Ashampoo Snap 15
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Ashampoo Snap 15 - Jak wykonać zrzut ekranu? Z niesamowitą łatwością!

Program Ashampoo Snap 15

Ashampoo Snap 15 zabierze Cię na wyższy poziom! Dokonaliśmy zmian, które są naprawdę znaczące: Poznaj nowy wbudowany edytor. Edycja obrazu jeszcze nigdy nie była taka prosta, jak zapewnia to Snap. Nowy wygląd i pełnia funkcjonalności to wszystko, co pozwala Ci na skupienie się na projektach bez rozpraszania się całym procesem ich tworzenia. Pokochasz to, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Nie zapomnieliśmy bowiem o samych wideo: wsparcie i optymalizacja nagrań 4K oraz dźwięku. Ashampoo Snap 15 w idealnie skrojonej aktualizacji!

Oszczędzaj czas i przechwytuj kluczowe informacje natychmiast

Dzięki Ashampoo Snap, przechwytywanie ekranu w formie zrzutu lub wideo jest niemal jak magia! Wszystko, co widzisz na ekranie jest z łatwością przechwytywane, dzięki wielu przydatnym i skutecznym funkcjom. Wbudowany edytor dba o poprawne przygotowanie materiału i organizację plików. Snap także daje Ci wiele narzędzi do sprawienia, aby zrzuty były bardziej znaczące: automatyczna numeracja, komentarze, kształty, cliparty i inne obiekty ubogacające Twoją historię na zrzucie lub nagraniu - i to w jakim stylu! Czy to pracujesz w domu, czy jesteś w trasie, szybka potrzeba wyjaśnienia pewnych kwestii nie stanowi problemu, a Snap daje Ci gotowe narzędzia!

 • Pełna kompatybilność z Windows 11
 • Zupełnie nowy edytor zdjęć
 • Prostota i wydajność: nowy interfejs użytkownika
 • Doskonała jakość dzięki jakości 4K
 • Poprawa jakości wideo dzięki lepszemu bitrate
 • Przełączane etykiety paska zadań
 • Kompletnie przeprojektowany obszar nagrywania
 • Wielozadaniowe narzędzie do przechwytywania obszaru prostokątnego, wycinka lub przewijanej strony
 • Animowany, przeprojektowany interfejs użytkownika
 • Nowocześnie zaprojektowany edytor
 • Ważne ustawienia bezpośrednio w obszarze nagrywania
 • Nowe, dopracowane okna dialogowe ustawień

Nowe serce, nowa dusza

Program Ashampoo Snap 15 - edit mode

Edytor zawsze był kluczowym elementem Ashampoo Snap, zapewniając dostęp do narzędzi adnotacji, ilustracyjnym i poprawiających nagrania oraz zrzuty za pomocą komentarza, strzałek, clipartów i efektów. Dla Ashampoo Snap 15, to krok jeszcze dalej! Chcieliśmy zapewnić Ci jeszcze skuteczniejsze, znacznie bardziej funkcjonalne i bezproblemowe narzędzie, które nie rozprasza, ale podnosi Twój sukces! Zobacz siebie w akcji i doświadcz nowego poziomu wizualnej perfekcji z niesamowicie prostą obsługą, której nie miał żadnej inny edytor wcześniej!

Zwycięski projekt

Równowaga między prostotą, a funkcjonalnością, to prawdziwy problem. Ponadto, jak dobre jest oprogramowanie, które jest nadzwyczajnie proste, ale jednocześnie posiada ogrom funkcjonalności? Snap posiada nowy edytor wideo, który oferuje szybką pracę z materiałem oraz w pełni wpisuje się w linię produktu Snap z pełnią zaplecza. Zoptymalizowane środowisko i ulubione narzędzia pozwalające Ci na osiągnięcie znacznie więcej niż przez mozolne klikanie opcji w menu. Nawet, jeśli Snap to dla Ciebie nowość, nie stracisz nic na swojej produktywności i nauce programu w kilka minut. Wizualizuj i komunikuj przez myśli i zamieniaj słowa w pełne wyrazu obrazy!

