Malwarebytes antywirus

Zapytaj ekspertów Skorzystaj z naszej wiedzy

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Cena
Liczba stanowisk:
Okres licencji:
Systemy operacyjne:
Obszar zastosowań:
Typ licencji:
Filtruj

Cechy produktu

Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Malwarebytes Premium (1 urządzenie, 12 miesięcy)

(3)
5/5.00
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Dostępność: 1 Dostępny
Cena 159,00 zł
 • Cechy produktu

  Język
  PL
  Liczba stanowisk
  3
  Obszar zastosowań
  Domowy/Firmowy
  Okres licencji
  Subskrypcja
  Rodzaj licencji
  ESD (Elektroniczna)
  Architektura
  32/64 bit
  Malwarebytes Premium (3 urządzenia, 12 miesięcy)

  Język
  PL
  Liczba stanowisk
  3
  Obszar zastosowań
  Domowy/Firmowy
  Okres licencji
  Subskrypcja
  Rodzaj licencji
  ESD (Elektroniczna)
  Architektura
  32/64 bit
  Dostępność: 2 Dostępny
  Cena 269,00 zł
 • Cechy produktu

  Język
  PL
  Liczba stanowisk
  1
  Obszar zastosowań
  Domowy/Firmowy
  Okres licencji
  Subskrypcja
  Rodzaj licencji
  ESD (Elektroniczna)
  Architektura
  32/64 bit
  Malwarebytes Premium (5 urządzeń, 12 miesięcy)

  Język
  PL
  Liczba stanowisk
  1
  Obszar zastosowań
  Domowy/Firmowy
  Okres licencji
  Subskrypcja
  Rodzaj licencji
  ESD (Elektroniczna)
  Architektura
  32/64 bit
  Dostępność: 2 Dostępny
  Cena 319,00 zł
 • Dokucza Ci złośliwe oprogramowanie, jak wirusy czy ransomware? Nie czekaj i sięgnij po oprogramowanie antywirusowe Malwarebytes. Narzędzie Malwarebytes ma wszystkie podstawowe funkcje bezpieczeństwa, których może oczekiwać od programu antywirusowego przeciętny użytkownik, w tym ochronę przed złośliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym.

  Poznaj programy antywirusowe Malwarebytes

  Oprogramowanie antywirusowe Malwarebytes to software przeznaczony dla systemów Microsoft Windows, macOS, Android oraz iOS, który w pierwszej kolejności służy do wykrywania złośliwego oprogramowania i jego bezwzględnego usuwania. Producentem aplikacji jest przedsiębiorstwo Malwarebytes. Pierwszą wersję produktu Malwarebytes Anti Malware udostępniono jeszcze w odległym 2008 roku. Obecnie użytkownik może sięgnąć po dwa poziomy ochrony. W pierwszej kolejności oprogramowanie dostępne jest w wersji darmowej, umożliwiającej szybkie skanowanie w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń. Jest to świetny sposób na przetestowanie podstawowych funkcji programu. Gdy oczekujesz najlepszej ochrony w czasie rzeczywistym swojego systemu, przed najnowszymi zagrożeniami czyhającymi w sieci, warto dać szansę wersji premium.

  Malwarebytes Premium to kilka warstw ochrony:

  • Czyści dokładnie już zainfekowany komputer,

  • ostrzega przed fałszywymi stronami internetowymi,

  • osłania wrażliwe pliki przed złośliwym oprogramowaniem,

  • zabezpiecza tożsamość i prywatność użytkownika przed hakerami,

  • zatrzymuje złośliwe oprogramowanie, które ogranicza sprawność komputera,

  • odpiera ataki złośliwego oprogramowania niszczącego programy na komputerze, zajmując się ich usuwaniem

  • programy zawieszają powiadomienia Malwarebytes, gdy przykładowo jesteś w trakcie grania.

  Warto mieć na uwadze, że każda z funkcji umożliwiająca bezpieczne przeglądanie Internetu jest dostępna z poziomu menu, które jest intuicyjne i proste w obsłudze. W przeciwieństwie do niektórych bardziej skomplikowanych rozwiązań Malwarebyte stawia na typ programów, łatwych do obsłużenia nawet dla świeżego w tematyce ransomware czy innego typu zagrożeń klienta. W ten sposób Malwarebytes klucz aktywacyjny stał się produktem mającym zaufanie użytkowników na całym świecie. Jeśli zdecydujesz się na Malwarebytes - klucz aktywacyjny znajdziesz w naszej ofercie.

