Licencja SQL Server 2016 - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

Po co czekać, skoro już dziś możesz tworzyć aplikacje o wręcz newralgicznym znaczeniu, korzystając ze skalowalnej, hybrydowej platformy bazy danych. Co więcej posiada ona wszystkie potrzebne funkcje, od wydajności technologii „in-memory” i zaawansowanych zabezpieczeń po przydatne narzędzia analityczne. Rzecz jasna wspomniane możliwości (i wiele więcej) gwarantuje Microsoft SQL Server. Zatem nic dziwnego, że od lat pozostaje wiodącym rozwiązaniem na rynku przechowywania i przetwarzania informacji. Wszakże nikt nie będzie się spierać, że pełna kontrola nad gromadzonymi danymi to wyłącznie same korzyści w przypadku prowadzenia dynamicznie rozwijającego się biznesu. W odpowiedzi na potrzeby rynku w naszej ofercie można znaleźć dwa warianty oprogramowania giganta z Redmond: Standar i Standard (2 Core).

Pora na zmiany, pora na SQL Server 2016

SQL Server to w dużym skrócie platforma bazodanowa z gatunku klient-serwer, konsekwentnie rozwijana przez Microsoft od końca lat osiemdziesiątych. Przeszło ćwierć wieku doświadczenia przełożyło się na wprowadzenie szeregu nowych funkcji, które można używać w jeszcze bardziej wydajnym i łatwym do skalowania środowisku. Nie mamy cienia wątpliwości, że produkt ten zainteresuje wszelkiej maści przedsiębiorstwa, które cenią sobie najwyższe standardy przetwarzania oraz ochrony danych i poszukujących optymalnych metod do realizowania swoich celów. Już dziś dostęp do własnej bazy danych SQL jest trudny do przecenienia dla przedsiębiorstwa chcącego przygotować się na wyzwania niesione przez przyszłość.

SQL Server 2016 w pięciu krokach to przede wszystkim:

  • Ochrona danych na pierwszym miejscu. SQL Server Microsoftu od lat osiąga najlepsze wyniki w testach bezpieczeństwa baz danych instytutu NIST.
  • Sprytny sposób na tworzenie aplikacji o kluczowym znaczeniu przeznaczonych do przetwarzania transakcji online (OLTP), które będą wyróżniać się skalowalnością, wydajnością i wysoką dostępnością.
  • Sięgnij po jednolitą platformę wyposażoną w szereg narzędzi, aby łatwiej przenosić procesy pomiędzy własnym centrum danych, chmurą prywatną a platformą Microsoft Azure.
  • Analiza informacji bez potrzeby ich przemieszczania, bezpośrednio w bazie danych programu? W SQL Server nie sprawia to najmniejszego problemu, z użyciem popularnego języka statystycznego R. Stosowne analizy można realizować na dowolnym urządzeniu, zarówno w trybie online jak i offline, przy obciążeniach finansowych równych jednej piątej kosztów innych samoobsługowych rozwiązań.
  • SQL Server 2016 Standard Edition zapewnia lepszą dostępność i skalowalność do dwudziestu czterech rdzeni.

Dostępność i pomoc techniczna

Produkt SQL Server 2016 Standard Edition jest dostępny w sklepie Soft360.pl od ręki. Wypadku wszelkich wątpliwości, wynikających z zawiłości uzyskania licencji lub wymagań sprzętowych, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Nasi konsultanci wyjaśnią najważniejsze kwestie oraz pomogą wybrać najbardziej odpowiedni produkt w oparciu o profil potrzeb klienta.