Acronis Disk Director 12.5 Server
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Najbezpieczniejszy sposób na zarządzanie danymi i dyskami twardymi.

Acronis Disk Director 12.5 Server

Ten produkt przeznaczony jest dla każdego, kto potrzebuje narzędzia do zarządzania dyskami. Niezależnie od tego czy chcesz tylko szybko podzielić swoją partycję nie uszkadzając danych, czy szukasz profesjonalnego narzędzia do naprawy dysku, Acronis Disk Director 12.5 Server ci to wszystko umożliwi.

Acronis Disk Director 12.5 Server zawiera zestaw zaawansowanych narzędzi, które pozwalają na optymalizację wykorzystania twojego dysku i ochronę danych. Przechowuj różne systemy plików i systemy operacyjne na jednym dysku, tworząc partycje i zarządzając nimi.

Informacja na temat licencjonowania produktu

Produkt może być używany na jednej (1) obsługiwanej maszynie fizycznej lub wirtualnej działającej w siedzibie Użytkownika końcowego lub w dowolnej chmurze.

Najważniejsze funkcje Acronis Disk Director 12.5 Server

Manipulowanie

Zarządzaj swoimi danymi gdy dzielisz, konwertujesz, łączysz lub zmieniasz rozmiar woluminów. Twórz, konwertuj i kopiuj pliki oraz woluminy kiedy tylko chcesz.

Formatowanie

Wykonuj skomplikowane operacje w sposób prosty i wydajny, dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika. Formatuj swój dysk z odpowiednim systemem plików: FAT16, FAT32, NTFS, Ext2, Ext3, Reiser3, Linux, SWAP.

Klonowanie

W ciągu kliku minut migruj wszystkie dane z jednego dysku – od systemu operacyjnego po aplikacje i ustawienia systemowe – na dysk zapasowy. Posiadanie dokładnej repliki dysku pozwala uniknąć wielu problemów, błędów i oszczędza czas.

Partycjonowanie

Twórz partycje szybciej i prościej. W jednym prostym kroku możesz formatować, nadawać etykiety i aktywować partycje, dzięki czemu ograniczasz czas na to poświęcony i ryzyko wystąpienia błędów.

Przywracanie

Odzyskuj woluminy usunięte przez pomyłkę, uszkodzone w wyniku awarii lub zaatakowane przez szkodliwe oprogramowanie – za pomocą jednego prostego w użyciu rozwiązania.

Instalowanie

Zwiększ moc obliczeniową dzieląc aktualny wolumin na dwa i instalując system operacyjny na drugim z nich, tworząc kolejny wolumin obliczeniowy.

 • Konwersja
  W kilka minut zmieniaj swój system dostosowując go do nowych zmieniających się wymagań. Konwertowanie dysków z podstawowych na dynamiczne, i vice versa, jest szybkie i proste.
 • Rozszerzanie
  Maksymalizuj wykorzystanie miejsca na swoim dysku tworząc pojedynczy, logiczny wolumin składający się z nieprzydzielonego miejsca na kilku dyskach fizycznych. Obsługa do 32 dysków.
 • Dostęp
  Korzystaj z bezpośredniego dostępu do bajtów i możliwości edycyjnych funkcji Acronis Disk Editor.
 • Środowisko ratunkowe
  Twórz środowisko ratunkowe w postaci nośnika CD/DVD lub USB, z poziomu którego możesz przywrócić swój system, nawet jeśli na dysku nie ma zainstalowanego systemu operacyjnego. Zawiera wsparcie dla Windows 10 PE.
 • Zarządzanie
  Przeglądaj szczegółowe informacje na temat wszystkich dysków twardych, partycji i systemów plików, ukrywaj i włączaj partycje dowolnego typu oraz podglądaj zmiany przed ich wprowadzeniem.
 • Optymalizacja
  Wykorzystaj w pełni swój system dzięki testom i automatycznemu optymalizowaniu wykorzystania miejsca na dysku twardym.
Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows Server
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows XP SP3, Vista, 7, 8/8.1/10/11 (32/64 bit), Windows Server 2003 oraz R2, 2008 oraz R2, 2012 oraz R2, 2016, 2019
Procesor
1 GHz 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
Pamięć RAM
512 MB lub więcej
Miejsce na dysku twardym
150 MB
Ekran
1024x768 lub wyższa
Dodatkowe informacje
Obsługiwane systemy plików: FAT16 FAT32 NTFS Ext2 Ext3 Reiser3 Linux SWAP, Klonowanie dysków: dostępne tylko dla podstawowych dysków MBR, Darmowe aktualizacje i wsparcie techniczne przez 1 rok
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł