Microsoft Sharepoint Server

Microsoft Sharepoint Server

Licencja Microsoft Sharepoint Server - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

W portfolio sklepu soft360.pl nie mogło zabraknąć programu Microsoft SharePoint. Jeśli szukasz rozbudowanej aplikacji pełniącej funkcję bezpiecznego miejsca do przechowywania, organizowania i udostępniania informacji oraz uzyskiwania do nich dostępu z każdego urządzenia to ten wybór będzie strzałem w dziesiątkę. Do użytkowania Microsoft SharePoint Server wystarczy kompatybilna przeglądarka w postaci Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome lub Firefox. Oferowany produkt dostępny jest w wersji ESD, czyli elektronicznej dystrybucji z dodatkowo bezterminowym okresem licencji.

Microsoft SharePoint Server od kuchni

Od czasu swojej premiery w 2001 roku Microsoft SharePoint Server trafił do wielu przedsiębiorstw na całym świecie. Swoją popularność program firmy Microsoft zaskarbił sobie rozbudowaną funkcjonalnością oraz elastycznym dopasowaniem do użytkownika. Podstawę platformy stanowi przechowywanie i zarządzanie informacjami w postaci wszelakich plików tudzież dokumentów. Microsoft SharePoint Server zapewnia elementy konstrukcyjne do tworzenia różnorodnych rozwiązań w zakresie publikacji treści oraz współpracy wewnątrz przedsiębiorstw, w tym odizolowanych intranetów, a także odpowiednio przygotowanych witryn internetowych.

https://www.microsoft.com/pl-pl/videoplayer/embed/RE1FLzo?pid=ocpVideo0-innerdiv-oneplayer&postJsllMsg=true&maskLevel=20&market=pl-pl

Biblioteka dokumentów, zasobów, zarządzanie zadaniami, treścią, informacjami o bezpieczeństwie i synchronizacja z Active Directory to tylko kilka z obszernych, gotowych do użycia funkcji oferowanych przez Microsoft SharePoint Server. Zaletą takiego rozwiązania jest głównie przechowywanie, udostępnianie i zarządzanie zdigitalizowanymi informacjami w sposób scentralizowany. Nowa wersja programu SharePoint zapewnia również ulepszone środowisko zdalne, dzięki czemu pracownicy mogą uzyskać szybki dostęp z urządzeń mobilnych.

Łatwość użytkowania i powiązane produkty

Co sprawia, że przechowywanie dokumentów na platformie Microsoft SharePoint jest wygodniejsze, niż zapisywanie ich na własnym dysku twardym? Oto kilka powodów:

  • Wspólnie edytuj pliki – jednoczesna modyfikacja dokumentów przez wielu użytkowników w tym samym czasie to niekwestionowana zaleta Microsoft SharePoint Server. Dodatkowym udogodnieniem będzie również elastyczne przydzielanie dostępu dla wcześniej zdefiniowanych grup o różnym poziomie upoważnienia.
  • Łatwy Dostęp – praca w dużym zespole przebiega sprawniej, gdy wszyscy mają uporządkowany dostęp do potrzebnych dokumentów w dedykowanych bibliotekach. Dodawanie i udostępnianie zasobów za pomocą aplikacji firmy Microsoft jest dziecinnie proste. Tym sposobem mamy pewność, że wszyscy członkowie zespołu posiadają dostęp do aktualnych danych, unikając niepotrzebnych problemów z wykorzystaniem przedawnionych treści.
  • Według szablonu – typy zawartości niczym szablon ułatwiają tworzenie następnych dokumentów. Klikając “Nowy” w bibliotece użytkownik wybiera, jaki rodzaj treści chce utworzyć bez ponownie mozolnego ustawiania podstawowych parametrów, co ułatwia i przyśpiesza cały proces. Każdy plik definiują metadane będące nieocenioną pomocą podczas wyszukiwania plików. Nie musisz nawet znać ich dokładnej nazwy, aby znaleźć coś w zbiorach Microsoft SharePoint Server szybciej niż na lokalnym dysku.
  • Poznaj opinię – zdefiniuj system zbierania opinii dla danej biblioteki, listy lub poszczególnego pliku bez konieczności wysyłania pojedynczo powiadomienia do każdej zaangażowanej osoby w projekt. Następnie bez problemu śledź cały proces weryfikacji.

Celem rozwinięcia funkcjonalności oprogramowania warto również zainteresować się SharePoint Online, który z platformą Microsoft 365 oferuje ulepszone zabezpieczenia, łatwe zarządzanie i dostępność prawie z każdego miejsca. Do tego warto wspomnieć OneDrive dla firm oraz szereg innych dodatków zwiększających zakres funkcjonalności. Dla sprawdzenia nowinek oraz w poszukiwaniu inspiracji polecamy odwiedzić blog poświęcony SharePoint oraz usłudze przechowywania plików w chmurze świadczonej przez Microsoft.