CI). Dzięki wtyczce Jenkins maszyny wirtualne Parallels Desktop są uruchamiane dynamicznie, ilekroć są potrzebne do tworzenia zadań, a następnie zawieszane w czasie bezczynności w celu intensywnego wykorzystania zasobów.

Zagnieżdżona obsługa Hyper-V*

Parallels Desktop zapewnia obsługę wirtualizacji zagnieżdżonej (technologia VT-X), która umożliwia uruchamianie Hyper-V oraz innych typów maszyn wirtualnych i emulatorów.

Docker

Sterownik Docker Machine Parallels Driver umożliwia tworzenie hostów platformy Docker lokalnie w programie Parallels Desktop.

Chef

Szybka identyfikacja receptur utworzonych z maszyn wirtualnych Parallels.

Wyższy poziom w Parallels Desktop 17 Pro Edition

Projektuj, twórz i testuj na komputerze Mac.
Nie ma potrzeby posiadania osobnej maszyny programistycznej.

Więcej mocy!

Zaprojektowany z myślą o programistach, zaawansowanych użytkownikach i innych wymagających profesjonalistach. Parallels Desktop for Mac Pro Edition zapewnia większą moc obliczeniową dzięki maksymalnie 128 GB wirtualnej pamięci RAM przydzielonej do maszyny wirtualnej i maksymalnie 32 wirtualnym procesorom.

Wiele przeglądarek

Korzystaj z przeglądarki Microsoft Edge w przeglądarce Internet Explorer 9*, 10*, 11 i Windows bezpośrednio na swoim komputerze deweloperskim — i działaj jednocześnie. Uruchamiaj niezgodne przeglądarki w osobnych instalacjach systemu Windows na osobnych maszynach wirtualnych. Ponadto utwórz środowisko testowe dla wszystkich z nich jednocześnie, używając swojego ulubionego narzędzia do tworzenia stron internetowych (Dreamweaver, WordPress, Microsoft Expression i innych), aby wprowadzać zmiany w swojej witrynie. Jeśli regularnie korzystasz z wielu wersji IE, wypróbuj narzędzie Uruchom w programie Parallels Toolbox, aby uruchomić je wszystkie jednocześnie i zaoszczędzić czas. (Parallels Toolbox jest dołączony do zakupionego programu Parallels Desktop Pro Edition.)

Przesyłanie i przesyłanie maszyny wirtualnej

Oszczędzaj czas i zmniejsz przepustowość wymaganą do przesyłania i przesyłania dużych plików maszyn wirtualnych (VM), konwertując pakiet maszyn wirtualnych w pojedynczy plik. Teraz przesyłanie na nowy komputer Mac jest po prostu łatwe.

Wtyczka programu Visual Studio (tylko procesor Intel)

Debuguj w bezpiecznym, odizolowanym środowisku. Wtyczka Parallels dla Visual Studio umożliwia tworzenie oprogramowania na jednej maszynie wirtualnej i testowanie go na innych za pomocą jednego kliknięcia. Aby rozpocząć zdalne debugowanie projektu, skompiluj projekt i przetestuj go lokalnie. Następnie kliknij Parallels > Rozpocznij debugowanie w maszynie wirtualnej i wybierz potrzebną maszynę wirtualną.

Poznaj różnicę między wersjami Parallels Desktop Standard, Pro Edition oraz Business Edition