Niezrównany towarzysz pracy w domu

Ashampoo Snap to idealne narzędzie do skutecznego rejestrowania Twojej pracy w domu dzięki zrzutom ekranu i wideo. Czy to w domu, czy w trasie, możesz komunikować wszystko szybciej, wydajniej i jeszcze lepiej. Propozycje, dyskusje i wyjaśnienia - a to wszystko z jednego programu. Dlatego znaczenie ma "pokaż, nie mów"! Przechwytuj wszystko, co widzisz na ekranie i kieruj odpowiednie komunikaty dla Twojej widowni notatkami, clipartami i efektami. Przechwytywanie wideo, edytowanie i udostępnianie także jest wspierane. Nie musisz się wszystkiego uczyć od zera, ponieważ Ashampoo Snap to narzędzie, które samo wyniesie Cię na poziom eksperta!

W domu, czy w pracy: Przejdź do sedna szybciej i efektywniej

Ashampoo Snap sprawia, że przechwytywanie ekranu i wideo nigdy nie było prostsze. Pracuj szybciej, sprytniej i zwiększ produktywność dzięki akcjom 1-kliknięciem. Popraw skuteczność pracy dzięki różnym uniwersalnym opcjom projektowym, także dzięki nowemu i przeprojektowanemu edytorowi. Twórz zrzuty ekranu z precyzją 1 piksela, dodawaj adnotacje, strzałki, kształty i cliparty. Zaznaczaj błędy lub wskazuj to, co chcesz przekazać swojej widowni za pomocą tekstu i obrazu. Nie uwierzysz, jak bardzo Ashampoo Snap poprawi Twoją wydajność i ułatwi codzienną pracę!

Optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) Twoich zrzutów ekranu

Ashampoo Snap 15Wielojęzyczne rozpoznawanie języka OCR wbudowane w Ashampoo Snap jest naprawdę przydatne. Wspiera siedem języków i pozwala Ci na konwersję dowolnego obrazu z tekstem na prawdziwie edytowalny dokument jednym kliknięciem przycisku. Zatrzymaj już dziś manualne edytowanie tekstów z zeskanowanych dokumentów!

Twórz GIFy z każdego wideo

Czym byłby internet bez tych niesamowitych animacji w formacie GIF? Ale GIFy można także wykorzystać jako przewodniki lub materiały demonstracyjne. Ashampoo Snap może zmienić każde wideo w plik GIF. Wybierz tylko początek i koniec, uruchom wbudowany konwerter i gotowe!

Twórz zrzuty ekranów szybko z zachowaniem elastyczności pracy

Przechwytywanie i edytowanie zrzutów ekranu to dziecinna sprawa dzięki Ashampoo Snap. Od całego pulpitu do małych segmentów ekranu, od długich stron internetowych do pojedynczych okien: Wszystko to na wyciągnięcie ręki! Korzystaj ze wszystkich możliwości i twórz opóźnione zrzuty, chwytając ważne elementy lub docinaj je precyzyjnie co do pikseli. Ashampoo Snap to program do zrzutów ekranu, który może wszystko: intuicyjna obsługa + wysokiej jakości funkcje!

Zachowaj wysokiej jakości zrzuty Twoich ulubionych gier

Ashampoo Snap tworzy idealne zrzuty ekranów Twoich gier, nawet na pełnym ekranie. Przechwytuj gry 2D i 3D w rozdzielczości nawet w 4K. Zapisuj swoje największe osiągnięcia, wysokie punktacje i momenty na zawsze!

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
a-s-14
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, 10 64-bit
Procesor
Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Karta sieciowa
Połączenie z internetem jest wymagane w celu aktywacji programu.
brak