Program Microsoft Word - zaawansowana edycja dokumentów tekstowych

Znany praktycznie na całym świecie pakiet Word, czyli flagowe oprogramowanie biurowe Microsoftu ma długą historię. Dzięki dopracowywanym modułom aplikacji, wielofunkcyjnemu intuicyjnemu interfejsowi, a także wygodnym w użytkowaniu szablonom, samouczkom i funkcjom kolaboracji stanowi doskonałe współczesne narzędzie do tworzenia i edycji różnorodnych dokumentów. Współczesna licencja Word od Microsoftu dostępna jest jako element pakietu Office, albo też jako samodzielny produkt. Program do pisania Word kup w wersji:

 • Microsoft Word 2016 lub
 • Microsoft Word 2019 - jedynie dla systemu Windows 10, nie wspiera wcześniejszych wersji systemu.

Popularny program do pisania stanowi jeden z częściej wybieranych elementów pakietu biurowego. Jeśli chodzi o MS Word - program cena zależy właśnie od wersji oprogramowania, starsze najczęściej są nieco tańsze. Skorzystaj z atrakcyjnej ceny, kup i pobierz licencję elektroniczną na program Microsoft Word nawet dziś! Oprogramowanie znajduje zastosowanie nie tylko w biurze. Jest doskonałym narzędziem do tworzenia dokumentów w wielu przedsiębiorstwach. Współczesny Word program to także podstawa pracy wielu urzędów, placówek oświatowych, szkół czy ich sekretariatów. Nasz sklep internetowy proponuje klucz w dystrybucji elektronicznej oprogramowania ESD - Twój program do pisania Word ma bezterminową licencję komercyjną, możliwą do wykorzystania we wszystkich wspomnianych miejscach.

Nie tylko program do pisania - co daje pakiet Word

Bezterminowa licencja Word pozwala na korzystanie z produktu przez użytkownika bez ograniczeń czasowych. Nie wymaga odnawiania subskrypcji, opłacania abonamentów, zatem nie generuje stałych kosztów. Profesjonalny program do pisania ma szereg wbudowanych funkcji, pozytywnie wpływających na użytkowanie w wielu sytuacjach, na przykład:

 • zintegrowany asystent i inteligentne wyszukiwanie,
 • możliwość współpracy w chmurze Microsoftu w usłudze SkyDrive,
 • ułatwienia dostępu,
 • uproszczony konfigurowalny interfejs z najważniejszymi funkcjami na wierzchu,
 • zaawansowana korekta pisowni, tłumaczenie,
 • funkcja dyktowania,
 • przydatne dopracowane szablony,
 • grafika SmartArt obejmująca pakiet Word,
 • narzędzia wspierające naukę,
 • składnia LaTeX w równaniach dla łatwiejszego pisania równań matematycznych,

Zaawansowany program do pisania Word umożliwia tworzenie bardzo zróżnicowanych dokumentów, co czyni go narzędziem wysoce uniwersalnym. Obsługuje wiele formatów plików, w tym także popularne formaty otwarte pozwalając na doskonałą komunikację z innymi użytkownikami różnych pakietów biurowych. Microsoft Word program to także intuicyjna obsługa ekranów dotykowych oraz piór cyfrowych pozwalająca na tworzenie automatycznych elementów w dokumencie. Najnowszy program Microsoft Word dla systemu Windows to narzędzie przydatne w każdym domu, biurze czy stanowisku pracy. W przypadku Microsoft Word program cena obejmuje kompletne nowoczesne narzędzie, które warto mieć na własnym urządzeniu. Kup wybrany pakiet Word w naszym sklepie internetowym, pobierz licencję i zainstaluj program, by korzystać ze wszystkich jego funkcji.