Avast

Avast

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Licencja Avast Antywirus - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

Nad Wisłą od lat panuje moda na Czechy. Polacy uwielbiają czeskie piwo i smakowite tradycyjne dania, gdzie faworytem są knedliki z gulaszem. Jednocześnie na animowanym Kreciku wychowały się pokolenia a określenie „czeski film” na dobre zagościło w rodzimym języku. Prócz napitku, potraw i zabawy językiem polscy konsumenci również chętnie sięgają po oprogramowanie komputerowe autorstwa naszych południowych sąsiadów. Firma Avast Software oferuje najnowszą wersję, docenionego przez liczne redakcje technologiczne, antywirusa Avast Internet Security oraz Avast Premier.

Antywirus, czyli dodatkowe środki ostrożności

Internet już od lat stał się integralną częścią życia milionów Polaków. Za pośrednictwem globalnej sieci utrzymujemy stały kontakt z innymi ludźmi, wykonujemy codzienne zawodowe obowiązki, a po godzinach oddajemy się niezobowiązującej rozrywce. Świadomy użytkownik wie jednak, że bezkresne zasoby cyfrowego oceanu informacji niosą ze sobą nie tylko same korzyści. Internet to także wszelakiej maści zagrożenia, od programów typu ransomware, phishing po cyfrowych szpiegów śledzących każdy Twój krok. Zatem koniecznym jest odpowiednie przygotowanie się na każdą ewentualność. O ile domyślna zapora w najpopularniejszym systemie operacyjnym w Polsce, czyli Windows 10, potrafi być bardzo skuteczna, tak warto podjąć dodatkowe środki ostrożności. W tym wypadku z pomocą przychodzi antywirus Avast Internet Security.

Program antywirusowy Avast realizuje ochronę twojego komputera w czasie rzeczywistym, pełniąc rolę dodatkowej tarczy w cyklu 24/7. Swoją przygodę z oprogramowaniem można rozpocząć od darmowej wersji Avast Free Antivirus. Darmowy program to jednak dopiero początek. Kompleksową ochronę, wzbogaconą o szereg dodatkowych funkcjonalności, zapewni dopiero Avast Internet Security. Podstawowymi składnikami oprogramowania Avast są narzędzia do weryfikacji stron, osłona skrzynki pocztowej oraz automatyczna blokada podejrzanych procesów realizowanych w tle systemu operacyjnego. Jednocześnie próbki plików niosących za sobą, choć cień wątpliwości o ich bezpieczeństwo są codziennie wysyłane i analizowane w wspólnej bazie danych Avast Software.

W ramach programu Premiere od Avast trzeba wspomnieć o narzędziu AutoSandbox, działającym na zasadzie maszyny wirtualnej. Pobrane z sieci programy lub pliki antywirus uruchamia najpierw w odizolowanym środowisku, aby mieć 100% pewności ich bezpieczeństwa. Jeśli okaże się, że nie ma zagrożenia, to pakiet zabezpieczający zezwoli na zwykłe uruchomienie. Dodatkową ochronę stanowi jeszcze przeglądarka SafeZone, idealna do bankowości internetowej, oraz moduł do generowania silnych, trudnych do złamania haseł. Ponadto oba warianty programu Avast regularnie skanują Windows w poszukiwaniu uszkodzonych wpisu rejestru oraz programów negatywnie wpływających na wydajność sprzętu. Avast Premier oferuje dodatkowo moduł bezpiecznego kasowania plików, folderów i całych partycji bez możliwości ich późniejszego odzyskania.

Podwójny wybór

Programiści w szeregach Avast Software dołożyli wszelkich starań, by zoptymalizować antywirus Avast. Dzięki temu działa on równie sprawnie na mocarnych stacjach roboczych oraz na prostych komputerach biurowych niegrzeszących mocą obliczeniową. Podstawowe wymagania to 1GB pamięci RAM, 2GB wolnej przestrzeni dyskowej oraz system Windows 10, 8.1, 8 lub 7. Antywirus Avast Software dostępny jest również na system macOS dla komputerów Mac oraz na urządzeniach mobilnych opartych na oprogramowaniu Android oraz iOS. Szczegółowe informacje na temat wymagań i możliwości aplikacji Avast znajdą państwo odwiedzając strony poszczególnych produktów.

W ofercie sklepu Soft360.pl spośród produktów firmy Avast Software posiadamy antywirus Avast Internet Security oraz Avast Premier. Oba programy przeznaczone są zarówno do użytku domowego jak i komercyjnego z możliwością stosowania w firmie. Klienci przed dokonaniem zakupu oprogramowania Avast mogą wybrać ilość licencji oraz czas ich obowiązywania, wynoszący od dwunastu do trzydziestu sześciu miesięcy. Natomiast dla konsumentów myślących o przedłużeniu okresu licencji proponujemy również Avast Internet Security – Odnowienie.