Licencja Microsoft Exchange 2019 - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

Oprogramowanie typu Microsoft Exchange 2019 to najnowsza odsłona popularnej platformy opracowanej przez Microsoft po to by usprawniać komunikację wewnątrz firmy. Korzystający z niej personel może szybko i sprawnie wymieniać się informacjami i dzielić zadaniami niezależnie od miejsca w którym się znajduje, oraz urządzenia z którego korzysta. Microsoft Exchange 2019 działa z równym powodzeniem na komputerach stacjonarnych oraz urządzeniach mobilnych, w tym także i tych operujących na systemach Android oraz iOS. Jest to zatem idealna platforma dla firm, które nie uznają kompromisów w kwestii technologii komunikacyjnej i wybierają tylko najnowocześniejsze rozwiązania.

Najnowocześniejsze rozwiązania

Jako że Microsoft Exchange Server 2019 to najnowsza odsłona tej popularnej platformy, możesz spodziewać się po niej wielu nowości w stosunku do wersji z roku 2016. Oto kilka przykładowych usprawnień:

  • Jeszcze więcej danych: że Microsoft Exchange Server 2019 to nowa jakość w dziedzinie pojemności baz danych, gdyż ta wersja platformy obsługuje aż 100 baz danych z których każda może zawierać nawet do 2 TB informacji.
  • Nowe narzędzia dla administratora: zarządzając tą platformą dostajesz do ręki wiele nowych przydatnych funkcji. Wśród nich znajduje się między innymi "Do not forward" czy też "Remove CalendarEvents".
  • Antywirusowa integracja: najnowsza wersja Exchange pozwala Ci na korzystanie z zewnętrznych środków antywirusowych: możesz zintegrować je przy pomocy ich interfejsu API.
  • Zmiana wyszukiwarki: nowością, którą docenią w szczególności firmy z rozbudowanymi bazami danych jest nowa wyszukiwarka Bing, która zastępuje w tej wersji dotychczasowe rozwiązanie w postaci FAST.

Nie tylko poczta

Microsoft Exchange Server 2019 to przede wszystkim platforma usprawniająca korzystanie z poczty. Zawarte w tym oprogramowaniu narzędzia nie tylko pozwalają szybko odnaleźć potrzebne w danej chwili informacje ale i również błyskawicznie podzielić się nimi z pozostałą częścią zespołu. Rozwiązania takie jak Filtr SmartScreen zapewniają również efektywną ochronę przed niepożądanymi wiadomościami w rodzaju spamu czy phishingu. Przesyłane wewnątrz systemów platformy informacje nie muszą ograniczać się tylko do tradycyjnych maili - w Microsoft Exchange Server 2019 do skrzynki pocztowej możesz również przypisać Voice Mail czy też fax. Zaopatrzony w liczne funkcje Kalendarz z kolei pozwoli Ci w intuicyjny sposób koordynować pracę całych zespołów, monitorować postępy w kolejnych projektach czy też dbać o to, by czas każdego z pracowników został właściwie spożytkowany.

Korzystając z mocy sprzętu

Warto mieć na uwadze, że najnowsza iteracja Exchange Server została również znacznie rozwinięta pod kątem możliwości jak najbardziej optymalnego korzystania ze sprzętu. Przykładowo, wersja 2019 jest w stanie w pełni wykorzystywać pamięć RAM aż do 256 GB oraz obsługuje dyski typu SSD. Podwoiła się również maksymalna liczba procesorów z których może korzystać platforma Microsoftu: z 24 do 48. Dzięki tym usprawnieniom, firmy dysponujące najwyższej klasy sprzętem mogą uzyskać maksymalną optymalizację i sprawność działania oprogramowania.