Microsoft Office 2013 - klasyczny pakiet biurowy od Microsoftu

Choć od premiery przełomowego pakietu biurowego Microsoft Office 2013 minęło kilka lat, jest to nadal często wybierane oprogramowanie do tworzenia różnorodnych dokumentów. Dzięki temu, że dla pakietu Office 2013 cena jest obecnie niska z uwagi na kilka kolejnych wersji oprogramowania, warto skorzystać z możliwości okazyjnego zakupu. Kup Microsoft Office 2013, pobierz bezterminową licencję oraz program i korzystaj z wygodnych programów i funkcji. Najbogatszy pakiet Office 2013 Professional zawiera programy:

 • Word - klasyczny zaawansowany edytor tekstowy,
 • Excel do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych, wykresów czy analiz,
 • PowerPoint czyli idealne narzędzie do multimedialnych prezentacji,
 • Publisher - w Microsoft Office 2013 tworzenie publikacji jest proste i intuicyjne,
 • OneNote - notatnik o wielu zaawansowanych funkcjach,
 • Outlook - uniwersalny program pocztowy,
 • Access system do tworzenia i zarządzania bazami danych,
 • InfoPath i Lync - tworzenie formularzy i komunikacja.

Dla innych wersji Microsoft Office 2013 cena może być niższa ze względu na mniejszą ilość aplikacji. Każda część oprogramowania pakietu Office 2013 to zaawansowany i bogaty funkcjonalnie program z intuicyjnym interfejsem. Dla proponowanych przez nasz sklep internetowy pakietów Office 2013 klucz dystrybuowany jest elektronicznie. To nie tylko obniżenie kosztów oprogramowania. Dzięki ESD Twój pakiet Office 2013 możesz mieć niemal natychmiast po zakupie.

Kup niezawodny MS Office 2013 - cena, licencja i klucz

Jeśli bierzemy pod uwagę Microsoft Office 2013 cena może być decydującym czynnikiem decydującym o zakupie. Pakiet Office 2013 w wersji dla użytkowników domowych i uczniów lub małych firm jest niewielkim wydatkiem w porównaniu z najnowszym oprogramowaniem biurowym Microsoftu. W przypadku Office 2013 cena obejmuje licencję bezterminową, nie ma konieczności odnawiania subskrypcji programu. Wiele osób wybiera Office 2013 ze względu na możliwość jego instalacji na starszych wersjach Windowsa. Oprogramowanie z pakietu Microsoft Office 2013 jest kompatybilne z:

 • Windows 7,
 • Windows 8,
 • Windows Server 2008 R2 z pakietem .NET 3.5 lub wyższym.

Office 2013 Professional jest najbardziej rozbudowanym pakietem aplikacji biurowych tej wersji. Do standardowych potrzeb wystarczą możliwości klasycznych wersji oprogramowania, posiadające przede wszystkim progrsmy Word, Excel i PowerPoint. MS Office 2013 udostępnia również możliwość korzystania z chmury Microsoftu, czyli usługi OneDrive. Dzięki niej oraz funkcjom współpracy oprogramowanie można wykorzystywać w wielu zaawansowanych, grupowych zadaniach. Jeszcze dziś kup Office 2013 klucz, pobierz licencję i skorzystaj z atrakcyjnej ceny. Chcąc zainstalować pakiet Microsoft Office 2013 pobierz odpowiedni instalator z oficjalnych serwerów Microsoftu i uruchom na wybranym komputerze. Nasz sklep internetowy oferuje jedynie legalne oprogramowanie, dlatego oryginalny pakiet Microsoft Office 2013 będziesz mógł zainstalować na każdym komputerze z systemem Windows.