Systemy operacyjne Windows

System operacyjny w sprzęcie komputerowym to podstawowe oprogramowanie umożliwiające użytkownikom korzystanie z wielu funkcji komputera, instalacje oprogramowania i urządzeń peryferyjnych. Najczęściej wybierany jest system operacyjny Windows ze względu na prosty, intuicyjny interfejs, wysoką kompatybilność sprzętową oraz szereg usług dodanych. Wszystkie współczesne systemy operacyjne Windows od Microsoftu mają zestaw podstawowych funkcjonalności, zaś od ich wersji zależą pozostałe opcje. Oprogramowanie może być dedykowane zarówno użytkownikom domowym lub do małych biur i firm, jak również dla profesjonalistów czy pracowników dużych przedsiębiorstw. Każdy oryginalny system operacyjny Microsoftu z rodziny Windows posiada wsparcie techniczne przez cały cykl życia produktu, a także możliwość zgłaszania sugestii co do jego funkcjonalności. Najważniejsze z nich, jakie oferuje system Windows to:

  • wbudowane systemy bezpieczeństwa,
  • bieżące automatyczne aktualizacje systemu w usłudze Windows Update,
  • kompatybilność z telefonem z systemem Android dzięki aplikacji Twój Telefon,
  • innowacyjne aplikacje, interface i funkcjonalności zgodne z najnowszymi trendami obejmującymi nowoczesne systemy operacyjne.

Aby dostosować możliwości, jakie daje system operacyjny firmy Microsoft, wybierz jego wersję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Posiadanie własnego oryginalnego Windowsa nigdy nie było prostsze — wystarczy zamówić licencję elektroniczną ESD i pobrać oprogramowanie. Kup i pobierz swój Windows jeszcze dziś!

Jak wybrać system operacyjny firmy Microsoft?

Dobre systemy operacyjne komputera pozwalają na optymalne wykorzystanie wszystkich jego zasobów. Jeżeli posiadasz komputer, na którym nie masz jeszcze SO bądź chcesz zainstalować kolejny lub nowy system operacyjny, kup licencję ESD i pobierz system operacyjny Windows z oficjalnych serwerów firmy Microsoft. Proponujemy Ci najpopularniejsze obecnie systemy operacyjne Windows w wersji:

  • Home - dla użytkowników domowych o podstawowych wymaganiach,
  • Education - dedykowanej szkołom oraz placówkom edukacyjnym,
  • Professional - dla profesjonalistów i ludzi biznesu,
  • Pro dla stacji roboczych - z możliwością obsługi zwiększonych zasobów sprzętowych i nowych systemów plików,
  • Enterprise LTSB/LTSC - dla specyficznych komputerów w firmach, wersja długoterminowego wsparcia,
  • Enterprise - pełna, stabilna i rozbudowana wersja systemu polecana do przedsiębiorstw.

Każdy współczesny system operacyjny Microsoftu może być przeznaczony zarówno na platformy 32-, jak i 64-bitowe. Obsługuje większość rozwiązań technologicznych, umożliwia instalację wielu aplikacji różnego pochodzenia. Sprawdź nasze systemy operacyjne - komercyjne licencje w postaci elektronicznej ESD. Dzięki tej formie sprzedaży produkt może być Twój już w kilka chwil po zakupie. Pobierz i zainstaluj kupiony system Windows, jego aktywację bez problemu przeprowadzisz online lub, jeżeli wolisz - telefonicznie. W zależności od wersji posiadanego systemu możesz także dokonać jego UPGRADE z użyciem klucza, który w większości przypadków pasuje do każdej wersji językowej.