Programy do tworzenia i edycji dokumentów

Zapytaj ekspertów Skorzystaj z naszej wiedzy

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Cena
Liczba stanowisk:
Okres licencji:
Systemy operacyjne:
Obszar zastosowań:
Wersja językowa:
Filtruj

Cechy produktu

Język
PL
Liczba stanowisk
1/5*
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Ashampoo Office 8

(1)
5/5.00
Język
PL
Liczba stanowisk
1/5*
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Dostępność: 2 Dostępny
Cena 94,00 zł
 • Edytory tekstu to nie tylko Microsoft Word, choć wielu użytkowników czuje się skazanych na ten flagowy edytor tekstu od twórców Windowsa, nie zdając sobie sprawy, że istnieją inne, znakomicie sprawdzające się w praktyce warianty oprogramowania tego typu. Są nie tylko wyposażone we wszystkie funkcje przekształcania tekstu niezbędne do sprawnego pisania i redagowania tekstów, ale i również nierzadko znacznie bardziej przystępne cenowo w porównaniu do licencji programów Microsoftu. Jakie funkcje może oferować program do redagowania tekstu ze strony Soft 360?

  Edytory tekstu: nie tylko Microsoft Office!

  Wśród programów do łatwego pisania, do przyjemnej pracy z tekstem warto mieć na uwadze między innymi takie rozwiązania jak Ashampoo Office, przygotowany przez specjalistów z niemieckiego Ashampoo. To program komputerowy do otwierania dokumentów oraz edytowania tekstu, który jest w zupełności kompatybilny z plikami Microsoft Office. Za pomocą takich rozwiązań masz możliwość bez żadnych problemów tworzyć dokumenty o wybranej przez Ciebie wielkości, a konkretnie - formacie, co możesz wykorzystać do tworzenia nie tylko typowych dokumentów, ale i również broszurek czy pocztówek. Każdy, kto miał okazję podjąć współpracę z programem Microsoft Word, doskonale wie, jakie problemy mogą pojawić się przy okazji wklejania obrazów podczas edycji tekstu. Mając to na uwadze, twórcy opracowujący programy do pisania na komputerze starają się zadbać o to, by wszystkie rysunki oraz grafiki mogły być względnie płynnie wprowadzone do treści. Z kolei rozwiązania takie jak tryb eksperta pozwalający na obsługę popularnych form baz danych takich jak SQLite oraz DBase bez wątpienia docenią managerowie czy pracownicy zajmujący się obsługą przepływu firmowych informacji. Rozwiązania umożliwiające sprawną edycję tekstu pod kątem spisu treści to natomiast funkcje bezcenne dla studentów czy osób poszukujących edytorów tekstu do tworzenia prac naukowych czy artykułów. Program do tekstu od producenta innego niż Microsoft nie musi zatem w niczym ustępować pod względem opcji pisania i formatowania tekstu od tych oferowanych przez popularnego Worda.

  Co jeszcze potrafi edytor tekstu?

  Edytor tekstu - choćby taki, jak ten oferowany przez Ashampoo wyposażony jest w znacznie szerszy zakres funkcji niż tylko tworzenie oraz edycja tekstu. Przykładowo Ashampoo Office wyposażony jest w moduł Calculate, dzięki któremu możesz tworzyć wykresy oraz tabele. Edytory tekstów tego rodzaju to potężne narzędzia umożliwiające prowadzanie finansowych wyliczeń, prowadzenie harmonogramowania, które dodatkowo wspierane są przez algorytmy przeprowadzające automatyczną analizę wszystkich działań w poszukiwaniu błędów w formułach obliczeniowych. Co istotne, mimo rozbudowanego zakresu opcji, wspomniany program umożliwiający redagowanie tekstów oraz prowadzenie obliczeń, nie jest skomplikowany w obsłudze — poradzi sobie z nim każdy, kto kiedykolwiek korzystał z klasycznego pakietu MS Office. Podobnie jak edytor tekstu, moduł do tabel i obliczeń również jest w pełni kompatybilny z formatami stosowanymi przez Microsoft, można zatem używać go do przechodzenia między dwoma środowiskami.

  Edytor tekstu i prezentacji

  Edytory tekstów z naszej strony poza typowymi funkcjami edytora takimi jak edytor docx czy tworzenie arkuszy kalkulacyjnych, może być też często wykorzystany jako oprogramowanie do tworzenia prezentacji. Podczas pracy z edytorem tekstu Ashampoo Office możesz wykorzystać moduł Present do przygotowania bogatych graficznie, ale i przy tym bardzo czytelnych prezentacji na różne tematy. Programy do edycji tekstu wyposażone w takie funkcje zawierają liczne szablony, przejścia i schematy, dzięki którym bez problemu dopracujesz swoje prezentacje, tak, by można było je z dumą pokazywać podczas spotkania w pracy, czy wykładu na uczelni. Najczęściej edytor tekstu z modułem umożliwiającym pracę na prezentacjach posiada funkcję współpracy z formatami plików przygotowanymi w Microsoft Powerpoint, tak więc podobnie jak to jest w przypadku innych modułów, można wykorzystywać go do obróbki w klasycznym już formacie PPTX.

  Jak można wywnioskować z powyższego opisu, praca z edytorem tekstu przygotowanym przez producenta innego niż Microsoft to wygodne i — co istotne — niedrogie rozwiązanie. Zapraszamy więc do sprawdzenia jaki edytor tekstu mam do zaoferowania w ofercie naszego sklepu. Dbamy o regularne odświeżanie naszej oferty, więc możesz się spodziewać, że w przyszłości na liście naszych produktów pojawi się nowy edytor tekstowy cenionej na rynku marki.

  Najczęściej zadawane pytania w kategorii Tworzenie i edycja dokumentów

   Czy edytor tekstów z Soft 360 można wykorzystywać do pracy na formacie typowym dla Microsoft Word?

   Tak, wszystkie edytory tekstów są w pełni kompatybilne z wordowskim formatami i mogą posłużyć jako typowy edytor doc.


   Jak długo będę mógł wykorzystywać zakupione edytory tekstów?

   Stawiamy przede wszystkim na oprogramowanie z licencją wieczystą. Oznacza to, że po zakupie już zawsze będziesz mógł z nich korzystać.