Licencja AVG antywirus - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

AVG Technologies to przedsiębiorstwo o czeskim rodowodzie, trudniące się tworzeniem oprogramowania na komputery oraz urządzenia mobilne. Przedsiębiorstwo założone w 1991 roku przez Jana Gritzbacha i Tomáša Hofera skrupulatnie zdobywało doświadczenie w branży, a ich produkty zaskarbiły sobie nie tylko szerokie uznanie prasy technologicznej, ale i użytkowników rozsianych po całym świecie. W dużej mierze przyczynił się do tego sztandarowy produkt w postaci programu antywirusowego AVG Internet Security.

AVG, czyli bądź zawsze gotowy

Nie trzeba od razu uszczuplić zasobności portfela, aby przekonać się o skuteczności antywirusa AVG Internet Security. Każdy może pobrać za darmo AVG Free i przetestować program na swoim komputerze. Naturalnie, jeśli zależy nam na kompleksowej ochronie osobistych danych i osób będących w stałym kontakcie z nami to tym bardziej warto zainwestować w pełną wersję AVG Internet Security. Rok 2019 według statystyk nie oszczędzał użytkowników mobilnych i desktopowych w kontekście zagrożeń krążących swobodnie w bezkresie cyfrowego oceanu. Pod tym względem rok 2020 i 2021 nie będą się wiele różnić, niosąc za sobą prawdopodobnie wiele nowych wyzwań dla speców od bezpieczeństwa w sieci.

AVG AntiVirus to tylko fundament usługi, jaką jest AVG Internet Security, gwarantującej kompleksową ochronę danych osobistych. Zabezpieczanie komputera zaczynamy od blokady dostępu wszelkiej maści wirusom i złośliwemu oprogramowaniu, chroniąc tak skrzynkę e-mail, prywatne pliki, hasła oraz kamerkę internetową przed niechcianym dostępem. Jednocześnie dobry antywirus nie może obejść się bez przydatnej funkcji LinkScanner. Prześwietli ona za nas każdy adres, oddzielając bezpieczne witryny internetowe od tych stwarzających potencjalne zagrożenie. Jest to szczególnie przydatne narzędzie, jeśli spędzamy przykładowo dużo czasu na zakupach online, przeglądaniu mediów społecznościach i tym podobnych czynnościach. Wybierając antywirus dla siebie warto również zdecydować się na program, który chroni komputer w czasie rzeczywistym, jak rozwiązania od AVG.

Zadbaj o swój komputer

AVG AntiVirus może pochwalić się bardzo dobrą optymalizacją. Dzięki czemu działa na komputerach osobistych o najróżniejszej konfiguracji, nie wpływając negatywnie na pracę systemu operacyjnego. Jednocześnie narzędzia dostępne w ramach AVG Internet Security pomagają przyspieszyć pracę nawet leciwych maszyn. Program AVG użyczy pomocnej dłoni w znalezieniu i zainstalowaniu najnowszych wersji sterowników, a także oczyści przestrzeń dysku z zbędnych plików, uszkodzonych wisów rejestru – słowem gruntownie posprząta nasze „Okienko”. W swoich działaniach jest jednocześnie bardzo dyskretny, dlatego gdy AVG robi swoje, my możemy zająć się naszymi codziennymi obowiązkami bez większych przeszkód.

W ofercie sklepu Soft360.pl posiadamy szeroki wachlarz licencji, od przeznaczonych dla pojedynczego komputera po opcję dla dziesięciu stanowisk. Licencję można wykupić na okres dwunastu miesięcy lub dwóch lat. Proponowana przez nas wersja AVG AntiVirus przeznaczona jest na komputery osobiste oparte o system Windows 7/8/8.1/10. W celu zapoznania się z dokładnymi wymaganiami technicznymi oprogramowania autorstwa AVG Technologies zalecamy zajrzeć do karty produktu lub zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami. Pomożemy wyjaśnić wszystkie wątpliwości natury technicznej oraz doradzimy najbardziej optymalne rozwiązanie dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.