Parallels

Standard Edition

Parallels

Pro Edition

Parallels

Business Edition

Wybrane różnice
Pobierz i zainstaluj system Windows 10, Windows 11 jednym kliknięciem*
Zoptymalizowany dla macOS Big Sur 11
Bezpłatna aktualizacja do najnowszej wersji
Dostosuj pasek dotykowy do aplikacji Windows
Konwertuj pakiety maszyn wirtualnych na pojedynczy plik do przesłania lub wdrożenia
Zmień nazwy sieci na niestandardowe
Wirtualna pamięć RAM dla każdej maszyny wirtualnej
8 GB pamięci vRAM
128 GB pamięci vRAM
128 GB pamięci vRAM
Wirtualne procesory dla każdej maszyny wirtualnej
4 procesory wirtualne
32 procesory wirtualne
32 procesory wirtualne
Integracja z Chef/Ohai/Docker/Vagrant
Wtyczka Microsoft Visual Studio*
Debuguj, utwórz zrzut pamięci lub uruchom sesję SSH z menu
Obsługa biznesowych usług chmurowych
Premium 24/7 wsparcie telefoniczne i e-mail
30 dni
Scentralizowana administracja i zarządzanie
Ujednolicony klucz licencji zbiorczej do masowego wdrażania
Umożliwienie pracownikom pobrania wstępnie skonfigurowanego systemu Windows 10 na komputer Mac (w tym wszystkich chipów Apple M1)
Uniwersalny plik binarny do jednomasowego wdrożenia na wszystkich komputerach Mac (w tym na wszystkich chipach Apple M1)

*z Subskrypcją

Specyfikacja produktu

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 Miesięcy
Systemy operacyjne:
macOS
Kod producenta:
PDPRO17RL1YPOSAEU
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
macOS
System operacyjny
macOS Big Sur 11.1 Catalina 10.15.7 Mojave 10.14.6 High Sierra 10.13.6 lub nowszy
Procesor
Apple M1 chip, Intel Core 2 Duo, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Intel Core M lub Xeon processor
Pamięć RAM
4 GB
Miejsce na dysku twardym
600 MB do instalacji aplikacji Parallels Desktop, dodatkowe miejsce na dysku dla systemu operacyjnego (dla systemu Windows 10 wymagane jest co najmniej 16 GB)
Karta graficzna
Apple M1 chip, Intel, AMD Radeon lub NVIDIA

Najczęściej zadawane pytania

  Jak działa Parallels Desktop?

  Aby dodać system Windows, Linux lub inny system operacyjny do komputera Mac, Parallels Desktop tworzy maszynę wirtualną (VM) — wirtualny komputer PC wewnątrz komputera Mac. Następnie możesz zainstalować system Windows na maszynie wirtualnej, tak jak instalujesz dowolny system operacyjny na zwykłym komputerze. Uruchamiaj wiele systemów operacyjnych w tym samym czasie, wszystkie na komputerze Mac. To jak dwa komputery w jednym!


  Co to jest Parallels Desktop Pro Edition?

  Parallels Desktop Pro Edition zawiera dodatkowe funkcje, w tym:

  • Więcej mocy : Parallels Desktop Pro Edition zapewnia maszynom wirtualnym większą moc obliczeniową, do 128 GB vRAM i 32 vCPU na maszynę wirtualną.
  • Przesyłanie i wdrażanie maszyn wirtualnych — przesyłaj i wdrażaj duże pliki maszyn wirtualnych, konwertując pakiet maszyn wirtualnych w pojedynczy plik.
  • Interfejs wiersza poleceń – Użyj narzędzi interfejsu wiersza poleceń do sterowania programem Parallels Desktop i zarządzania maszynami wirtualnymi, w tym ich ustawieniami i konfiguracją. Interfejs wiersza poleceń umożliwia również dodatkowe integracje, takie jak Vagrant.
  • Wtyczka Visual Studio — Twórz oprogramowanie na jednej maszynie wirtualnej i testuj na innych — jednym kliknięciem.
  • Zagnieżdżone wsparcie wirtualizacji* — wsparcie jest dostępne dla następujących elementów:
   • Maszyny wirtualne VMware ESXi
   • Maszyny wirtualne oparte na Xen i jądrze w wersjach Linux obsługujących Xen i KV
   • Emulator Androida dla Visual Studio w systemie Windows
   • Emulator iPhone'a dla Visual Studio w Windows
   • Xamarin.Android w systemie Windows
   • Android Studio w systemie Windows
   • Embarcadero RAD Studio w systemie Windows
   • Docker dla Windows (eksperymentalne) Microsoft Visual Studio + TwinCat 3

  Gdzie mogę uzyskać więcej informacji?

  Podręczniki użytkownika i zasoby można znaleźć na stronie producenta Dokumentacja techniczna i zasoby.


Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł