Licencja G Data Antywirus - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

Niemiecka precyzja w dokładnym zabezpieczeniu każdego komputera osobistego. Tak w skrócie można opisać program antywirusowy firmy G Data Software, zapewniający ochronę przed najróżniejszymi zagrożeniami płynącymi z sieci w postaci: wirusów, robaków, koni trojańskich, programów szpiegujących oraz innych form szkodliwego kodu. Proponowane przez nas programy zostały napisane pod kątem środowiska Windows 7, 8 oraz 10. Jak zawsze w życiu, dobrze jest mieć wybór, dlatego w naszej ofercie, oczywiście w przystępnej cenie, znajdują się trzy warianty oprogramowania autorstwa G Data Software w postaci G Data AntiVirus, G Data Internet Security oraz G Data Total Security.

G Data - zawsze na posterunku

G Data Software w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów przygotowała trzy poziomy wtajemniczenia dla cyfrowego zabezpieczenia dowolnego komputera stacjonarnego i laptopa. Podstawową linię obrony pełni program G Data AntiVirus, który niczym tarcza odbija najróżniejsze zagrożenia tylko czyhające w sieci na nic niespodziewającego się użytkownika. Oprogramowanie niemieckiego producenta szczególnie docenimy podczas korzystania z bankowości i zakupów online. Antywirus nieustannie stoi na straży, sprawdzając czy luki w aplikacjach nie stanowią zagrożenia i zamykając główny punkt dostępu do złośliwego oprogramowania.

Natomiast wyższy poziom osłony komputera stanowi G Data Internet Security. W przeciwieństwie do podstawowego AntiVirus oferuje jeszcze Firewall monitorujący cały ruch sieciowy na komputerze. Tym sposobem zapewniamy sobie bezpieczeństwo, chroniąc się przed niechcianym dostępem osób trzecich. Do tego producent dołożył kontrolę rodzicielką z pomocą której można mieć pewność, że najmłodsi członkowie rodziny nie posiadają dostępu do niepożądanych stron internetowych. W wypadku większych potrzeb użytkownika pozostaje jeszcze jeden poziom wtajemniczenia w postaci G Data Total Security. Pełni on rolę kompletnego pakietu bezpieczeństwa. W poczet świadczonych usług tego programu należy wymienić zabezpieczony menadżer haseł oraz ochronę przed zmanipulowanymi urządzeniami USB, udającymi np. peryferyjne akcesoria codziennego użytku.

W przypadku wszystkich trzech wymienionych programów zupełnie nowe rozwiązania w postaci DeepRay i BEAST wykorzystują sztuczną inteligencję oraz analizę zachowania do wykrywania zakamuflowanego, nieznanego wcześniej złośliwego oprogramowania. Ponadto wbudowany skaner bezbłędnie wykrywa ransomware, zatrzymując proces szyfrowania. W skrócie żadne zagrożenia nie mają szans w konfrontacji z wielokrotnie nagradzaną technologią antywirusową i proaktywną kontrolą zachowania.

Kompleksowe wsparcie

Wszystkie funkcje oprogramowania G Data są wspierane na systemach typu 32 i 64 bit. Prócz kompatybilności z Windows 10 po G Data AntiVirus, i jego dwie obszerniejsze wersje w postaci Internet i Total Security, mogą sięgnąć również właściciele starszych systemów operacyjnych Windows 8, 8.1 oraz 7. Do prawidłowego działania wymagane jest wyłącznie 2GB pamięci RAM a także stały dostęp do Internetu. Jest on niezbędny przy wykonywaniu aktualizacji oprogramowania jak i baz sygnatur.

Jak zawsze zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Doradzimy najbardziej optymalne rozwiązanie dla użytkowników indywidualnych i biznesowych. Wszystkie programy można nabyć dla więcej niż jednego urządzenia w licencji na 12, 24 i 36 miesięcy. Ponadto profesjonalny odział wsparcia G Data służy pomocną dłonią polskim klientom w przypadku wszelkich niespodziewanych problemów technicznych.