Licencja Microsoft Exchange 2016 - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

Opracowana przez specjalistów z Microsoft platforma Microsoft Exchange to stosowane przez tysiące firm z całego świata rozwiązanie, umożliwiające wydajną komunikację pomiędzy pracownikami znajdującymi się zarówno w tym samym zespole, jak i w zupełnie innymi dziale. Funkcje Microsoft Exchange 2016 skupiają się przede wszystkim na usprawnianie wymiany informacji poprzez emaile oraz tworzeniu łatwo dostępnej dla pracowników, lecz chronionej przed zewnętrznymi zagrożeniami bazie danych. Rozwiązanie te sprawiają, że zespoły mogą skupić się przede wszystkim na pracy nad kolejnymi projektami, bez obawy o techniczne trudności, jakie mogłyby pojawić się w związku z kwestiami dostępu do danych oraz wymiany informacji.

Stabilna praca

Microsoft Exchange 2016 to atrakcyjne rozwiązanie nie tylko dla firm dopiero zamierzających zaimplementować tego rodzaju platformę, ale i również dla przedsiębiorstw korzystających dotychczas z poprzedniej iteracji oprogramowania Microsoftu. Wśród usprawnień i nowych funkcji w stosunku do wersji z 2016 znajdziesz funkcje takie jak:

  • Mobilna stabilność: w ramach wersji z 2016 specjaliści z Redmond zdecydowali się na zmianę protokołu klienta Outlook z HTTP na MAPI. Oznacza to, że platforma działa znacznie stabilniej i można korzystać z niej na większym zakresie urządzeń mobilnych.
  • Łatwiejsze wyszukiwanie: czasem szybkie dotarcie do konkretnej informacji czy maila w krótkim czasie jest niezwykle istotne. Microsoft Exchange 2016 ułatwia wyszukiwanie wprowadzając funkcję sugestii oraz filtrów wyszukiwań, pozwalających sprawniej dotrzeć do kluczowych danych.
  • Zabezpieczenie na wypadek kryzysu: eksperci dopracowali kod Microsoft Exchange 2016 pod kątem sprawniejszego zapisywania danych nawet w przypadku nagłej awarii systemu. Usprawniona funkcja przełączania awaryjnego działa w związku z tym jeszcze szybciej, a w przypadku pojawienia się problemu administrator otrzymuje informację o jego wystąpieniu od razu. Poprawiono również skuteczność funkcji izolacji błędu.

Zarządzanie i komunikowanie

W jaki sposób Microsoft Exchange konkretnie usprawnia firmową komunikację? Wśród dostępnych funkcji znaleźć można między innymi opcję dzielenia się kalendarzem, dzięki której rozdzielenie zadań staje się znacznie prostsze. Z kolei łatwiejszy dostęp do informacji zapewniany jest przez opcję dzielonych skrzynek mailowych, z których korzystać można z dowolnego urządzenia elektronicznego wyposażonego w przeglądarkę. Skrzynki chronione są przed złośliwymi oprogramowaniem, spamem oraz wirusami, co nie pozostaje bez znaczenia dla bezpieczeństwa cyfrowego firmy. Microsoft Exchange to jednak nie tylko sprawniejszy mailing: platformę można zintegrować również ze Skype, SharePoint oraz eDiscovery. Dzięki mnogości opcji oraz prostej obsłudze, każda firma może dostosować Microsoft Exchange 2016 do swoich własnych potrzeb.

Dwie role

Przy instalacji Microsoft Exchange możesz określić jedną z dwóch ról które może pełnić platforma. Pierwsza z nich to Edge Transport polegająca na tworzeniu kopii zapasowych maili przechodzących pomiędzy Internetem a siecią Twojej firmy. Wybierając drugą rolę sprawisz że platforma będzie funkcjonować jako swoista skrzynka pocztowa, wraz z wszystkimi opisanymi wyżej funkcjami oraz cechami.