Licencja Microsoft Publisher - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

Microsoft Publisher to element składowy popularnego pakietu Microsoft Office, choć program można również nabyć jako samodzielny produkt. W ofercie sklepu posiadamy licencje dla Microsoft Publisher 2016 i 2019. Oba programy służą do tworzenia bogatych graficznie, profesjonalnie wyglądających materiałów marketingowych z późniejszym zamysłem ich publikacji w Internecie lub drukowania. Bez poświęcania dużej ilości czasu Publisher pozwala na sprawne przygotowywanie wizytówek, folderów i materiałów promocyjnych. Co ciekawe, pod wieloma względami przypomina Microsoft Word. Jednocześnie posiada sporo elementów spotykanych w innych modułach oprogramowania Microsoft Office. Jednak podstawową różnicą (i atutem) Microsoft Publisher jest to, że wszystkie elementy w postaci tekstu, grafiki, czy schematów są umieszczane w odpowiednich ramkach, których rozmiar można modyfikować, a położenie zmieniać w zależności od potrzeb.

Łatwość użytkowania

Jeśli poszukujesz intuicyjnego, łatwego w użyciu a jednocześnie bogato wyposażonego programu DTP, Microsoft Publisher okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Użytkownik otrzymuje szereg narzędzi do precyzyjnego rozmieszczania i stylizacji tekstu, obrazów a także wielu innych obiektów. Zaprojektowany materiał promocyjny można następnie wydrukować, opublikować w Internecie lub wysłać wiadomością e-mail – wybór należy do ciebie. Jednocześnie szeroki zestaw gotowych, współczesnych wzorów zaimplementowanych do programu Publisher umożliwia tworzenie od prostych kart okolicznościowych po profesjonalne biuletyny i materiały marketingowe bez konieczności spędzania godzin przed ekranem monitora. O jego walorach przekonają się przede wszystkim właściciele małego i średniego biznesu. Spośród głównych cech Microsoft Publisher 2016 warto wymienić choćby:

  • Drag&Drop, czyli szybko i intuicyjnie zastępuj istniejące obrazy,
  • Nowe fajerwerki graficzne, takie jak cienie, efekty świetlne i 3D,
  • Łatwe dodawanie cieni, odbić i skosów do istniejących tekstów.

Microsoft Publisher 2019 to bezpośredni następca wersji jednostanowiskowej programu Microsoft Publisher 2016. Oprócz ulepszenia szeregu detali program ten zawiera również liczne aktualizacje, które wcześniej otrzymali wyłącznie abonenci usługi Microsoft Office 365. W najnowszej odsłonie programu Publisher gotowe projekty można eksportować bezpośrednio do najczęściej stosowanego formatu graficznego JPG albo zapisać z rozszerzeniem PDF lub XPS. Nowością w aplikacji Publisher 2019 jest także lekko odchudzony interfejs wstążkowy i ulepszone sterowanie rysikiem. Poprawiono nie tylko precyzję, ale także regulację na nacisk, co pozwala na intuicyjną obsługę programu Publisher na urządzeniach z ekranem dotykowym, jak choćby Microsoft Surface.

Wymagania i kwestie licencji

W programie Microsoft Publisher 2019 oraz 2016 użytkownicy otrzymują licencję ważną dla jednego stanowiska pracy - komputera. Naturalnie mogą z niej korzystać bez jakichkolwiek ograniczeń pod względem czasu i zakresu funkcji. Jest to wersja aplikacji Publisher wolna od obowiązku płacenia, co roku abonamentu, jak ma to miejsce w przypadku usługi Office 365. Jest to bez wątpienia wyjście firmy Microsoft na naprzeciw oczekiwaniom klientów chcących niezależności od usług w chmurze. Tym samym obie wersje programu są optymalnym rozwiązaniem dla użytkowników prywatnych a także osób prowadzących działalność gospodarczą w małych firmach. Microsoft Publisher 2019 działa wyłącznie w systemie Windows 10. Dla posiadaczy starszych wersji Microsoft Windows - w tym Windows 7 - zalecanym rozwiązaniem jest wersja Publisher 2016.