  Oprogramowanie antywirusowe Malwarebytes Anti Malware: ochrona przed wirusami nie tylko dla komputerów stacjonarnych

  Malwarebytes jest minimalistycznym, łatwym w użytkowaniu oprogramowaniem antywirusowym, zapewnia ochronę przed najróżniejszymi zagrożeniami czyhającymi w sieci. Oprogramowanie ransomware czy też programy szpiegujące nie są mu straszne, gdyż program systematycznie aktualizuje informacje o zabezpieczeniach cybernetycznych, odpowiadając tym samym na stale rosnące ryzyko związane z atakami hakerskimi i niebezpiecznym oprogramowaniem. Do tego interfejs użytkownika przygotowano z myślą o systemach Windows, Android, Mac i iOS. Aplikacja dostępna jest w 29 językach, w tym w polskiej wersji językowej. To więc dobry program antywirusowy dla amatorskich użytkowników chcących wyeliminować zagrożenia takie jak wirusy czy złośliwe oprogramowanie - do zastosowań domowych licencja podstawowa Malwarebytes w zupełności się sprawdzi.

  Czym Malwarebytes wyróżnia się na tle innych programów antywirusowych? Podczas testów wykonanych przez portal SafetyDetectives wykrył 95% plików stanowiących złośliwe oprogramowanie już rezydujących na komputerze. Jeśli idzie o ochronę w czasie rzeczywistym Malwarebytes, to bezagentowe oprogramowanie anti malware skutecznie zablokowało 98% plików złośliwego oprogramowania podejmujących próbę desantu na dysk twardy użytkownika, co jest doskonałym wynikiem. Z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego asem w rękawie Malwarebytes jest Mechanizm Katana, w oparciu o który działa program antywirusowy Malwarebytes. To całkowicie nowy silnik wykrywający znajdujący więcej wirusów w krótszym czasie, przy jednocześnie mniejszym zapotrzebowaniu na zasoby systemowe niezbędne do funkcjonowania programu. Oprogramowanie antywirusowe ST Malware stawia na precyzyjne wykrywanie cyfrowych intruzów i dokładnie rozpoznaje zagrożenie, informując o jego rodzaju i przewidywanym zachowaniu, dzięki czemu można podejmować lepsze decyzje dotyczące bezpieczeństwa. Nowe zagrożenia nie mają więc szans, gdy komputer klienta wyposażony jest w klucz licencyjny Malwarebytes. W naszej sprzedaży cena Malwarebyte jest bardzo atrakcyjna: zobacz naszą kategorię gdzie znajdują się produkty takie jak klucze licencyjne Malwarebytes Endpoint Security i sam się o tym przekonaj! Miej na uwadze, że decydując się na Malwarebytes - licencja w atrakcyjnej cenie będzie czekała na Ciebie w naszej ofercie!

  Produkty Malwarebytes Anti Malware w liczbach: 225 mln skanowań każdego miesiąca; 95 mln zagrożeń wykrytych i zablokowanych każdego dnia

  Narzędzie Malwarebytes oferuje także dodatkowe funkcje, jak choćby Browser Guard - rozszerzenie przeglądarki, blokujące trackery, wyskakujące reklamy, witryny wyłudzające informacje i ataki typu exploit. Użytkownicy mogą również przejść na plan Malwarebytes Premium + Privacy, zawierający sieć VPN. Malwarebytes może nie jest tak hojnie obdarzony dodatkowymi funkcjami, jak najlepsze programy antywirusowe w branży, ale w naszej ocenie to świetne rozwiązanie dla użytkowników, którzy wolą prosty program antywirusowy bez wielu dodatków. Nie czekaj i pobierz już dziś klucze aktywacyjne Malwarebytes.

  Jako specjaliści od sprzedaży oprogramowania, dbamy o to by, w przypadku Malwarebytes cena w naszym sklepie była rozsądna. Sprawdź kategorię z programami takimi jak antywirus Malwarebytes Endpoint protection i wybierz idealne produkty dla swoich urządzeń. W razie wątpliwoci możesz zadać nam konkretne pytanie: postaramy się dostarczyć Ci informacje dotyczące funkcji, jakie ma dana aplikacja, czy odpowiedzieć na zapytanie dotyczące tego ile urządzeń pozwala chronić dana subskrypcja.

  Najczęściej zadawane pytania w kategorii Malwarebytes antywirus

   Czy Malwarebytes to dobry antywirus?

   Tak to bardzo dobry program antywirusowy, który zapewnia szeroki zakres ochrony użytkownika na wielu płaszczyznach. Usuwa on złośliwe i niebezpieczne oprogramowanie.


   Jak działa Malwarebytes?

   Malwarebytes sprawdza zarówno pliki na komputerze, jak i również rejestr systemowy oraz dane przeglądarek. Ciągle też aktualizuje bazę wirusów, dzięki temu jest bardzo skuteczny.


   Czy Malwarebytes usunie trojana?

   Malwarebytes to pełnoprawny i bardzo skuteczny program antywirusowy. Dlatego poradzi on sobie z usunięciem trojana.


   Czy Malwarebytes jest bezpieczny?

   Tak, program Malwarebytes zapewnia pełną ochronę komputera i systemu operacyjnego, a także przeglądarki internetowej przed różnymi formami ataków.